Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt már olyan, akinek az első, esetleg a második inszemináció sikerült? fórum

Volt már olyan, akinek az első, esetleg a második inszemináció sikerült? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 18. 23:42
Nekünk elsöre sikerült az inszemináció.Született egy gyönyörü,egészséges kisfiunk.A közelmúltban próbálkoztunk a tesóval.Sajna 3x sem sikerült.Azért nem adjuk fel,csak kicsit várunk!
2010. dec. 11. 09:30
Nekem is elsőre sikerült, de csak 7,5 hétig maradt velem. Missed AB lett a vége. Remélem a második inszem sikeresebb lesz.
16. f.lola
2009. márc. 31. 10:08

szia timihugi


én szerdán megyek ultrahangra és utánna mondják meg mikor lesz az inszem ez az első lesz

nálunk a férjemnél van gond minden jó nálla is és nállam is csak a sperma tul sok nyákkal jön ki és nem tud rajta átmenni de jó minőségű és mennyiségű95 % hasznáható nállatok hasonló volt a gond?

2009. márc. 28. 11:24

Sziasztok!!

Nekem multhéten csütörtökön volt az első inszeminációm,de nem érzek semmit szerintem ez most nem jött össze.

2009. márc. 25. 11:43
Köszönöm a gratulációkat, tessék mintát venni és hajrá lányok!!!! Mindenképpen van értelme az inszemnek, csak nem szabad feladni, kitartónak kell lenni!!!! Igaz, hogy nekem elsőre sikerült, de ezt megelőzte 9 év sikertelenség, amiben persze volt egy sikertelen házasság is. A lényeg az, hogy hinni kell abban, amit csinálsz, és meglátod, nektek is megadja a jó isten a kisbabát!
13. lamoni (válaszként erre: 12. - Timihugi)
2009. márc. 24. 20:26

Szia. Köszi a biztatást.

Jó hallani, hogy mégiscsak van értelme az inszemnek.

2009. márc. 24. 18:51

Szia! Nekem is sikeres volt az első! És már 9 hónapos ma-holnap a kisfiúnk:-). Pici04-gyel jól ismerjük egymást, egy napon is szültünk;-).

Innen is pusza nekik!:-)))

Szóval ne add fel!

Egyébként az inszem a legkevésbé "durva" beavatkozás a többihez képest. Hajrá!

11. lamoni
2009. márc. 24. 12:04

Sziasztok.

Bbeus gratulálok nagyon szép a fiad.

Gabka drukkolok neked, hogy most minden ok legyen.

Nektek hol csinálták az inszemet?

Mi a Róbert Károlyba járunk (volt Nyírő). 2 hete lettek meg az eredmények, és mikor a doki megkérdezte, hogy tovább akarunk e lépni, váratlanul ért hogy egyből inszemet javasol, azt hittük jobbak az esélyeink. Meg előtte úgy hallottam az inszemmel se sokkal jobbak az esélyek. Így abba maradtunk, hogy még próbálkozunk. De tegnap újból végig gondoltuk a férjemmel, és úgy döntöttünk bevállalunk egyet.

Tegnap fel is hívtam a kórházat, hátha kapunk még időpontot, de csak ápr. 15-ére kaptunk. Így ha nem jön össze spontán akkor a következő hónap is kimarad.

2009. márc. 24. 09:35

Sziasztok!


Nekem is az első inszem sikerült,de sajnos nem maradt velem.Most egy hete megvolt a második,hamarosan megyek eredményért.

Sok sikert mindenkinek!

9. gabka-1 (válaszként erre: 8. - Bbeus73)
2009. márc. 24. 09:34
Gratulálok!
2009. márc. 24. 06:55

Szia lamoni!


Jelentem, csodák vannak!!!! Nekem is elsőre sikerült az inszemináció, tavaly január 25-én volt, pár nap múlva már féléves lesz az én nagyfiam!

Akkoriban nekem azt mondták, hogy általában az első nem szokott sikerülni, tekintsem úgy, hogy az egy próba, ne éljem bele magam, így is próbáltam tenni. Bár nem könnyű. De én akkor is azt mondtam, hogy a remény hal meg utoljára. Nagyon szorítok neked! És ha bármilyen kérdésed van, szívesen válaszolok én is!

Sok sikert kívánok!

7. Pici04 (válaszként erre: 6. - Lamoni)
2009. márc. 19. 20:01

Mi Münchenben elünk es itt kezeltek.

A katonak allapota is eleg hamar romolhat sajnos.

6. lamoni (válaszként erre: 5. - Pici04)
2009. márc. 19. 19:53

Euthyrox 50-et és mastodynon cseppeket kell szednem.

A páromnál minden ok volt.

Találtak egy polipot is, de azt februárba eltávolították. A doki szerint amíg ott volt semmi esélyünk nem volt.

Ti melyik meddőségin voltatok?

5. Pici04 (válaszként erre: 4. - Lamoni)
2009. márc. 19. 19:39

Szia!

Köszönöm a gratulaciot!Nemhiaba:a legjobb katonakat valogattak ki.;)

Nekem is alultermelödik a pajzsmirigyem.Hany mg-os hormont kell szedned ra?

Parodat vizsgaltak mar?

Nala is lehet gond +-ban.

Remelem sikerül Nektek is a Baba.

4. lamoni (válaszként erre: 2. - Pici04)
2009. márc. 19. 19:21

Gratulálok. Nagyon szép a fiad.

Idáig még alig hallottam olyanról, hogy vkinek sekerült az inszem.

Mi most vagyunk túl a meddőségi kivizsgáláson, kicsit magas a prolaktinom, és a pajzsmirigyem alulműködik. Kaptam gyógyszert, de ha pár hónapig nem sikerül, akkor lehet hogy mi is belevágunk.

2009. márc. 19. 19:13
itt a Hoxán volt már egy anyuka akiről tudom, hogy az első inszem sikerült.Persze,attól lehet, hogy többnek is sikerült
2009. márc. 19. 19:11

Szia!

Nekem az elsö sikerült.:)

2009. márc. 19. 19:08
Volt már olyan, akinek az első, esetleg a második inszemináció sikerült?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook