Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt valaki hasonló helyzetben? fórum

Volt valaki hasonló helyzetben? (beszélgetős fórum)


4. Krissz92 (válaszként erre: 3. - Panna07)
2022. jún. 21. 07:58
Köszönöm szépen a tanácsot
3. Panna07 (válaszként erre: 1. - Krissz92)
2022. jún. 16. 10:57
Szia! Nagyon sajnálom a veszteségeiteket. Nem tudom hozzászólni, viszont egy dolgot tudok tanácsolni, keresd fel a Babagenetika egyesületet, Facebook-on megtalálod őket, ők ilyen esetekben nyújtanak segítséget, a megfelelő szakemberekhez tudnak küldeni.
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Krissz92)
2022. jún. 16. 10:45

Nekem volt egy probléma és gon mentes terhességem, aki már 8 éves. Utána 2 vetélésem (8 és 9 héten) és egy méhenkívülim.

Voltunk vizsgálatokon, de érdemben semmi nem derült ki.

Progesteron pótlás az kell(ez volt már az első terhességnél is!), illetve ha terhes lennék, akkor clexane, mert van egy génmutációm, protombin gén, de ügye ez sem lehet gond, mivel az első terhességnél nem okozz gondot. Azóta mi lemondtunk már a babáról.

2022. jún. 16. 10:26
Érdekelne hogy esetleg volt e valaki hasonló helyzetben mint mi. 2 egészséges kislány anyukája vagyok. A férjemmel mindig 3 babát terveztünk és eddig nagyon szerencsésnek érzem magam hogy minden rendben ment bár a 2 lányunk között volt egy vetelesem. És itt jön a gond... Tavaly januárban pozitívat teszteltem. Nagy volt az öröm de a 6ik héten vérezni kezdtem...nagyon megijedtem de azt mondták nincs gond csak egy vérrög ami felszívódik majd. Úgy is lett keptam gyógyszereket és minden rendben ment egész a 16ik hétig amikor a doki azt mondta hogy lát valamit az ultrahangon ami nem jó... sajnos igaza lett augusztus végén meg kellett szakítani a terhességet. A diagnózis cisztas higroma, élettel sajnos nem összeegyeztethető. Kihevertuk a veszteséget amennyire lehet az ilyent és idén januárban ismét próbálkozni kezdtünk. A terhesség nem is váratott sokat magára,de sajnos ez sem tartott soká , a 10ik héten barnazni kezdtem és a doki már csak annyit mondott hogy nincs szivhang. Missed ab után jött a kuret és most megint gyogyulunk, jövő hónapban genetikai vizsgálatra megyünk utána pedig hematologiara. Csak tudni szeretném hogy volt e valaki hasonló helyzetben mint mi, lényegében hogy egészséges gyerekek után ilyen következett...és igen tudom, van már 2 gyermekem akiket tényleg imádok,és már sokat hallottam hogy nem dől össze a világ ha nem lesz harmadik de mégis valahogy nem tudom egyenlőre elengedni ezt az egészet. Köszönöm mindenkinek aki esetleg megosztja velem a tapasztalatait.😊

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook