Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Volt itt valaki úgy, hogy UH-n nem látták a terhességet közben pedig a tesztek pozitívak voltak? fórum

Volt itt valaki úgy, hogy UH-n nem látták a terhességet közben pedig a tesztek pozitívak voltak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
5. katika23 (válaszként erre: 2. - Danica16)
2011. júl. 4. 07:38
Hany hetesen voltal eloszor dokinal??
4. katika23 (válaszként erre: 2. - Danica16)
2011. júl. 4. 07:35
A doki azt mondta h nem ugy latszok az UH szerint mint aki terhes ha nem mondtam volna h pozitivak a tesztek nem is vette volna eszre h esetleg terhes lehetek.pedig ahogy lattam alaposan megnezett .
3. katika23 (válaszként erre: 1. - Katika23)
2011. júl. 4. 07:34

Jha es elfelejtettem tuneteim rendes terhessegnek megfeleloek semmi rendellenesseget fajdalmat vagy gorcsot esetleg verzest, barnazast nem tapasztalok es 3 hete kesik a havim mar es a tesztjeim mind pozitivak egyertelmuen.lehet ettol meg mehen kivuli mert a doki erre gyanakszik h ezert nem latja.

Oszinten en csak abban remenykedek h ciklus vegen fogant s akkor talan meg pici volt a 2 hetes kesesnel amikor megneztek. :((

2011. júl. 4. 07:33

Abszolút semmit?

A fiam az első uh-n nem látszott, némi ráutaló jel volt csak, két héttel később már ott volt a dobogó szívecske :)

2011. júl. 4. 07:30
Sziasztok.Gondoltam bedobom ezt a kerdest mert nagyon ideges vagyok mar. Par napja voltam UHra es huvelyi volt. A menstruaciom alapjan 6hetes voltam akkor es nem latott semmi terhessegre utalo jelet szoval jol megijesztett h valami nincs rendben a doki szerint de meg van 3 nap addig amig vissza kell menjek megint h nezzenek meg de addig is kivancsian varom kinek volt meg ilyen tapasztalata?? vajon miert van ez?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook