Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Visszatérés a munkába kicsi gyerek mellett, avagy csevely a mindennapokról fórum

Visszatérés a munkába kicsi gyerek mellett, avagy csevely a mindennapokról (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 7. 13:26
Van amikor korábban indulunk,hogy a pékségbe vegyek pogácsát vagy valami reggelit és azt megeszik a kocsiba.
2010. dec. 7. 13:25

Én 6-kor kelek. Megiszom a kávém,hajat mosok stb.

Fél hétkor keltem a gyerekeket,egy kis actimel(nálunk ez a babakávé)ők minden reggel isznak egyet.Aztán öltöztetem őket, 7.10-7.15 kor indulunk.Most már egy oviba járnak így könnyebb.

2010. dec. 7. 13:21
A lehetőséget meg kell ragadni,nekem is ilyen idősek voltak a gyerekeim mikor találtam én is melót.
2010. dec. 7. 13:21

Az első konkrét kérdésem az lenne, hogy kinél hogy zajlik egy reggel, amikor munkába kell indulni, oviba, bölcsibe, stb. Mi most kezdjük és még nekem is szoknom kell ezt. Alapban egy bagoly típus vagyok, imádok sokéig fent lenni, későn kelni, de ennek most vége, mert 2 gyerekkel elindulni itthonról nem lesz egy rózsaszín álom. Kivéve, ha sikerülne jól beosztanom a dolgokat.

Arra lennék kíváncsi, ki mikor kezd a munkahelyén, mikor kell ez miatt kelnie, kb. mire mennyi idő jut a készülődés során. A fő dilemmám a reggeli ezen belül is. Szeretném, ha ennének elindulás előtt, akarnak is reggelizni, de az én két kis drágám elég lassan eszik, sajnos a nagy boldog reggeli lakmározások ezentúl majd a hétvégére maradnak, mert erre nem lesz idő hétköznap.


Aztán akinek még van kérdése vagy témája, csak írja. ;)

2010. dec. 7. 13:17

Két kicsi gyerekem van, a nagy februárban lesz 4 éves, a pici októberben múlt 1 éves. Adódott egy lehetőség, amit nem merek elszalasztani, így újra megkezdődnek a munkával töltött napjaim, immáron 2 gyerekkel. Amikor utoljára dolgoztam, még egy sem volt. :)

Akinek van tapasztalata a témában vagy hamarosan maga is belecsöppen, esetleg hasznos, jó tanácsai vannak, jöjjön és beszélgessünk. Amennyire időnk engedi ugye... :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook