Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt valaki Dr. Pusztai Zoltán doktornál meddőséggel kapcsolatban? fórum

Volt valaki Dr. Pusztai Zoltán doktornál meddőséggel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2022. febr. 11. 20:31

Nekem nagyon friss tapasztalataim vannak.

Másfél éve hozzá járok és több, mint 10 éve szenvedtem attól, hogy soha nem volt rendszeres a menstruációm (egy évben kétszer menstruáltam). Egyetlen egy orvos sem tudott nekem érdemben segíteni. Aztán ez odáig tetőzött, hogy az IR és PCOS mellé egy nagyon durva ösztrogén dominancia alakult ki, plusz pm alulműködés és kezdődő endomteriózis. Másfél év alatt segített nekem kigyógyulni ebből az állapotból! Teljesen természetes módszerekkel. Most pedig egypetéjű ikreket várok. Én úgy gondolom, hogy egyáltalán nem kér sokat. Minden orvos, akiknél jártam, sokkal brutálisabb összegeket elkértek, anélkül, hogy bármi eredménye lett volna.

Szuper szakember és őt nem csak a betegséged érdekli, hanem a lelked is! És ez nagyon-nagyon fontos!! :)

2020. jún. 22. 07:43
Tücsi24 - Sajnálattal hallom a negatív tapasztalatod. Általában nem ez a jellemzõ, ugyanakkor mind a meddõség, mind az endometriózis rendkívül komplex probléma, mely nem minden esetben gyógyítható. Nyilván ezt ránézésre egyetlen orvos sem képes megállapítani. Ebbõl adódóan sajnos mindig lesznek olyanok, akik bármennyire is hozzáértõ kezekbe kerülnek, a problémájuk nem szüntethetõ meg. Ugyanakkor Dr. Pusztai Zoltán kiváló szakember, Magyarországon talán a legjobb abban, amit csinál - hormonális területen, illetve endometriózis, valamint meddõség diagnosztizálásában és kezelésében) - a betegek nagyrészének a véleménye ezt tükrözi. Egyetlen orvos sem dolgozik 100%-os sikerrátával, de azt bátran kijelenthetem, hogy bármi miatt is volt sikertelen a gyógyulás, teljesen biztos, hogy nem rajta múlott.
2018. máj. 25. 23:46

Sziasztok!

Én tavaly jártam nála, több ismerősöm ajánlására. Meddőség miatt kerestem fel. Precízen kivizsgálta a hormonjaimat, és főleg gyógynövényes termékek segítségével sikerült elérnie, hogy várandós tudjak lenni. (Egyébként pedig a barátnőm endometriózisát is gyógynövényes cuccokkal gyógyította meg, műtét nélkül.)

Ezt a széleskörű kivizsgálást egy doki sem tudta nekem így elvégezni előtte. És a szaktudása mellett kedves, mindent elmagyarázott. Örök hála neki!

2015. ápr. 9. 17:57

Én voltam endometriózis miatt.

Csak a pénztől tudott megszabadítani.

Másoktól is azt olvastam a fórumban, hogy nem segített nekik.

2014. okt. 7. 13:32
Volt valaki Dr.Pusztai Zoltán doktornál meddőséggel kapcsolatban? Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook