Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már valakinek hasonló a nemvárt előtt? Baba lett belőle? fórum

Volt már valakinek hasonló a nemvárt előtt? Baba lett belőle? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 16. 12:20

javítoma kommentem,mert Én nem teszteltem 2 hétig,és azért lett 2 hétre rá pozitiv. Nem volt negativ tesztem.


Én azért teszteltem olyan későn,mert azthittem hogy megjön. De nem jött meg és 2 hétre rá teszteltem és erős pozitiv lett.

3. Tüdruk (válaszként erre: 2. - Stella1989)
2012. nov. 16. 12:15

Hát nekem is volt fehérfolyásom, és én a nemvárt után 2 héttel teszteltem először pozit.


Amikor éjszaka elkezdtem wc-re járni éreztem, hogy valami megváltozott. :)


A mellem már kétszer akkora, mint volt. Ja és nekem is voltak hasfájások, mint mensi előtt... Mindig azt mondtam magamnak, na tuti holnapra ebből mensi lesz. 21-én lesz két hónapja, hogy utoljára mensiztem. Még nagyon sokáig nem szeretnék!!

2012. nov. 16. 12:00

Nekem nem volt vizes folyásom csak fehér krémes natúr mikor nem jött meg. De menzis érzést éreztem csak nemjött meg. És 2 hétere teszteltem pozitivat.


Nekem úgyan úgy feszültek a melleim, mint máskor csak most nem múltak el sosem, meg most sem múlnak a mellfeszülések .ez végéig megmarad:)


Drukkolok neked!


üdv:

21+3 hetes kismama

2012. nov. 16. 11:53
November 21-re nem várom. Eddigi ciklusaimban ragacsos, krémes fehér és nagyon kevés vizes folyások váltogatták egymást. Ebben a ciklusomban 2 hete teljesen száraz vagyok. 2 alkalommal volt nagyon kevés krémes. Ma azt tapasztalom, hogy kevés vizes-krémes folyásom van, a bugyimon nem hagy foltot. Illetve eddig mindig volt már ilyenkor hasgörcs, mellfájdalom, szédülés mensi előtt. Most semmi előjel nincs, csak nincs étvágyam és duzzadtak a melleim, de nem fájnak. Ha nem jön meg, akkor persze tesztelek, csak most az érdekelne, kinek milyen tapasztalatai vannak/voltak. Köszönöm szépen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook