Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vissza jött az exem! Mit tegyek, hogy meg is tartsam? fórum

Vissza jött az exem! Mit tegyek, hogy meg is tartsam? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
62. f799cac10e (válaszként erre: 60. - 9f98008a3b)
2012. okt. 14. 12:17
Igen sajna én is ezt veszem észre mostanság. Nagyon elment kicsit itt a fórum, valami egész másfelé, mint amilyen volt. De ugye próbálna segíteni az ember hisz azért van itt vagy hasonló de így nincs értelme igazán. mert ha már tudja a választ és eldöntött tény akkor minek pazarolni rá az írást?!
61. f799cac10e (válaszként erre: 46. - A14deb9047)
2012. okt. 14. 12:16
ez jó :)
60. 9f98008a3b (válaszként erre: 59. - F799cac10e)
2012. okt. 14. 12:14

Gondolom, unatkozik, meg élvezi, hogy itt rugónak a fórumán....



Logika itt már rég nincs, eszedbe ne jusson keresni! :)

59. f799cac10e (válaszként erre: 57. - 9f98008a3b)
2012. okt. 14. 12:05
De akkor minek teszi fel a kérdését ha már el is döntötte? Pedig jó néha egy -két tanács, főleg akinek már volt ilyenben tapasztalata.nem?
2012. okt. 14. 12:04
mi lesz ha következőleg megint eldob?
57. 9f98008a3b (válaszként erre: 56. - D71ef05a8e)
2012. okt. 14. 12:03

Ja kérem!

Ez nagy divat mostanság itt! :S


Ha nem azt írjuk, amit valaki hallani akar, az gyökér. :/

56. d71ef05a8e (válaszként erre: 48. - Anita9.2)
2012. okt. 14. 12:00
Ebben az első hozzászólásban találtál egyedül okosságot, mert ez volt az egyetlen, amiben azt olvastad, amit olvasni/hallani akartál....:) Egyetlen kérdésre válaszolj kérlek, miért nyitottál fórumot, ha erre az egy biztatásra vártál, már rohansz is megfogadni, az összes többi vélemény meg nem érdekel? nem az a gond, hogy visszafogadod, a te életed, de soha nem fogom megérteni, hogy aki már eleve eldöntött valamit, az miért csinál bolondot a fórumozókból azzal, hogy úgy tesz, mintha kíváncsi lenne a kívülállók, esetleg a tapsztaltabban véleményére....
55. a6bc29c843 (válaszként erre: 16. - Anita9.2)
2012. okt. 14. 11:29
Fölösleges másnak látszanod, mint ami vagy. Ne nyalizz a szeretetéért. Régi elcsépelt, de nagy igazság, aki szeret elfogad olyannak amilyen vagy. Akinél már taktikáznod kell, régen rossz. Ha nem fogad el, húzzon a francba!
2012. okt. 14. 10:51

Megtartani? Jaj, azt nem az utcán talált kismacskákkal, kiskutyákkal szokás? Egy ember szabad akarattal bír, ha tetszik ez nekünk, ha nem. Leláncolni, megkötözni azt lehet, teli van a Gyilkos elmék is hasonlókkal. Csak azt nem nevezném kiegyensúlyozott párkapcsolatnak.

Amúgy meg, ha egy pasi azzal dobja a jegyesét, hogy bocsika cicamica, de már no love, akkor az ilyet nem szabad már komolyan venni.

Most komolyan, tegyük fel vmilyen fondorlattal, bűbájjal marad még veled ideig óráig. Csináltok egy gyereket. Majd egy reggel a müzlistálka felett merengve arra gondol ez a drága férjed, hogy ja én ezt a nőt nem is szeretem, én Mancikát szeretem, bocsi de lelépek. csá.

Na ilyen komolytalan emberrel még pókerezni sem ülnék le, nemhogy egy életet tervezzek vele.

2012. okt. 14. 10:41

Unatkozik, visszamászik, nincs másik, visszamászik - te meg tárt karokkal várod. Csikicsukit játszik, mert engeded.

Egy életet szeretnél leélni egy ilyen pasi mellett? Szerinted egy reggel úgy fog ébredni: Úristen, én szeretem ezt a nőt! - csak mert te taktikázol? Ugyan már, ébredj fel...! Annak is oka volt, hogy előzőleg ott hagyott, azaz akkor sem szeretett igazán. Főleg, ha csak fél év után mászott vissza, mert "elkezdtél" hiányozni neki.

Ne haragudj, de ez olyan szánalmas. Futsz egy olyan szekér után, ami olykor-olykor megáll előtted, de mindig akkor húz el, amikor épp felkapaszkodnál rá!


Ha ezek után hagyod, hogy melletted maradjon, akkor a jövőben kellemes agyalást kívánok neked: mikor hagy el ismét, mikor kefél félre...stb.! Ha ilyen kapcsolatot szeretnél, hát csak rajta.


Én ettől kívánok neked sokkal jobb életet, és egy normális partnert, aki tényleg szeret, nem csak szórakozik!

52. 26092879c1 (válaszként erre: 4. - Anita9.2)
2012. okt. 14. 10:38
Minek? Nincs jövőtök.
2012. okt. 14. 10:37

Kedves topiknyitó, hadd mondjak neked valamit tapasztalatból.

Ha egy kapcsolatban csak az egyik akarja igazán, a másik nincs benne szívvel-lélekkel, mondhatni, nincs ott 100%-ig, akkor az veszett fejsze nyele. Ebből a helyzetből kizárólag akkor jöhetsz ki jól, ha a pasi hirtelen, valami csoda folytán szerelmes lesz beléd.

Csakhogy. Csakhogy egy hónapja együtt vagytok egy olyan szakítás után, amit ő akart, és még most sem lángol köztetek semmi. Jó lesz ez... mire? Elvagytok egymás mellett, pontosabban te görcsölsz, taktikázol, "viselkedsz", nem érzed úgy, hogy önmagad lehetsz a férfi mellett, mert jaj ha ezt teszem, vagy azt, akkor elhagy megint. És ilyen esetekben általában a ember jól érzi a helyzetet, sajnos.

A te döntésed, mennyi energiát fektetsz ebbe a szituba, de ha egyszer már tönkrement a kapcsolat, és most is erőlködni kell, hogy valamennyire menjen a szekér, akkor azt hagyni kéne. Nem mindegy, mennyi sérüléssel, mennyi csalódással szállsz ki ebből az egészből. Sajnos a legrosszabb szitut fogtad ki: kellesz valamennyire, de azért nem egészen. Én kétszer jártam így, kegyetlen dolog. Elsőre hagytam magam, nem voltam hajlandó belátni, hogy nem erre van szükségem, sok időm, sok energiám ment el arra a kapcsolatra, a semmiért. Ugyanúgy vége lett, csak én sérültem nagyon. Másodszorra okosabb voltam, és rögtön szakítottam. Szar volt az is, de ezerszer jobb volt, mint minden nap azt tapasztalni, hogy nem kellek egészen.

50. 9f98008a3b (válaszként erre: 49. - Era06)
2012. okt. 14. 10:32

:)))



Vannak ilyenek is.... :)

49. era06
2012. okt. 14. 10:30

1000 bocsánat. Minden nap van egy olyan fórum aminek témája, hogyan szerezzem vissza a pasimat. A pasi elmondja, hogy márt nem, nem kívánja, nem akar vele lenni, stb

Ennyire igénytelenek vagyunk? Kidobnak az ajtón, visszamászunk az ablakon, mert a Pisti kolbász a legfincsibb. :-)

Hol van a női önbecsülés?

Vagy ez nem számít. Lényeg, hogy csini legyek, divatosan öltözzek és ezzel minden megoldva, a pasik bomlani fognak utánam.

48. Anita9.2 (válaszként erre: 47. - F758a7200f)
2012. okt. 14. 10:19
Ebbe sok okosság van úgy vélem. Köszi. rajtam nem fog múlni..
47. f758a7200f (válaszként erre: 31. - Anita9.2)
2012. okt. 14. 10:12

Nem tudom hogy passzol-e a te szitudra de a multkor olvastam egy tok jot. Jusson eszedbe ez a kis tortenet amikor nem birsz lazitani, gyomorideged van stb. es attol felsz hogy ujbol elhagy (szerintem aki visszajon, az mindig akar valamit, de a gorcsossegeddel elriasztod, masreszt ha megint menni akar, majd magadat okolod stb. ordogi kor)


Egyszer egy valaki elmegy egy folyo elott. A folyoparton sirdogal egy kislany, labdaval a kezben.


Miert sirsz?

Mert egyszer beleesett a labdam a vizbe.

Egy masik labda?

Nem. Ez.

Akkor vegulis sikerult kihalaszni, nem?

De.

Hat akkor miert sirsz? Itt a labdad, orulnod kene!

De egyszer elvesztettem majdnem, hat azota is ezert sirok.


:)))) nem butasag? Megis a mindennapi eletben hanyszor nem tudunk orulni valaminek amit visszakaptunk. Akkor sirj mikor elveszited, most nincs ra ido, es ne ragadj le a multban, hogy miert hagyott el, lesz ami lesz, probaljatok meg meg egyszer:)

2012. okt. 14. 10:07

Ha nincs ló, szamár is jó - neki...

Megpattan mellőled az első adandó alkalommal.

Lapát vagy egy fapados járat neki.

45. Fisica (válaszként erre: 43. - Anita9.2)
2012. okt. 14. 10:01

Nem szeret és már nem is fog, értsd már meg, nem kellesz neki!

Parancsszóra nem lehet szeretni senkit, ez nem így működik, szerelem vagy van, vagy nincs.

Ennek a pasinak más nő kell, nem te.

Semmi nem lesz olyan mint volt, ne áltasd magad, ennek már reszeltek..

44. kiszvorosz (válaszként erre: 43. - Anita9.2)
2012. okt. 14. 09:56
Anita! Most kicsit alpári leszek, de így hátha megérted: kell neki egy meleg luk,ahova néha bedughatja a kis cerkáját-mikor neki kedve van hozzá-és tudja,hogy amíg hiteget,tőled megkapja. Hazudik neked, NEM SZERET téged!
2012. okt. 14. 09:53
Azt mondta fél,hogy ugyan az lesz mint anno volt, s ezért az..
42. 23fb4c6db7 (válaszként erre: 38. - Anita9.2)
2012. okt. 14. 09:53

nem kényszerítheted arra,hogy szerelmes legyen beléd..


ez a fickó nem szeret Téged..fogadd el.


ha megtudnál békélni ezzel a gondolattal,nyithatnál más felé..és boldog lehetnél..valaki mással.


én kívánom,hogy tedd túl magad ezen a palin.

2012. okt. 14. 09:52

Női büszkeség????????????????? :((

Aki egyszer már elhagyott, ezután sokkal könnyebben megteszi újra, és többször is, ha meglátja rajtad, hogy akármi módon, de kell neked!!

40. kiszvorosz (válaszként erre: 38. - Anita9.2)
2012. okt. 14. 09:50
Azért bizonytalan, mert NEM SZERET!
39. beatav
2012. okt. 14. 09:49
Kár minden szóért!
2012. okt. 14. 09:48
Tudom, de pont ezt akarom elérni,hogy ne legyen bizonytalan..
37. kiszvorosz (válaszként erre: 34. - Anita9.2)
2012. okt. 14. 09:48
Kislány, én hiszem, hogy egyetlen nőnek sem kellene megelégednie azzal, hogy ó szeret egy férfit,az meg kutyába sem veszi. Te meg még tényleg baromi fiatal vagy ahoz,hogy meghunyászkodj. Keress olyat,aki szeret,imád és nem bizonytaltnkodik-ha bizonytalan,már nem szeret. Tudod,amikor egy pasi akar egy csajt,minden tőle telhetőt megtesz,hogy vele legyen a csaj. Kívánom neked,hogy ezt megkapd végre! (viszont ettől a sráctól nem fogod)
36. 23fb4c6db7 (válaszként erre: 31. - Anita9.2)
2012. okt. 14. 09:48

figyelj csak..félelembe akarsz élni egész életedben?


mert ez az érzés,hogy nem vagy biztos a másik fél érzéseiben míg élsz kísérni fog.

35. 9f98008a3b (válaszként erre: 4. - Anita9.2)
2012. okt. 14. 09:46

Pfff! :/


Aztán megint dob, Te megint vársz rá, és ez így megy az idők végezetéig, ahelyett, hogy belátnád, nem Őt rendelte neked az ég!


Ha meg olyan birka vagy, akkor hagyd csak Magad nyugodtan kihasználni!



Ja és lehet köpködni, Nekem ez a véleményem!

2012. okt. 14. 09:44
Igen, ő az..
33. 23fb4c6db7 (válaszként erre: 28. - Anita9.2)
2012. okt. 14. 09:44

szegénykém..én azért sajnállak...


sok sikert..!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook