Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Visszahúzódó fiúk fórum

Visszahúzódó fiúk (beszélgetős fórum)


20. Gubóka (válaszként erre: 18. - 5e0c262058)
2012. aug. 29. 10:03

mondjuk lehet, h barátomban ez benne volt magától és csak én hoztam felszínre, mert teljesen ilyen.


jövünk megyünk, romantikus, törődő. igaz sokkal inkább a tettek embere mint a szavaké, de a tettekben minden benne van nála.


az viszont tény, hogy megváltozni senki sem fog. max a benne lévő dolgokat lehet erősíteni, de nem lehet senkin se alakítani, az ugyse müködik hosszútávon

2012. aug. 29. 09:51

Az én párom is lassan nyílt meg,bár nemigen volt nap,hogy ne keresett volna,érdeklődött volna rólam.Szerintem ha EZ hiányzik,a folyamtos érdeklődés,akkor nem érdemes vele foglalkozni.

Mikor aztán kezdtek tőle jönni a személyeseb megszólalásai,gesztusai,akkor már tudtam,hogy ezek biztosan nekem szólnak,hiszen nem az a típus,hogy első-...ötödik randikon pezsgősvacsora,meg holdfényköltészet.

18. 5e0c262058 (válaszként erre: 16. - Gubóka)
2012. aug. 28. 23:46

Hát jó, lehet kivétel. De sok esetben az alaptermészetük ilyen, és aki pezsgős romantikus, kacsintós ölembe kaplak típusú férfira vágyik, ne egy visszahúzódó fiút válasszon. Nem tud egy ember ekkorát változni.


De, megértem, hogy egy csendes srácot is lehet nagyon szeretni, sok boldogságot Nektek!

17. 9d3294ca1f (válaszként erre: 1. - EÁ Bella)
2012. aug. 28. 20:24

Akkor ez még nem az igazi. :)

Az igazival félszavakból is megértitek majd egymást.

16. Gubóka (válaszként erre: 13. - 5e0c262058)
2012. aug. 28. 20:23

én ezzel nem értek teljesen egyet.


nekem is nagyon félénk volt a barátom mikor megismerkedtünk , nehéz bókolt, nehéz mutatta ki az érzelmeit. de megérte rá várni, csak egy kis biztatás kellet, és most igen jó az elvarázslásban :))

15. Nelyca (válaszként erre: 1. - EÁ Bella)
2012. aug. 28. 20:18
Kicsit legyél türelmesebb és biztasd, akkor könnyebben oldódik ő is:) Sok sikert!
2012. aug. 28. 19:37
Egyébként, nem tudom, mennyire férfi, aki félszeg. Anyám. Ne sajnáljuk már őket! Kapjon a tökeihez, ha nőt akar.
13. 5e0c262058 (válaszként erre: 1. - EÁ Bella)
2012. aug. 28. 19:34

Csak egyéni vélemény, ha nincs szikra, akkor NINCS. Nem kell eröltetni.


Egyszer voltam szerelmes, igazán, tökéletes kapcsolat volt, illettünk egymáshoz, mint banán meg a héja.. az első pillanatnál tudtam, hogy szeretem, és ő is. Ilyet nem lehet kiprovokálni, vagy kivárni.


Szenvedni fogsz, mint egy kutya, ha várod a csodát egy félszeg fiú mellett. Soha nem fogelvarázsolni, lenyűgözni, vagy epekedni utánad. Vannak ilyenek, nem veszik a lapot. LÉPJ TOVÁBB!!

2012. aug. 28. 18:26

Akkor higgy egy férfinak, ha ló legel a sírján. :DD


Amúgy tényleg lehetnél picit türelmesebb.

11. andi6020 (válaszként erre: 7. - EÁ Bella)
2012. aug. 28. 18:24
Egy egész napig? Háát...lehet, hogy megcsal. Nem? :)
10. Lanvin (válaszként erre: 7. - EÁ Bella)
2012. aug. 28. 18:08
"egy egész napig nem jelentkezett" - ez most komoly, hogy számon kérted, hogy miért nem írt ebben az ominózus 24 órában? Én is elég "királylány" tudok lenni, de ha tényleg tetszik a pasi, nem várok arra, hogy mindig csak ő keressen. Zárkózott, tehát szüksége van a pozitív megerősítésre, de ha folyton neki kell keresnie téged, az nem (bizos, hogy) elég neki.
9. beatav (válaszként erre: 8. - A14deb9047)
2012. aug. 28. 18:00

Két hét után komolyabban gondolja-e vagy játszik?:)

Én nem szeretném ha csak játék, amikor nekem más elképzeléseim lennének.

8. a14deb9047 (válaszként erre: 3. - Beatav)
2012. aug. 28. 17:49
Két hét után?
2012. aug. 28. 17:37
nagyon tetszik és ezért is rágom a kefét! mert mikor egyszer szóvátettem ,hogy egy egész napig nem jelentkezett akkor azt válaszolta, hogy legyek türelmes! meg ,hogy ne féljek nem akar átverni, de még tegnap találkoztunk meg ilyesmi!
6. zsanci79 (válaszként erre: 1. - EÁ Bella)
2012. aug. 28. 17:35

Azért blokkolsz le, mert átveszed az ő zavartságát, mert teszik neked a fiú.

Bátran kérdezz, kezdeményezd a beszélgetést, ezzel csak oldod őt.

Én is voltam így, muszáj volt nekem irányítani, hogy haladjon az ismerkedés.

2012. aug. 28. 17:33

nekem nem szimpatikusak az ilyen emberek, de lehet az a baj, hogy türelmetlen vagyok. Valahol olvastam, hogy az ilyen zárkózott emberekből kerülnek ki a gyilkosok :D ( na jó ezzel nem viccelődök) a lényeg, hogy én jobban szeretem a nyitott embereket, de annál is van egy határ!

Ha tetszik, akkor légy türelmes... :)

4. Gubóka (válaszként erre: 1. - EÁ Bella)
2012. aug. 28. 17:31

én barátom is visszahúzódó volt nagyon mikor megismerkedtünk, 3 hónapig kerülgettük egymást mire összejöttünk :d ugy, hogy minden nap több órát msneztünk ,meg hetente 1-2x talalkoztunk.. barátként.. na persze :D


szóval türelem :))

2012. aug. 28. 17:31
Írj neki, érdeklődj,kérdezz,hívd el.Kiderül komolyabban gondolja-e veled.
2. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - EÁ Bella)
2012. aug. 28. 17:30
Majd megtanulod. Van még idő rá. Sietsz valahová?
2012. aug. 28. 17:29

Sziasztok!

Körübelül 2 hete megismerkedtem egy fiúval!

Nagyon aranyos és nekem nagyon tetszik , de a saját bevallása szerint is elég visszahúzódó, ő azt mondta nehezen nyílik meg az embereknek! (27 éves)

Eddig 2 x találkoztunk,és úgy érzem voltak apróbb jelek, de még semmi konkrét!

Olyan furcsa nekem ,hogy nem ír minden nap , de végülis nem vagyunk egy pár!

A másik , hogy mikor vele vagyok teljesen leblokkolok és nem jut eszembe semmi amit kérdezni tudnék vagy ilyesmi!

Már majd meg veszek, mert nekem nem alapvető természetem ez a nagy türelem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook