Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Visszahódítani, vagy hagyni elmenni, ennyi idő után? fórum

Visszahódítani, vagy hagyni elmenni, ennyi idő után? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
83. onlyyou (válaszként erre: 71. - 613c0e0120)
2007. szept. 14. 21:24

Sziasztok!

Újra itt. Azért nem írtam eddig, mert annyi minden történt,h.egyszerűen nem tudtam leírni. És szerintem most se nagyon fogom tudni. Ott fejeztem be,h.megyünk nyaralni... Addig faggattam őt ott, h.végül elmondott mindent,ami azóta történt,h.ő szakítani akart velem. És olyan dolgok derültek ki,h.soha nem hittem volna,h.ő ilyen is tud lenni. Azt hiszem, álomvilágban éltem mellette 3és fél évet, és egy vadidegen embernek mondtam 'igen'- t tavaly. Mert kiderült,h.miután ő bejelentette,h.vége(legalábbis akkor azt hitte,h.így akarja),ő szinte új életet kezdett....egy másik lánnyal. De közben engem meg áltatott,h.nem tudja, mit érez, időre van szüksége,h.tisztázza magában a dolgokat, stb.. szokásos dumák. És jó néhányszor együtt is voltunk,bejárt hozzám a m.helyemre,hétvégén elmentünk ide-oda; és én hülye meg biztatásnak vettem minden együtt töltött időt. Amikor tőlem egyből hozzá ment. Hozzám meg úgy jött,h.ő náluk maradt. És csak azért lett vége a kapcsolatuknak, mert a csaj megcsalta őt. És kísértetiesen hasonlított az ő néhány hónapos kapcsolatuk, a mi 3 évesünkéhez. Csak ők 4 hónapba sűrítették mindazt a rosszat,amit mi 2 és fél év alatt éltünk át. Mert szinte hajszál pontosan ugyanazt kapta vissza tőle, mint amit ő velem tett. Áltatta őt még az utolsó nap is. És nekem végig kellett néznem, h.egy másik csaj miatt szenved attól, ami miatt én szenvedek tőle. Utána még voltak dolgai, de inkább hagyjuk. Teljesen kifordult önmagából. Ez a mostani már nem ő. Annyira megváltoztatták őt a haverok, hogy én csak néztem, hallgattam őt, és nem tudtam szóhoz jutni.


Majd még lehet,h.írok, csak nem tudom már hol tartok.

2007. szept. 7. 21:32
15 mindd ketten
2007. szept. 7. 20:10
hány évesek vagytok? Ha megkérdezhetem?
2007. szept. 7. 20:06
Szia!Hát igen ma beszélgettünk és mondom már elfelejettelek elkezdi győzi miatt aki volt pasim mondom ő jobb mint te elkezdi én jobb vok.mondom, mért csiálod ezt?elkezdi mit?mondom,h folyton a nyomomban vagy és mellettem és nem hagysz?elkezdett nevetni és elpirult.erre b.nőnek az ölébe ültem és mondom még bálint else bir és nevettünk b.nőmmel erre bálint elkezdi na gyere akkor és előről az ölébe ültem ő pedig egyre jobban közeledett és nem akart elengedni.Aztán majdnem csók lett majd 1 fél óráig ott ültem az ölébe és amikor becsengő volt mi 5 percet elvettünk még az órából és ő pont evett és a szemébe néztem erősen és inkább a kaját eldobta és mélyen a szemembe felé nézett de ahogy a szemembe nézett vmit éreztem.aztán onnantól kezdmár már ő jött a közelebb felé amikor másodjára bementem b.nőmhöz az osztályukba és haverjai rálöktek mondom szólj rájuk elkezdi bálinht csak nyugodtan és mosolygott aztán elakartam magam húzni tőle és közelebb jött.aztán kimentünk az udvarra és megfogta a két kezem és ott álltunk és egyre közelebb és közelebb jöt és olyan gyengéden finoman fogta a kezem és a szeméből vmi áradt vmit éreztem mintha ő is érezne vmit...szted ezt mért van?
2007. szept. 7. 17:16
hú, hát nem könnyű a dolgod. Szerintem mindenképp kérdez rá konkrétan, hogy most mi van, és ha továbbra is azt mondja, hogy ez csak flört, akkor hagyd!! Biztos még élvezni akarja az életet, nem pedig lekötni magát.
2007. szept. 6. 23:02
Nem hiszem,h az lennék mert a csók után elkezdi ez jó volt mondom ezt,h érted?elkezdi a csók mondom jolvan elkezdi ő ezt szereti mondom mit elkezdi,h flört van mondom aham ez csak flört érted és lenézett a földre megnyxalta a száját és elkezdi aham
2007. szept. 6. 20:58
Semmit. Élvezd. :) Most már a barátnője vagy, tessék ennek megfelelően viselkedni.
2007. szept. 6. 20:45
Sziasztok!Nagyon megingodtam nem tudom mit tegyek ma megcsókoltuk egymást!Csak egyszerűen kötekedett velem és aztán a falhoz mentünk és mondom most legszivesebben rádmásznék és elkezdi akkor tedd ezt mondom de a suliba vaunk és sokan vannake lkezdi kit érdekel és odahuzott magához és megcsókolt:-):$A csók után pedig mosolygott és attól kezdve mindig ott volt mellettem meg amikor szomorú voltam ő volt ott mellettem már ma.Mit tegyek?
2007. szept. 5. 19:51
ezért kéne minél előbb beszélned vele, de én azt tanácsolnám, ne az iskolában, mert az elég komolytalan, ott a szünetben. Suli után beültök valahova és megbeszélitek, hogy hányadán is álltok. Sok szerencsét!
74. Cserfeske (válaszként erre: 73. - 613c0e0120)
2007. szept. 5. 19:39
Szia!Köszike a tanácsot megfogadom!Ma már beszéltem vele csak épp becsengő volt...:S Hát azért szakítottam vele mert azt hittem már nem szeretem meg picit bunkón viselkedett és ezért...de nem tom egyszerűen mit csináljak soha nem tok vele rendesen beszélni emrt vmi mindig megzavar.de holnap leülök vele és beszélek ha sikerül.Mert egyszerűen nem megy elfelejtenem mégha akarom sem már minden megpróbáltam lefoglaltam magam haverokkal,nem mentem a közelébe,nem köszöntem neki,soha nem néztem rá,kitöröltem a telefonomból a nevét mindent de nem sikerül egyszerűen vhogy a sors ha hiszitek ha nem mindig az utamba ejti őt.Szal már nem tom...
2007. szept. 5. 18:54
Szia. Érdekes történet. Elég flörtölősnek tűnik a fiú szándéka, de attól még szerintem harcolhatsz érte, ha szereted. De ha szereted, akkor miért szakítottál vele? Szerintem beszéld meg vele őszintén, hogy te nem szórakozni akarsz vele, hanem komolyan járni. És ha ő neki csak flörtre kellesz, akkor hagyd inkább.
2007. szept. 5. 16:35

Sziasztok!Szeretnék tőletek tanácsot kérni naszóval kezdeném.juniús 27-én összejöttem egy pasival akivel régóta akartunk járni.2 és fél hónapig jártunk majd szakítottam vele.Aztán alig pár napra rá,h szakítottam vele évnyitó jött aztán úgy váltunk el,h veszekedtünk.Aztán évnyitón ő szólt hozzám amikor meglátott lepirosodott és elkezdett mosolyogni.Majd később egész évnyitó alatt kötekedett velem és beszélt hozzámfele.Aztán még az nap amikor az évnyitó volt elmentem b.nőmhöz aki pont arra lakik amerre ő.És amint mentem b.nőmhöz meglátott elkezdett mosolyogni és nézett.Aztán beszólt egyik haverjának és kiültek a kapuba,h látta,h sétálunk és elkezdtek kötekedni meg stb aztán amikor már nem sétáltunk bicajjal eljött arra,h megnézze kinnt vagyunk-e még és addig amig el nem mentem kinnt volt.Ezután hétfőn suliba mentünk és már a reggelt úgy kezdte,h kötekedett és lesem vette rólam a szemét folyton nézett és arra jött a haverjával amerre én.aztán mentem egyik kislányhoz és véletlenül nekimentem mondom bocs sietek aztán utánnam jött és megállt tőlem pár lépésre és mosolygott rámfelé és nézett teljesen 20-as szünet becsengőjéig.aztán elmentem mellette és egyszerűen nem birja ellenálni,h ne szóljon vagy érjen hozzám.aztán megfogta csengéden a kezem és ott elkezdett magyarázni utánna letaperoltuk egymást.ezután másnap az az ma megmondtam neki,h szeretem erre ő lepirosodott és elkezdett rámfelé mosolyogni de nagyon örült aztán elkezdi neki most egyenlőre nem kell csaj mondom rendben én csak azért mondtam,h ne érjen váratlanul és mondom de minél hamarabb elfelejtelek és elkezdi nem fogsz tudni mondom mért?és elkacagta magát és elkezdi csak.mondom nem fogod hagyni mondom akkor csak érzel vmit?és erre elkacagta magát.és nem mondott semmit.elkezdi csak flörtre kell mondom értem mondom de úgy tégy mintha nem is lennék meg semmi mondom velem ne törödj és ott hagytam erre nézett utánnam felé.ezután amikor bementem osztályukba b.nőm odajött ő is és elkezdett ot nekem magyarázni meg olyanokat mondott meg már nem bánta,h ott szidtam meg minden hanem még inkább megfogta a kezem és én meg kirántottam a kezéből és ott állt végig mellettem és a fiúkat sem engedte a közelembe de ott állt végig mellettem és nézett rámfele én pedig elég durván beszéltem vele de ő meg olyan kedves volt.Meg inkább a kaját is otthagyta és velem foglalkozott.


Na szóval szerintetek ő szeret még?Vagy mit érez?LÉCCI SEGITSETEK NEKEM MERT TANÁCSTALAN VOK!!!LÉCCIII SÜRGŐSSS!!!MIT CSINÁLJAK?HARCOLJAK MÉG ÉRTE?VAN REMÉNYEM SZTERINTETEK???Puxxyyy...

2007. szept. 3. 21:32
Sziasztok. Én ma olvastam végig a történeteket és nagyon lekötött. Kiváncsi lennék, hogy mi történt onlyyou-val és scherivel. :)
2007. aug. 10. 21:53
Visszahódítani csak akkor érdemes ha látsz még benne fantáziát. Nagyon nehéz lesz utánna megbízni az illetőben és sok időnek kell eltelnie amíg újra közel engeded magadhoz. De ha ismét hibázik akkor inkább engedd el. A visszatartás utánna már önkínzás lenne.
69. onlyyou (válaszként erre: 67. - Scheri)
2007. aug. 10. 20:40

Hali!

Mi holnap megyünk nyaralni.

Azért nem írtam mostanában, mert annyi minden történt,h.nem tudtam leírni azt, amit érzek. most se nagyon tudom. Olyan mértékű változás megy a "barátomban" végbe,h.egyenlőre nem tudok mit kezdeni vele. Bele kell törődnöm,h.minden, és mindenki változik, és ehhez tudni kell alkalmazkodni, különben elveszünk.

Kérdeztem tőle,h. akkor most mi van velünk. De csak annyit mondott,h.szerinte még túl korán volt az eljegyzésünk,és valószínűleg megijedt ettől az egésztől,mert túl komolyan vette az egészet. Pedig az esküvőig még nagy út vezet... Úgyhogy abban maradtunk,hogy erre a pár napra elfelejtünk minden gondot, minden bajt, az elmúlt 4 hónapot, és egyszerűen csak jól érezzük magunkat mindenféle kötöttség nélkül, felhőtlenül. Vegyük ezt az egészet egy randinak. Ahol semmi sem muszáj, semmi sem kötelező.

Szerintem egy kis gyerekkori boldogságra vágyik,amikor még nem kellett törődni semmivel,nem voltak konfliktusok,csak a "játék". És az eljegyzéssel viszont be kellett lépnie a felnőtt életbe, ahol ugye nem minden fenékig tejfel. Mert hát a gondokat meg kell tudni oldani. És ezzel mindig is bajban volt, mert a szülei ezt még most is levették a válláról 23 évesen, mint minden más gondot is,csak hogy neki jó legyen. De így nem tanulta meg kezelni a konfliktusokat, mindent a szőnyeg alá söpört,mert így nem kellett foglalkozni az élet gondjaival. És amilyen szélsőséges mostanában,mintha a 2. gyerekkorát élné. Most,mióta kibékült újra a "haverjaival", azóta változott meg teljesen. Nagyon rossz hatással vannak rá. Állandóan kocsmázni járnak,iszogatnak(nem részegek). Késő este megy haza. Most éppen azt találta ki,h.leteszi nagymotorra a jogsit,vesz motort,és azzal fog száguldozni. Egyébként meg világéletében utálta a motorokat, és a motorosokat is!! Ja, és persze ezt is a haverjától vette, mert ő azzal büszkélkedik,h. van egy cross motorja, és azzal mer száguldozni jogsi nélkül, 17 évesen. Erre, nagyon büszke lehet. De a haverokról nem beszélhetem le, mert mindig én vagyok a rossz,ha szóvá teszem,h.irányítják őt. És annyiszor átverték már,és annyiszor újra kibékült velük. ÉS még mindig nem tanul a saját hibájából.

Most is ott van velük, mennek kocsmába, bepakolva meg persze még nincsen. Reggel meg indulunk.


Na mindegy. Most csak jól felhúztam magam megint.


Azóta hogy alakult a régi, és a mostani kapcsolatod? Minden rendben? Már csak jövőhéten tudok válaszolni.


Kérlek nagyon drukkolj nekünk, hogy mindent rendbe hozzunk kettőnk között!!!


Mert a boldogságot mindenki megérdemli, nem?? :))

68. scheri
2007. aug. 4. 09:21
De kihalt itt... Mindenki nyaral? :)
67. scheri (válaszként erre: 65. - Onlyyou)
2007. júl. 28. 09:51

Hy!

Az "eredeti" kapcsolatammal ugyanaz mint eddig vagyis semmi.Éli az életét és mégcsak a legkissebb mértékben sem kiváncsi rám.

Viszont:

Megismerkedtem egy lánnyal :).Ő most lépett ki 1 rossz kapcsolatból.Most töltjük együtt a 2. hétvégénket (ő családjával vidéken).7közben sms,msn.Jól érezzük magunkat 1mással és ezt látják mások is,szűlők elfogadnak (főleg az előzője után).2szer 1ütt aludtunk már és m alesz a 3. :).Eddig no sex csak simi semleges területen.Ismerkedünk de jó alaposan,látni rajta nagyon éredeklem,ugyanez visszafelé és ezt tudja is.Fiús lány vagyis több a fiú barátja mint lány és ezt tetszik.Volt már neki is 2-3 komoly kapcs-a és próbálkozása,de bevallotta hogy pár nap alatt még senkinek nem engedett meg ennyit mint nekem (főleg 1ütt alvás) :).

Írok majd bővebben is (kérdezzetek is) csak megyek épp érte :)

Örülök azért hogy van akinek megmaradt a régi kapcs-a.

66. Panna1
2007. júl. 27. 22:26

Örülök, hogy javul a helyzetetek.

A megjátszós pasizás neki elég lehet, de te attól ugyanúgy csak őmiatta csinálod, a túláradó érzelmeid nem fognak csökkenni.Nem azt mondom, hogy ugorj az első esztétikus pasi ágyába, de tényleg próbáld másban is meglátni a férfit.

Legyen benned tartás, irányába is. Becsüld magad annyira, hogy ne ugorj neki mindig. Nyugodtan mondj neki néha nemet (persze ilyenkor szívvel lélekkel igent mondanál) akár egy randira is, hogy más programod van a barátnőiddel, munkatársakkal, masszőrrel vagy akárkivel,hogy érezze, hogy te s önálló vagy. Ilyenkor persze az a legjobb ha tényleg szervezel magadnak valami társasági programot, így nem fogsz egész este azon rágódni, hogy miért nem vele vagy. Ő meg persze fog!!!!! Egy két ilyen után biztos rájön, hogy mennyire is vagy neki fontos!

65. onlyyou (válaszként erre: 64. - Panna1)
2007. júl. 27. 20:12

Szia! Először is köszönöm a válaszodat. És elég sok mindenben igazat is adok neked. Jó néhányszor voltam egyedül hol moziban, hol strandon,hol csak nézelődni a városban,vagy csak leülni a duna-parton, és merengeni. Ezekről ő is tud. És azt hiszem meg is lepte a dolog,pl.amikor egyedül mentem strandra,meg moziba(bár ő úgy tudta,h.mással mentem), de nem szólt semmit,csak hívott,hogy hol vagyok. Úszni szívesen eljárnék, csak sajnos nagyon kevés időm van, de azért néha sikerül. Az viszont tényleg jó lenne,ha féltékennyé tudnám tenni, ha csak "megjátszásból" is. csak jó lenne találni valakit erre a célra. Keresem a jelölteket :) . Az szerintem is, és ő szerinte is mozdítana valamit a kapcsolatunkban. De erre csak akkor lehet rájönni,ha megtörténik. Megcsalni nem akarom,csak egy kicsit megijeszteni. Egyébként szerintem nem jár csajozni. Lehet,h. naív vagyok,de bíznom kell benne,amíg lehet. Utána meg már úgy is mindegy. Addig nem idegesítem magam ilyeneken,és hiszek a jóban!! Ma is mondta,h.még mindig kell neki egy kis idő. És az ő hibája,h.eddig nem gondolta át a dolgokat eléggé ahhoz,h.jusson valamire. Ugyanakkor jövök szabira nemsoká,és kérdezte,hogy elmennék-e vele kirándulni!! (ez nála nagy szó!) ahova másfél éve tervezzük. strandra, meg a balcsira 1-2 napra. Szóval... ez van.

Majd írok, hogy mi van.


Scheri írjál, hogy mi van veletek!!!

64. Panna1
2007. júl. 27. 12:53

Sziasztok!

onlyyou! Szerintem hagyd a pasit, próbáld meg magadban lezárni, és más fiú(k) után nézni! Én évekig jártam hasonló cipőben, mint te most! Ugyanezeket gondoltam, ugyanilyeneket éreztem, és ugyanígy szenvedtem. (De most ez a pasi a férjem, és tudom, hogy biztos a szerelmében:-))Amíg nem érzi meg komolyan a srác, hogy elveszíthet, addig nem fogja tudni eldönteni a dolgot! Amit most csinálsz vele az meg a legjobb a számára, és ki se akar majd szállni belőle önszántából! GOndolj bele! Van valakije, aki mindig várja, akihez mindig visszatérhet,ő meg nyugodtan csajozhat és éli az életét, amikor épp olyan kedve van, és most még csak nem is kell rosszul éreznie megát emiatt, mert nem kell neked beszámolnia semmiről!

Az oké, hogy csiszolódnia kell minden párnak, de alapvető dolgokban biztosnak kell lenni. És az hogy szeret-e az egy ilyen dolog!

Ahogy sorstárs is írta, szépen lassan próbáld meg úgy elrendezni az életedet, hogy Ő nem szerepel benne. Hogy nem egyfolytában a telefont lesed, vagy az ajtót,hogy mikor toppan már be. Így nem lehet boldogan élni! És te ugyanúgy megérdemled a boldogságot, mint bárki más. Persze tudom, hogy könnyű ezt mondani, amikor tök szerelmes az ember, már megcsinálni sokkal nehezebb. Én is ezért húztam évekig a dolgot valószínűleg. Járj el sportolni, találj ki magadnak olyan hobbit, ami örömmel tölt el és akár minden energiádat abba ölheted! Új embereket ismerhetsz meg, még talán akad egy másik fiú is, aki felkelti az érdeklődésedet.

Hidd el, hogy ahogy egyre önállósodsz, egyre inkább vissza fog vágyni hozzád a partnered, és egy percig sem fog azon gondolkodni, hogy szeret-e! Pláne, ha egy esélyes vetélytárs is kerül a képbe!


Scheri!

Szerintem nálatok képbe kerülhetett egy másik fiú, aki a barátnőd érdeklődését felkeltette. Csak ugyanazt tudom javasolni, mint amit fent leírtam, hogy alakítsd ki a saját életedet, foglald el magad bármivel, csak ne keresd Őt! Ha véglegesen el akar menni, könnyebb lesz így neked, ha meg vissza akar majd jönni, akkor érezze, hogy küzdenie kell érted!


Nekem jó hosszú a sztorim, de röviden:11 éve vagyunk együtt, de 4 év után egy évet külön voltunk hivatalosan. De igazából csak akkor, amikor nekem lett egy komoly kapcsolatom egy másik fiúval. A mostani-régi párom onnantól kezdve nagyon határozottan tudta, hogy csak én kellek neki, és soha senki más. Miután a másik pasival vége lett, és kihevertem, újra egymásra találtunk a mostani-régi párommal, és mondhatni azóta merőben más, kiegyensúlyozott és boldog kapcsolatban élünk,mint az első 4 évben, és egy éve össze is házasodtunk.


Nálunk egy ilyen drasztikus dolog billentette el a mérleg nyelvét, sorstárs-nál az is elég volt, hogy a párja egy képzeletbeli valakire lett féltékeny! Embere válogatja.

a lényeg, hogy a ti esetekben nem nektek kell küzdeni a kapcsolatért! Nektek is jobb, ha megtanultok egyedül is létezni ,mert könnyebb túlélni ha esetleg végleges a szétválás, ha meg újra összejöttök, akkor sem lesz olyan érzelmi függőség, amivel a másikat szinte megfojtod!

A párodat csupán szeresd (szerelemmel), de ne imádd!!!!

2007. júl. 27. 01:47
Sziasztok!Én leirom nektek a saját tapasztalatomat.A volt párom négy év után jelentette be egyik napról a másikra hogy nem szeret,én azonnal szakitottam vele de nagyon megbántam,szenvedtem mint a kutya.Hatalmas szerelemnek éreztem az elsők voltunk egymásnak minden értelemben..Hamar zj barátnője lett,de én nem tudtam tultenni magam rajta.Egy év mulva ujra össze hozott minket a sors.Feléledtek a régi érzelmek és ujra járni kezdtünk,összeköltöztünk,eljegyzést terveztünk.aztán ujra kezdődött minden,egyik nap bejelentette hogy nem akar eljegyezni,nem akar nélkülem élni de nem akar elvenni feleségül.Ez nekem nagyon fájt és megmérgezte a kapcsolatunkat,közben rájöttem hogy meg is csal.Egy nap összepakoltam neki és elküldtem.Mégsem bántam meg hogy ujra kezdtem,mert sikerült kigyógyulnom belőlle,pedig mindennél jobban szerettem.Rá egy hónapra találkoztam az uj párommal.Szeptemberben esküszünk:-)Onlyyou neked azt tanácsolnám hogy állj a sarkadra.Ez a huza-vona amit csinál az a fiu veled az már nem tiszteséges.Adj neki ultimátumot,hogyha nem tudja eldönteni szeret-e vagy nem akkor ne is találkozzatok,ne hivjon,ne irjon csak akkor ha ugy érzi szeret és veled akarja élni az életét.Sajnos nem szeret igazán,te talán megtennéd ezt vele?Ugye nem.Tudom mit érzel,szörnyü érzés,mintha a szivét tépnék ki az embernek,ragaszkodik az ember foggal-körömmel.Pedig ha elengednéd hidd el találnál olyat aki imád.
62. onlyyou (válaszként erre: 61. - Sorstárs)
2007. júl. 24. 19:53

Szia!

Nagyon-nagyon örülök nektek!! És csak gratulálni tudok a párodnak, h.nem szalasztott el Téged!!

Velünk minden nagyon szélsőségesen történik sajna még mindig. Bár azért vannak biztató jelek. De az ellentetje is. :( Azért néhány dolog kiderült már róla. Pl.van 1 olyan e-mail címe,amiről nem is tudtam,jelszavát se mondta meg; néha msn-ezik is, persze az e-mail-lel. Az msnről tudni kell,h.nagyon nagy veszekedésünk volt belőle régen,mert nem arra használta,amire való. Úgyhogy ez többszörösen fájó pont nekem. A másik persze,h.eltitkolta az egészet. És utálom,ha hazudnak nekem,mert rá is kérdeztem tőle többször,ógyhogy lett volna lehetősége bevallani.


Máskor meg:

Bejött értem az üzletbe,h.menjünk el fagyizni,aztán meg hazahoz. És kedves is közben, amikor tud,hozzám ér,simogat. Utána meg 1-2 napra eltűnik (sokat sz.gépezik,most van ideje),ez legalább megnyugtatja. Utána vasárnap amikor megérkezett, egy hatalmas csókkal üdvözölt (mert egyébként csak arcra szoktunk puszit adni Azóta). Nem tudtam mire vélni,rákérdezni meg nem mertem. De azt mondta,h.mialatt jött hozzám,azért gondolkozott rajta,h.ha úgy akarjuk folytatni,mint régen,akkor szükség lesz egy jó nagy tisztázó beszélgetésre. Legalább erre már rájött. És az együttléteink is mindkettőknek nagyon jók. Mindig változatos. Ez is kellett már rég.

Szóval furcsa ez az egész. Nem tudom mit gondoljak. Elijeszteni nem akarom a kérdezősködésemmel. De annyit mondtam neki múlthéten, h.aug.elején jövök szabira, és nem fogom bizonytalanságban tölteni a 2 hetet. Vártam már eleget (3 és fél hónapot). Továbbra se hívom,várom,h. ő keressen. Néha az az érzésem,legalábbis,ha jól ismerem, h. TALÁN, mintha visszahúzna hozzám. Többet dícsér most, mit fél év alatt összesen. Legalábbis mostanában többet látom jobb kedvűnek is. De nem akarok elkiabálni semmit!! Úgyhogy hajrá!!

2007. júl. 24. 09:44

Sziasztok!


Visszajöttem. Vége lett a nyaralásunknak, ami nagyon jól sikerült, mint egy álom. Olyan boldogok vagyunk, hogy el sem hiszem.


Olvasgattam, hogy itt mi történt közben.

Nem tudom, kinél milyen változások vannak, lehet, hogy már nem is lesz aktuális, amiket fecsegek, úgyhogy tessék majd tájékoztatni, hogy mi történt!


Úgy gondolom, többnyire az a megoldás, hogy türelmesen várni kell, és közben megtanulni élni máshogyan, más programokkal, és nem csak a szeretett lényre alapozva élni a napokat. Ez akkor is jó, ha együtt vannak, és akkor is, ha szakítás után. Én rájöttem, hogy róla szólt minden régebben, és amikor szakítottunk, azért törtem össze igazán, mert rájöttem, hogy nincs semmi, ami a szabadidőmet kitöltené. Ezen változtatni kell(ett)!


Írtam már itt régebben, hogy nekem milyen taktika vált be. Tudom, hogy nagyon nehéz elengedni, mert szereted, és te vele akarsz lenni, de gondolj arra, hogy neki most egy kis küzdelme van magával, és egyedül kell rájönnie, hogy mit akar.

Ha nem vagy ott, rá tud ébredni, hogy hiányzol-e, és mit érez irántad. Ha nélküled is nagyon jól elvan, és éli világát, akkor meg nem szabad várnod rá, hanem neked is így kell tenned, még ha nagyon nehéz is. Aztán majd idővel talán máshogyan alakul...

Nem szabad, hogy azt gondolja a másik, hogy bármikor bármit megtehet veled vagy rángathat ide-oda. Érezze, hogy fontos még neked, de közben lássa azt is, hogy te próbálod lekötni magadat és élni az életedet bátran, nem összeroskadva és keseregve. Egy szomorú, kesergő ember nem vonzó társaság! Legyen benned tartás! Ha azt hiszi, hogy mindig ott leszel elérhető közelségben, nem fog küzdeni értetek, csak visszarángat, amíg nem talál mást magának.

Szomorú, de picit muszáj taktikázni minden kapcsolatban. Nem hazugságok és átverések szintjén, csupán csak hogy megmaradjon a kapcsolatban mindig az a kis hódítási vágy/ késztetés, ami mindig izgalmasabbá és újabbá teszi az egészet.


Sajnos én úgy gondolom, és azt tapasztaltam, hogy ha a másik nem keres vagy nem ír vissza kedvesen, akkor az annyit jelent, hogy nem szeretné, hogy reménykedjünk, hogy valami még visszaváltozik. Szerintem ez így tisztességes, mert a kedves szavakkal való hitegetés hosszú időn át sokkal rosszabbat tesz, mintha egyszer fáj, de piszkosul, viszont utána tovább lehet/ kell lépni. Ha viszont áltatják az embert, akkor a fájdalmát hosszabbítják meg, pláne hogy ő közben reménykedik, és újabb, szebb dolgokról álmodozik.


Korzika írta, hogy szerinte 20 évesen méginkább hajlamos az ember ilyen lépésekre... Egyetértek!

Talán régebben nem ilyen volt a világ, és akkor fiatalon egymásra találtak az emberek, és együtt is maradtak örökre. (A szüleim is így vannak.)

De manapság szerintem annyi minden felfedeznivaló vár az emberekre, és élni akarnak, jó értelemben, én is ilyen voltam még 2-3 évvel ezelőtt is. És képesek kitörni akár egy hosszú kapcsolatból is, hiszen 20 évesen még annyira fiatalok, bármit megtehetnek, nincsenek elkésve semmivel, nem kell azon agyalni, hogy egyedül maradnak, vagy már gyereket kellene szülni, stb. Gondolj arra, hogy még mindig jobb, hogy most döbbent rá, hogy valami nem jó, mintha hagyta volna magát belesodorni egy házasságba, gyerekvállalásba, mert egy hosszú kapcsolat után "így illik", és mert a környezete ezt várja el tőle, és majd 5-10 év múlva, 1-2 gyerekkel vág bele az élet sűrűjébe.

Valószínűnek tartom én is, hogy most lesz egy pár kísérletezése, más férfiakat ismer meg, mert szeretne tapasztalatokat gyűjteni, és lesz összehasonlítási alapja. Ez nem baj. Inkább most, mint 30 évesen a családját tönkretéve! És igen, talán majd így fog tudni igazán értékelni téged, és talán visszajön hozzád, feltéve, hogy akkor te még szabad leszel...


Onlyyou! Mesélj! Szeretném tudni, hol tartotok!

Magamról még annyit, hogy apró pici tüske még maradt, mert ugye akkor nagyon fájdalmas volt, amit átéltem, de most igyekszik mindent elfeledtetni velem. Amikor nagy ritkán megemlítem a történteket, mindig megértően és édesen odabújik, és megkér rá, hogy felejtsem el, és ne a múltban éljek. Boldog vagyok, ő is az, de azért pici félelem maradt...

60. szulim (válaszként erre: 59. - Onlyyou)
2007. júl. 15. 08:18
én mostanság jutottam el erre a szintre,megbecsülni minden percet!!!!!!
2007. júl. 14. 20:41
Elég változó,h. a szerelem mennyi idő után múlik el. De újra, és újra lángra lehet lobbantani,ha mind2 fél akarja. Eljön még ez az idő is! Hidd el! Hogy ő is szeretné,ha együtt folytatnátok tovább.. Nagyon drukkolok Neked! V.színű,h.már tényleg néhány hete kezdte érezni,h.vmi megváltozott benne. Át kell gondolnia,h.tényleg téged akar-e (bár ha nem akarna,nem lett volna ennyi időt veled), el akarja-e kötelezni magát ennyi idősen. Mindenki elbizonytalanodik 1x - 2x. Ez hozzátartozik a mindennapkhoz; de csak azért,h. utána újra értékelni tudjuk azt,h.van egy szerető társunk,aki ott van mellettünk,és bármikor számíthatunk rá. Tapasztalatból mondom,h.most, 3 hónap után teljesen másképp állok a dolgokhoz,mert tudom,h.nagyon meg kell becsülni minden együtt töltött percet,és apróságok miatt nem érdemes veszekedni. Remélem a továbbiakban is lesz ehhez elég erőm.
58. scheri (válaszként erre: 54. - Funny.suzie)
2007. júl. 13. 19:49
Igen és ezt nem érti senki aki minket ismert.Komolyabb mint pl az hogy 20,5 évesen ha lekötné magát akkor nem tehetné meg azt mint a korabeli szinglik? (mert ugye ma divat szinglinek lenni)Vagy mi?Olvasd el az egész topicot ha van időd mert érdemes,sok a hasonlóság.
57. scheri (válaszként erre: 56. - Korzika)
2007. júl. 13. 19:43
Minden szavaddal teljesen 1et értek.
56. Korzika (válaszként erre: 47. - Scheri)
2007. júl. 13. 12:09

Szerintem 20 évesen méginkább hajlamos az ember ilyen lépéskre,ilyenkor még nem tudja annyira értékelni a dolgokat, ilyenkor még azt lehet hinni, hogy minden kapcsolat ilyen lesz.

Elképzelhetőnek tartom, hogy lesz egy pár kisérletezése és ezután fog tudni igazán értékelni téged.Nagyon sajnálom hogy ezt kell átélned,de hidd el pont a 36 év élettapsztalatom mondatja ezt velem.Tényleg nagyon furcsa, hogy igazán nem magyarázot meg semmit, és az is, hogy ennyi idő után egyáltalán ne érdekelje, hogy mi van veled.Na én ilyet sosem tettem.Két dolgot tudok elképzelni,vagy már régóta érlelödött benne, de nagyon jól tudta titkolni,vagy egy külső dolog miatt(valaki más?)miatt tudott ennyire gyorsan és hidegen szakítani.Mindenestere hidd el hamar rájön, hogy kit veszített(dobott el magától) el és fog jelentkezni.

55. szulim
2007. júl. 13. 05:19
Minden képpen a hosszú kapcsolatot menteni kell bár mi áron!!!Persze van amikor nincs mit tenni,de te mindent megtettél!Ja és a sors forgandó,tehát könyöröghet még ő is:)Tapasztalatból irom:)
2007. júl. 12. 22:05

A másik amiről írtatok, hogy egyik pillanatról a másikra változnak az érzelmei.


Hm, biztos rosszul gondolkodom, és tuti, hogy minden ember más, DE az akinek több mint 5 év után egyik pillanatról a másikra változnak az érzelmei kissé furcsa...

Valahogy nem hiszek abban, hogy 5 év után elmúltak az érzések... Lehet, hogy a szerelem igen, ezt nem tagadom, bár szerintem az se egyik pillanatról a másikra. De a másik iránt érzett szeretet, érdeklődés, figyelem, stb. meg egyáltalán a megszokás, ha már más nem... szóval ez furi.


Bár nem olvastam végig a hozzászólásokat, szóval nem tudom mi történt, de ehhez szerintem valami komolyabb problémának kell lennie... Szerintem több, mint 5 év együtt töltött boldog kapcsolat ilyen megszakadásához másnak is kell lennie, mint, hogy "elmúltak" az érzések.


bocs, ha hosszú lett!

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook