Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt barátnő... fórum

Volt barátnő... (beszélgetős fórum)


1 2
33. e705905164 (válaszként erre: 1. - TrinithY)
2011. nov. 4. 14:08
egyetértek a második hozzászólóval!
32. sziliciumchip (válaszként erre: 29. - TrinithY)
2011. márc. 21. 13:31
Szia! Nagyon egyet értek ezzel és segitettél is nekem! Ha olyan jofej lenne még járnának... Megnyugtattál a saját dolgommal kapcsolatban! Köszi!
2010. okt. 29. 09:14
Én is egy volt barátnő vagyok. Az exemmel mai napig beszélünk, ha összefutunk, de nem sűrűn. A jelenlegi barátnőjével is jóban vagyok, egyformán barátként kezelem mindkettőjüket. Sőt, az exemet le is cseszem, ha bántja a jelenlegi nőjét vagy veszekszik vele.
30. Tracon
2010. okt. 29. 08:41

Sziasztok!

Igazából, fura ez a volt barátnő téma. Engem is érint, és nagyon sokszor esem kétségbe a mai napig is. Az én párom együtt dolgozik a volt barátnőjével. Tény.... volt idő amikor együtt voltak. sőt amikor mi anno külön mentünk egy időre is összejöttek. Aztán mi újra egymásra találtunk. Ennek már több mint másfél éve.

Van egy jóakarónk, akinek nem tetszik, hogy a párom és én együtt járunk. Tudni kell, nekem is és neki is vannak ellenségei. Ettől szép a világ.

Bizonyos időközönként viszont felhív, vagy ír nekem , amiben elmondja hogy a párom egy szemétláda, és vegyem már észre hogy hülyét csinál belőlem. Mindig kiderült, hogy az egész egy hülyeség.

Legutóbb is felültem ennek a dolognak , az illető felhivott és közölte h a párom a kocsiját amit nem használt neki adta a csajnak, és ha nem hiszem győződjek meg erről,és megmondta a csaj címét. Hát én munka után latolgattam latolgattam, és elmentem. Sokkot kapva álltam a kocsival szemben, amiben kedvesen logott egy maci is.... én úgy tudtam h eladta a kocsit.de azt nem h kinek. az illető meg azt mondta ajándékba adta oda.Eljöttem, és csak sírtam sírtam. Felhivtam a páromat h beszélnünk kellene. Mondta h most nem alkalmas, hogy bemenjek a munkahelyére, mondjam telefonba. Mondtam h ez nem telefon téma.

Smsben leirtam neki, és azt is h mennyire seretem de h hagyom h boldog legyen, és elbucsuztam.

Erre lemerült a telefon amiről irtam. A másik telefonom nálam volt, de ezt a párom nemtudta, mert nem mindig viszem magammal. Egyszercsak hív édesanyám, h az én életem szerelme felhivta őt, és teljesen kivan h én szakitani akarok vele és h tényleg a csajnál van a kocsi mert neki eladta, és h ő nagyon szeret engem. Mondta neki anyu h a másik telefonon probáljon meg. Addig addig ment a parádé amig végre elért. Természertesen megbeszéltük a dolgot, és ezt azért irtam le, mert egy jó példája annak, h bizony sokszor mást látunka dolog mögé, mint ami van. Mert nálunk a párom még az adásvételit is megmutatta. :D:D Gondolhatjátok. Az egész családom rajtam röhögött h mennyire hülye vagyok, és ez az alakításom az oscaron díjat nyerne.

2009. aug. 24. 14:42

Hát gyerekek ez a sztori már a multé....

Viszont mai napig nem tudom elfogadni az ilyen dolgokat. Az ex akkoris ex marad, ha annyira jo fej lett volna, nem lett volna vége a kapcsolatuknak, nem? Én nem hiszek a kapcsolat utáni barátságban. Persze ez nem azt jelenti, hogy teljesen el kell felejteni egymást és az utcán nagyívben kikerüljük egymást, csak egyszerüen tudnia kell mindenkinek hol a helye, meg kell tartani a tisztes távolságot!

2009. aug. 24. 14:25
Xander-rel értek egyet. Záros határidőn belül rendezze a csajjal a dolgot, ellenkező esetben add ki az útját. Majd jön más. Még fiatal vagy, nem maradsz le semmiről. Nyugi, és drukkolok!
27. TrinithY (válaszként erre: 26. - 613c0e0120)
2009. máj. 29. 10:56
Tobben lattak oket mar kezenfogva setalni :) de amikor rakerdeznek akkor letagadjak... nem ertem miert szegyenlik egymast....azzal takaroznak mindig hogy a csaj ugyis kimegy Angliaba dolgozni 1 evre.. es mi ertelme lenne elkezdeni..... lenyegtelenne valt szamomra :) hidegen hagy barmi tortenik vele/veluk :)
26. 613c0e0120 (válaszként erre: 23. - TrinithY)
2009. máj. 26. 19:09
Olvastalak. Oh, sajnálom. És végülis mi derült ki? Volt barátnőhőz visszament?
25. 613c0e0120 (válaszként erre: 24. - Mandella)
2009. máj. 26. 19:08
Oh, ez igen kellemetlen! Megkérdezted, miért hazudja ezt? Lehet azért, hogy a volt csaja ne zaklassa,vagy azért, hogy ne fájjon neki. Vagy a rosszabbik eset, titkol téged előtte, hátha még ők egyszer együtt lehetnek. Szerinted?
2009. máj. 25. 11:40

szerintetek mit csináljak? a volt barátnőjének azt hazudta, hogy az anyjánál lakik, holott már dec. óta nálam, VELEM!


mi a teendő ilyenkor? elküldjem az anyjába?

2009. ápr. 21. 13:16
Szakitottam vele... Too much volt... sokminden kiderult... kideritettem amit magatol nem mondott volna el.. szembesitettem azzal, hogy mai napig tartja a kapcsolatot az exxel... es erzelmileg kotodik hozza, ami betette nalam az ajtot az volt, hogy elkuldott az exnek egy Velem valo beszelgetest...
2009. ápr. 3. 12:13
Nehany napja erzem, hogy valami nem stimmel a kapcsolatunkkal. Elgondolkoztam rajta, hogy mi lehet a gond. Az a legnagyobb gond, hogy jo dolgot nem sokat talalok mar a kapcsolatunkban. Tobb dolog van ami taszit illetve idegesit. Raadasul az utobbi idoben mar le sem lehet ulni vele megbeszelni a gondokat, mert ha emlitek valamit felhuzza az orrat es hisztizik. Es nem latja be, hogy igazam van (pl. oltozkodes, higienia, ferfiassag, felelosseg, meg sorolhatnam...) raadasul amikor raterek az erzelmekre o elkezd beszelni a fizikai vonzalomrol... (19.en lesz 5 honapja hogy egyutt vagyutt vagyunk) kapcsolatunk elejen tudom, hogy szeretett, meg 2 honappal ezelott is, de az utobbi idoben ugy erzem, hogy csak a fizikai vonzalom miatt van velem, es csak arra kellek neki :( raadasul amikor kitertem a ferfiassaggal jaro "kotelessegekre" o a "lenti ferfiassagaval" kapcsolatban kezdett el beszelni.... Ugye ezek a jelek egyertelmuek? :(
21. 40163fd81d (válaszként erre: 19. - TrinithY)
2009. márc. 13. 12:14

Tégy belátásod szerint.

Ha úgy érzed korai,biztosan nem véletlenül érzed.

20. Kicsiv
2009. márc. 13. 12:09
Szerintem kicsit várj még ezzel,ennyi idő után talán kicsit korai lenne...Bizalmatlan voltál vele,és meg kell bizonyosodnod arról,hogy ez az érzés már abszolút elmúlt,és feltétel nélkül bízol a párodban,mert ez nélkül nem lenne jó ötlet az összeköltözés!Viszont te érzed és te éled át ezeket a dolgokat,így neked kell tudni:)
2009. márc. 13. 11:42

Szeretem Ot! O is Szeret! de ugy gondolom, hogy kicsit korai lenne...

Szeretnem osszekotni vele az eletem, o is szeretne velem! Viszont felek attol, hogy el is ronthatja a kapcsolatunkat.

18. 40163fd81d (válaszként erre: 17. - TrinithY)
2009. márc. 12. 12:42

Ezt abszolút neked kell tudnod.

Te hogy gondolod?

2009. márc. 12. 10:16
jovoheten leszunk meg 'csak' 4 honapja egyutt... megkert, hogy koltozzek hozza. Velemeny?
2009. márc. 4. 09:31
Lezartnak tekintem a volt baratno temat! (de attol meg rosszulesne ha keresnek egymast) mast nem is tudok tenni, lapoztam, de nem erzem ugy hogy iranyitottam volna, minden kapcsolatban vannak kompromisszumok, en csak megkertem arra hogy ne keresse a csajt mert engem bant, es egyaltalan nem feltekenysegbol, csak azert mert a csaj rosszindulatu es 4 ev alatt persze hogy rajott, hogy tudja manipulalni a Parom! ezt akartam elkerulni. Koszi minden jotanacsot! :-) ugy erzem, hogy minden rendben van es mostmar Felhotlen Boldogsag var Rank :-) Puszi nektek! :*
15. 40163fd81d (válaszként erre: 14. - TrinithY)
2009. márc. 4. 09:23

Tudod a nők(és a férfiak is:D) sokszor rontanak el egy kapcsolatot úgy,hogy nem igazán társai akarnak lenni a másik félnek,hanem irányítói,és bármilyen furcsa ezt nagyon sokan nem tűrik el,vagy ha mégis,nagy áldozatnak érzik és idővel ,mindig visszaüt.

Szerintem ez történt itt is

Szerintem,most ne tegyél semmit,lapozz egyet ,szép lassan ,minden visszatér a régi kerékvágásba.

:))

2009. márc. 3. 12:56
Azt mondta, hogy az utobbi idoben kicsit eltavolodott tolem, tulajdonkeppen magat taszitotta el tolem... lehet, hogy azert mert surun volt tema a volt baratno :-( Azt is mondta, hogy lehet csak duh ami most eros benne, de szeretne visszahozni a regi szep idoket, amikor minden felhotlen volt, es nem volt tema a volt kapcsolat. :-) ez vigasztal. Tegnap voltak pillanatok amikor azt hittem szakitani fogunk, es nagyon rossz volt. Nem akarom elvesziteni ot! Van otletetek, hogy mit tudnek tenni azert, hogy kozelebb keruljunk ismet egymashoz? mintha elvagtak volna egy cernat, elmult minden duhom a csajjal kapcsolatban, lenyugodtam mert latom, hogy tenyleg mar hetek ota nem kereste. Szoritsatok nekem Kerlek! :-)
13. 40163fd81d (válaszként erre: 12. - TrinithY)
2009. márc. 3. 08:41

Sajnálom:((


Talán avval,hogy megpróbálsz igazán bízni benne.A többi jön magától.


Kiderült ,hogy miért mondta ezt?

A lány miatt gyengültek meg az érzései,vagy azért mert nem bíztál benne?

2009. márc. 3. 08:34
Tegnap megbeszeltuk a dolgot! Mostmar ugy erzem, hogy tenyleg nem foglalkozom a csajjal. Viszont az kicsit bant, hogy azt mondta most ugy erzi kicsit meggyengultek az erzelmei :-( tudom, hogy en tehetek rola. Hogyan tudnam helyrehozni? :(
11. 40163fd81d (válaszként erre: 9. - TrinithY)
2009. márc. 2. 14:20

Szerintem az,hogy téged idegesített a volt barátnő,akkor az a te problémád,nem az övé


Az,hogy most hazudott neked szintén a te sarad,mivel rákényszerítetted valahol az akaratod,az Ő meggyőződése nélkül.


Az ,hogy miért tartja a kapcsolatot a másik lánnyal és mit érez iránta,az meg az ő sara.


Ezért mondtam ,hogy jobb ha rábízod az ügyet,mert így lett belőle egy nagy fokú bizalmatlanság,kutakodás,hazugság.


Beszéljetek a dologról őszintén egymással.

2009. márc. 2. 08:54
kb 2 hete mikor leszaladt az uzletbe vasarolni es otthon hagyta a telefonjat, voltam olyan pofatlan es megneztem a hivaslistajat..... lattam a fogadott hivasok kozott, hogy a volt baratno hivta ot februar 2.an, de nekem azt mondta hogy januar utolso heten hivta ot utoljara, es azota is azt allitja, nem tudja, hogy megneztem a telefonjat. Viszont amikor rakerdeztem, hogy biztos nem hivta ot azota? nem kereste? a szemembe hazudott es azt mondta, hogy nem, erre kertem, hogy mutassa meg a telefonjat es meg neki allt feljebb, hogy nem bizok benne es nem engedte. Meg neki all feljebb, hogy nem bizok benne annyira, mikor ugye januar elejen majdnem szakitottam vele mert mar hazudott, es atvert... es UTOLSO ESELYT kapott arra hogy visszaszerezze a bizalmam.... szerintetek mit csinaljak? :-( teljesen tanacstalan vagyok :-( Szeretem, de igy nem tudok elni, hogy azon stresszeljek most vajon megint hazudik? most vajon mit titkol el? tudom, hogy o is szeret, viszont nem ertem miert nem oszinte velem :-(
2009. febr. 24. 10:02
volt ra 2 kerek honapja, hogy elintezze. Csak akkor kezdte el lekoptatni a csajt mikor szoltam, hogy mostmar nagyon idegesit. Magatol nem igazan tette volna meg. Szeretem ot, es tudom, hogy o is szeret, nem is tudom miert parazok :-|
8. 40163fd81d (válaszként erre: 7. - TrinithY)
2009. febr. 23. 10:17
Miért együtt,miért nem bízol a párodban,hogy ezt egyedül is el tudja intézni?
2009. febr. 23. 08:51
3 honapja vagyunk egyutt, 2 honapon keresztul hallgattam annak ellenere, hogy idegesitett, de tudtam, hogy idot kell adnom neki. kb 2-3 hete nem jelentkezett a csaj, de a megerzeseim sosem csalnak, es ismet azt erzem, hogy jelentkezni fog. Amikor ez megtortenik akkor az lesz amit Brilliantgirl mond, egyutt elmegyunk a csajhoz es a Parom megmondja neki szepen, hogy lekophatna vegre. Amikor 6 hete voltunk egyunk kicsit osszekaptunk Parommal, nehany napig fasirtban voltunk, akkor a csaj ki is hasznalta a helyzetet es elkezdett konyorogni, terdenallva, sirva hogy bekuljon ki vele Parom, de Parom engem valasztott, es mondta a csajnak, hogy ez a 6 het sokkal fontosabb neki, mint a vele eltoltott 4 ev. Tudom, hogy szeret, csak Paromnak van egy hulye termeszete, hogy nem akar senkivel osszeveszni es foleg sajnalja a csajt... amit nem ertek...
6. d785594d69 (válaszként erre: 1. - TrinithY)
2009. febr. 20. 12:42

Szia Trinith Y!

Húúú, hát nem 1xerű! Szerintem, ha szereted a párod és Ő is viszont szeret, akkor próbálj meg türelmes lenni kicsit, ezt nekik kell elintézni, ez az Ő dolguk, azért csak 1ütt éltek 4évig...

Persze azért biztosan odafigyelnék az eseményekre...és jelen lennék...és azért elvárnám a páromtól, h őszinte legyen és beavasson...

5. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - TrinithY)
2009. febr. 20. 10:50
Nem csinálnék semmit.Várnám a fejleményeket és azt,hogy a pasimat kezdje idegesíteni ez a dolog.Ha még sem így történne,akkor eleve halott ügy ,így én lépnék.
4. Kriszti40 (válaszként erre: 3. - Brilliantgirl)
2009. febr. 20. 10:44
Én is ezt tenném !
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook