Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vízöntő nő és Bika férfi kapcsolatok fórum

Vízöntő nő és Bika férfi kapcsolatok (beszélgetős fórum)


1 2
2012. márc. 21. 13:51

Egyik könyvben ez állt:( Nem szó szerint)Próbáljon meg egy lökhajtásos repülőgépet kertben kifutópálya nélkül működtetni. :))))))


Tapasztalatom szerint nem működne, azért is ragadt meg bennem a fenti mondat, hogy mennyire igaz.

2012. márc. 21. 13:51

Szia!


Nekem a párom bika és 20 éve együtt vagyunk és nagyon jó és harmonikus a kapcsolatunk.

Viszont az apám is bika aki úgy megsértődött hogy már évek óta nem beszélünk.

Plusz az anyósom párja is bika aki nem rossz ember viszont alkoholista.


Ugyan abba jegybe tartoznak és ég és föld mindhárom jelleme.

5. da2ffd37ae (válaszként erre: 2. - C42aaaac41)
2012. márc. 21. 13:50
a legjobb barátnőm nekem is bika :-) meg a testvére is. bár ő zárkózottabb mint a húga.
4. da2ffd37ae (válaszként erre: 3. - 6736f94fb9)
2012. márc. 21. 13:50
olvasgattam különféle horoszkópos oldalakat ezzel kapcsolatban, de ott általánosítanak legtöbbször. teljese egészében a horoszkópra "támaszkodni" szerintem nem túl jó, bár a leírásokban sok igazság van. engem személyes tapasztalatok érdekelnének igazán.
2012. márc. 21. 13:45

Párhoroszkóp:


E két jegy szülöttének egyaránt meg van a maga sajátos gondolkodásmódja, és mindketten meg vannak győződve sajátjuk helyességéről. Ezt azonban egyikük sem ismeri el.

A Vízöntő kifinomult, idealista, kedveli a fogadalmakat, és szilárdan ragaszkodik saját véleményéhez. A Bika ezzel szemben nyugodtabb, alaposabb, és zárkózottabb, és szintén kitart saját véleménye mellett. A Bika érzékisége nyers, míg a Vízöntőé kifinomultabb.

A kapcsolat csak akkor tud sikeresen működni, ha mindkét fél képes a problémákat türelmesen kezelni, és elkötelezettséget mutatni a másik iránt. Készen kell állniuk arra, hogy tanuljanak egymástól.

2012. márc. 21. 13:45

Én mint vízöntő nő,büszkélkedhetek egy bika öccsel és egy bika legjobb barátnővel.I mádom mind a kettőt!:D


De pasiban nem volt bika sose.

2012. márc. 21. 13:42
Sziasztok! Szeretném kérdezni, hogy milyen tapasztalataitok vannak/voltak a Bika férfiakkal? Már akinek van/volt. Akár barátság, akár szerelem. Hogyan alakult ki? Ki kezdeményezett? Tudom, hogy nem lehet ráhúzni teljes mértékben a horoszkópra és nem lehet általánosítani, mivel sokminden más is hatással van / lehet.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook