Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt már ilyen a párkapcsolatotokban? Mi lehet az oka? fórum

Volt már ilyen a párkapcsolatotokban? Mi lehet az oka? (beszélgetős fórum)


1 2 3
60. málna92 (válaszként erre: 59. - 70a3fedaea)
2011. okt. 9. 18:29
Persze néha megérthető...na de állandóan ugyanarra hivatkozni. Más is dolgozik annyit mint ő és emellett ráadásul gyereke van, anyagi gondok stb, mégis próbál rendes életet élni. Neki még semmi ilyen gondja nincs. Csak saját magáról kell gondoskodnia. Ha meg tényleg ez az ami ennyire kikészíti akkor komoly gondok vannak...Én is stresszes vagyok a zh-k vizsgák miatt +még itthon is vannak gondok mostanában mégsem hivatkozok erre bármi bajom is van...:S
59. 70a3fedaea (válaszként erre: 57. - Málna92)
2011. okt. 9. 18:25
Ha ez állandó probléma akkor tényleg gáz! :S
58. 70a3fedaea (válaszként erre: 1. - Málna92)
2011. okt. 9. 18:24
Az én Páromnál is előfordul néha hogy mondjuk egy hétig nincs kedve a szexhez, mert a munkahelye annyira stresszes, alig van itthon, de mindig megoldódik...:)
57. málna92 (válaszként erre: 55. - Fiatal nő)
2011. okt. 9. 18:16
Akkor ha 5éve leszünk már együtt akkor már elmegy az is ha 2havonta 1x vagy mi? Ezt egyszerűen nem tudom megérteni. Nem azt várom el, hogy egész hétvégén toljon amikor itthon vagyok...(bár azzal sem lenne gondom:D) de azért az amikor azt érzem, hogy nem kívánnak hát eléggé sz*r:D És nem hinném, hogy így élni normális.
56. málna92 (válaszként erre: 54. - Fiatal nő)
2011. okt. 9. 18:14
Ezek után ne hari de meg kell kérdeznem....neked párkapcsolatban milyen gyakoriságú szex számít normálisnak? Mert én még nem találkoztam olyan pasival aki havi 2-3 alkalommal beérné ha van barátnője....Szerintem azok akik élvezik a szexet biztos, hogy nem csak néha akarják csinálni, főleg ha van kivel.
55. Fiatal nő (válaszként erre: 54. - Fiatal nő)
2011. okt. 9. 18:12
Ja, és mindig van egy fordulópont ami az "eleinte és a most" között van. :)
54. Fiatal nő (válaszként erre: 53. - Málna92)
2011. okt. 9. 18:08

Eleinte minden gyakoribb. Az újdonság varázsa, stb.

Ha neked ez ilyen fontos, tényleg keress olyat, akinek "mindig áll". Őt pedig engedd el, majd talál egy olyan lányt, aki hozzá hasonló vérmérséklettel rendelkezik és aki nem zargatja folyton ezzel a témával. :)

53. málna92 (válaszként erre: 50. - Fiatal nő)
2011. okt. 9. 18:06
Persze jöhetsz azzal, hogy mindne kapcsolat ilyen az elején, de ez nem csak az elején volt így...később is a heti 5 biztos, hogy megvolt.
52. málna92 (válaszként erre: 50. - Fiatal nő)
2011. okt. 9. 18:05
Nézd ez egyáltalán nincs így:) Szerinted normális ha valaki egy hónapban 2x ha szexel ilyen fiatalon a párjával? Ha nincs akkora étvágya mint nekem akkor mért volt az, hogy ezelőtt napi 3x is volt, hogy nekem esett?:) De a napi 1 szex az alap volt, és ő hidd el, hogy többször kívánta mint én.
51. málna92 (válaszként erre: 48. - K.né)
2011. okt. 9. 18:03
Teljesen egyetértek veled. Volt olyan időszak(1,5-2hónap) amikor miattam nem lehetett akciózni, de annak eü-i okai voltak. Tehát nem azért, mert nem volt kedvem. És más módszerekkel azért én tettem azért, hogy ő jól érezze magát addig...:)
50. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Málna92)
2011. okt. 9. 18:00
Miért nem lehet szegény srácot békén hagyni? Nincs kedve, akkor nincs kedve. Kisebb szexuális étvágya van, mint neked. Vagy keress egy "szexgépet" magadnak, vagy fogadd el, hogy ő ilyen.
49. málna92 (válaszként erre: 47. - 54840f0fce)
2011. okt. 9. 18:00

Hát ma 7-fél8 körül jön hozzám...ha nem lesz semmi akkor felhozom a témát, de utoljára. Aztán ha nem úgy reagál ahogy kellene akkor azt hiszem véget kell ennek vetnem bármennyire is fog fájni...:S

A másik gondom meg az, hogy csüt-vasárnapig minden egyes nap szépen karban tartom magam ott lenn, hogy sima legyen és jól nézzek ki, hátha véletlenül lesz valami, ő meg már erről is elfelejtkezik. És már ezt is megjegyeztem neki, hogy már kikészül a bőröm, hogy állandóan cs*sztetem a borotvával csakhogy jól nézzek ki, ő meg már ennyit sem tesz meg. Jó oké nem arra a brutális szőrre kell gondolni mindenhol, de régen azért heti 2-3x elővette a borotvát és mindenhol szőrtelenítette magát, most meg...

48. K.né
2011. okt. 9. 17:57

Na, igen olvastam itt hozzászólásokat, miszerint arra buzdítják Málnát, hogy ő teperjen. Miért kell csak a nőnek teperni? Kívülállóként könnyű mondani, de én elhajtanám. Csak úgy vesz erőt magán, ha előtte kiadod a dühödet, hogy de "apuci, kéménytakarításra várnék" ? Egy egészséges fiatalember fáradtan is kapható a dolgokra, ha mindkét részről minden működik. És nem kötelességből, mert KELL.

Igen, nem kell rögtön felfújni magunkat és lapátra tenni, hanem előbb próbálni menteni. De ez nem új keletű probléma: ha jól olvastam már fél éve így ment, aztán végre szóltál neki és mégis ugyanaz... Vannak időszakok, idegeskedés valami miatt, amikor tényleg nem ott jár az ember esze, de ez nem tarthat több mint fél éven át. Itt valami nagy gond van, amit meg kell beszélni vagy mindenki járja a saját útját. Mert ebben a női fél lelkileg tönkremegy.

47. 54840f0fce (válaszként erre: 44. - Málna92)
2011. okt. 9. 17:54

Látod-látod, most ezt tapasztalod, legközelebb majd mást....


Viszont így ne élj, mert ez csak vergődés és majd visszatekintve rájössz Te is.

46. Törpilla 89 (válaszként erre: 45. - Málna92)
2011. okt. 9. 17:54
de én úgy tapasztaltam eddig,h vannak olyan pasik akik " nem gondolnak ilyent" ez csak egy nőnek juthat ilyen eszébe,h megcsalás meg ilyenek lehet tudja,h mennyire imádod öt és ezt kihasználja
45. málna92 (válaszként erre: 43. - Törpilla 89)
2011. okt. 9. 17:51
Lehet, de attól nem fél, hogy koleszban vagyok egész héten és esetleg megcsalom?:D Nem mintha megtenném, de azért nekem fordított esetben megfordulna a fejemben és inkább még jobban odatenném magam hétvégén, nehogy máshol keresse azt amit otthon nem kap meg.
44. málna92 (válaszként erre: 42. - 54840f0fce)
2011. okt. 9. 17:49
Volt már jó pár ilyen beszélgetés aminek vagy egy r*hadt nagy veszekedés lett a vége, vagy tényleg jól elbeszélgettünk, de változást nem hozott. Szerintem lehet, hogy a pihentetés lenne a legjobb és akkor talán rájönnék közben, hogy mit is akarok...na meg ő is. Csak ez nekem azért is furcsa, mert a régebbi kapcsolatomban voltak gondok rendesen, de a szex az utolsó napig tökéletes volt!
2011. okt. 9. 17:46
sajnos nem de tapasztalatból mondom vannak elég önző pasik akik csak magukra gondolnak és akkor akarják a sexet amikor ök akarják:S am meg sztem zebracsikónak lehet,h van igaza minnél többet mondogatod neki azért i,s tudja ,h téged idegesít,h nincs sex annál jobban húz téged ezen a téren....
42. 54840f0fce (válaszként erre: 10. - Málna92)
2011. okt. 9. 17:43

Akkor meg biza nincs értelme...


Majd arra leszek kíváncsi, ha mondjuk erőt veszel magadon és stílusosan készítesz egy finom vacsorát, és egy gyertya mellett megbeszélitek a problémát a "kinekmiabaja" alapon. Viszont, amennyiben erre nem képes, akkor elmondod neki, hogy szeretnél egy kis külön időt "gondolkodásra"....


Olyankor minden kiderül a hozzáállásról és magáról a jellemről.

41. málna92 (válaszként erre: 39. - Törpilla 89)
2011. okt. 9. 17:42

Barátnődéknél kiderült végül, hogy mi volt az oka?

Veszprémi vagyok:)Vásárolgatás amúgy is rámférne;)

40. málna92 (válaszként erre: 38. - E705905164)
2011. okt. 9. 17:41
:D hát valószínű, hogy ez lesz...
2011. okt. 9. 17:40

málna ez nekem az egyik barátnőmmel ugyan így volt ö beleunt és élte utána az életet a fiú nélkül,de megértelek,h nem könnyű változtatni!


Am hova valósi vagy? biztos tök jó üzletek vannak elmész a barátnőiddel vásárolgatni csajos napokat tartani:) és kikapcsolódni :)

38. e705905164 (válaszként erre: 37. - Málna92)
2011. okt. 9. 17:40
csináld!:P
37. málna92 (válaszként erre: 31. - E705905164)
2011. okt. 9. 17:38
:D na ettől most jó kedvem lett.
36. e705905164 (válaszként erre: 32. - Mosolyka1111)
2011. okt. 9. 17:36
se szerelem,se szex...ja az már most is siralmas:D
35. málna92 (válaszként erre: 29. - Zebracsikó)
2011. okt. 9. 17:36
Igazad van, de én már majdnem fél éve tűrtem ezt amikor elkezdtem vele piszkálni.
34. zebracsikó (válaszként erre: 30. - Málna92)
2011. okt. 9. 17:36
ha már csak beszólásra meg sértegetésre megy a szex...ott már vagy nagyon okosan össze kell kapnotok magatokat, vagy gyorsan elengedni a másikat........
33. 04e95f637a (válaszként erre: 30. - Málna92)
2011. okt. 9. 17:35
lusta dög...nem kéne
32. mosolyka1111 (válaszként erre: 1. - Málna92)
2011. okt. 9. 17:35

Van itt egy topic, "Nem kíván a férjem, de már én sem akarom". Néha kíváncsiságból beleolvastam, mit írnak ott a lányok-asszonyok. Elég siralmas.

Ha nem akarsz ilyenbe belesétálni, akkor tedd lapátra a fiút, mert jobb nem lesz. (és ha Neked szempont a jó és gyakori szex, és hát miért ne lenne szempont.)

31. e705905164 (válaszként erre: 28. - Málna92)
2011. okt. 9. 17:35
szakíts és ne vágj bele egyből másik kapcsolatba...csak nyugodtan...dolgozd fel először aztán menj el fodrászhoz,műkörmöshöz,vegyél egy új cipőt,parfümöt és irány a hódítás,tuti visszakapod az önbizalmad..:DDD elfelejted egyből,ha lesz másik:D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook