Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt-e már valakinek menstruáció előtt olyan panasza, hogy szó szerint fájt a bőre? Nekem már nem először, kb. deréktól lefelé mindenütt! fórum

Volt-e már valakinek menstruáció előtt olyan panasza, hogy szó szerint fájt a bőre? Nekem már nem először, kb. deréktól lefelé mindenütt! (beszélgetős fórum)


2012. febr. 7. 17:10
nagyon sok homeopátiás szer segíti a tüneti fájdalmakat... schüssler só is pl. de érdemes neten utána járni... :)
2012. febr. 7. 13:16
A bőröd? 5 hetes terhesen fájt nekem a bőröm... a csípőmön, a combomon.
2012. febr. 7. 12:57

nekem éppen most van...

szenvedek mint egy kutya...

az egy dolog hogy rettenetesen fáj deréktól lefele minden, /itt beleértve még Őt is/ de extra mennyiség is van most... nem is értem...egyszer volt aug.-szept környékén egy, de se előtte se azóta nem... meg is ijedtem rendesen akkor...

szerencsére a bőröm még soha sem fájt, már csak az hiányozna a repertoárból....

4. Sly7105 (válaszként erre: 1. - Stunde76)
2012. febr. 7. 12:48
Én azt veszem észre, ahogy 35 év fölé kerültem, ez az időszak egyre kellemetlenebb. Korábban semmi bajom nem volt azokban a napokban. Most nekem is sok minden fáj és nagyon rossz a közérzetem. Viszont rövidebb ideg tart, mint anno...
2012. febr. 7. 12:42
Én sokszor belázasodok, amikor megjön és attól fáj mindig a bőröm. Kitartás!!!
2012. febr. 7. 12:41

Érzékenynek mindig érzékenyebb.

Van, hogy az is fáj pár napig, hogy ruha van rajtam.

2012. febr. 7. 12:38
Volt-e már valakinek menstruáció előtt olyan panasza, hogy szó szerint fájt a bőre? Nekem már nem először, kb. deréktól lefelé mindenütt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook