Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Visszértől trombózis! Volt már valakinek? Milyen az? fórum

Visszértől trombózis! Volt már valakinek? Milyen az? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 22. 08:48

Sziasztok!

Nagyon köszönöm mindenkinek a választ.

Hogy sportolok-e?Nem kimondottan,de esetleg a munkámat hívhatjuk sportnak : távgyaloglás :-)

Pincér vagyok,mindig az voltam,csak amikor már néha nagyon tele volt a hócipőm,1-2 évet elmentem "kipihenni"magamat,varrodába,gyárba.2002-ben már műtétet javasolt a doki,de akkor még nem fájt,csak zavart nagyon,hogy egyre csúnyább.Meg volt az időpont,minden.Szóltam a munkahelyemen,hogy július.12-én műtik a lábamat.Másnap mire mentem dolgozni a könyvelő elkészítette a pappírjaimat,felmondtak,mondván,hogy nem tudják kikalkulálni a táppénzemet.Nem tudtam,mit tenni,elmentem dolgozni máshová,ahol még többet dolgoztam.Műtétet lemondtam,azóta sem került rá sor.Az élet fintoraként,most ugyanott dolgozom,ahol annó felmondtak.De ha rászánom magam a műtétre,most okosabb leszek....elfelejtek szólni....csak megyek a kórházba, és majd telefonálok....akkor legalább alanyi jogon jár a táppénz ha felmondanak,ha jól tudom.

Addig is Lioton géllel kenegetem az csillapítja a fájdalmat pár órára.

Most azt hallottam,hogy Propolisszal is jó kenegetni....nem tudom....

Szép napot Nektek....írjatok még egykis bátorítást :-)

7. arrival (válaszként erre: 5. - 14f968b657)
2011. aug. 21. 14:21

Nekem 24 évesen volt :(

Ne aggódj, nem gáz a műtét!

Az egészben a legrosszabb, hogy aznap nem lehet felkelni és ágytálba kell pisilni!

Másnap reggel lehet hazamenni.

Utána se fájdalom, se semmi nincs.

6. arrival (válaszként erre: 2. - Evike6565)
2011. aug. 21. 14:19

Ha csúnya, kidudorodó akkor csak a műtét segít.

Nem kell félni, nem vészes, és gyors a gyógyulás, és utána szép és egészséges lesz a lábad!

Viszont visszajöhet...


Nekem 24 évesen volt visszérműtétem, másnap már mentem a diplomaosztómra. Utána 6 hétig fáslizni kell.


Trombózis az egyik szövődménye a visszérnek. Ami veszélyes, és könnyen halálos is lehet.

De ezt nem kell megvárni. Menj el érsebészetre, sé megmondják mi legyen.

2011. aug. 21. 14:10
én pont ez miatt megyek műtétre októberben és még csak 29 vagyok:-(
4. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Evike6565)
2011. aug. 21. 14:09
sportolsz rendszeresen?
2011. aug. 21. 14:09

A visszérben lelassul a keringés, ezért a salakanyagok jobban letudnak tapadni az érfala és begyullad. Ami nagyon hatékony (a sok, népszerű gysz mellett) és egészséges is, az a fokhagyma.Nem kapszula, nem mesterséges , hanem az erdeti. Nagyon jól tisztítja az ereket:o)

emellett sport és sok víz

2011. aug. 21. 14:05

Sziasztok!

Csúnya kidudorodó visszereim vannak,fájnak,nem vagyok idős,de a nagynénémnek pont ennyi idősen volt trombózisa.Sajnos nem tudom megkérdezni tőle,mit érzett,milyen volt...stb.

Szívesen venném,ha valaki tapasztalt már ilyesmit,megosztaná velem.

2011. aug. 21. 14:02
Visszértől trombózis!Volt már valakinek?Milyen az?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook