Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Viselkedesi zavarok? fórum

Viselkedesi zavarok? (beszélgetős fórum)


4. 75fcec8bbe (válaszként erre: 1. - Srrse)
2009. máj. 20. 11:37
en is ilyen problemaval kuzdok a 11 eves fiammal,sajnos en sem tudom mi a megoldas,mindeg szep szoval probalok neki mindent elmagyarazni ,nem ordibalok ra,normalis csaladban elunk es megis az o viselkedes aggodalomra ad okot.nalato megoldodott e aproblema,kerlek segits ha valami segitseget,tanacsot tudnal mondani,koszonettel eniko
2006. okt. 20. 11:19

Ezt a könyvet ajánlanám, nem tudom ismered-e:


Thomas Gordon: P.E.T. Parent Effectiveness Training

A szülői eredményesség tanulása.

Segít megoldani úgy a problémákat, hogy a konfliktusokból senki se vesztesként kerüljön ki, hanem a megoldás mindenki javát szolgálja.

2006. okt. 12. 15:13
Mondd el neki őszintén, hogy elkeserít Téged amiért mostanában nem értitek meg olyan jól egymást, mint régen. Azt is mondd el neki, hogy szeretnéd, ha a kapcsolat köztetek újra olyan jó lenne, mint régebben. Kérdezd meg mi az ami bántja, miben tudnál segíteni neki. Lehet, hogy valami gondja van, amiről eddig nem beszélt.
2006. szept. 4. 11:20

Tizeves elso gyerekem, mar a negyedik osztalyba keszul. Amig elkezdte vola a masodik osztalyt nagyon jol megerrtettuk egymast, jol kommunikaltunk ketten, tobb dolgot is egyutt vegeZtunk el. Sajnos egy keves ideje mar nem tudok ertekezni vele. mindenre valaszt talal, visszakommental, amikor megkerem valamire mintha nem is hallana nem akarja csinalni. Sokszor olyasmikkel jon hogy bar ne szuletett volna meg...meg hogy meg szeretne halni. Ilyesmit egy gyerek szajabol???? Igyekszem nem veszekedni vele, mindent megmagyarzani hogy ez miert nem, az miert igen...de nem tudom hol tevedek????

Vagy igen szigoru lennek vele szemben? Szeretnem ha o is be tudna osztani idejet, meg aztan kicsit rendszereto legyen. Tul sokat kerek tole????

Nektek mi a velemenyetek ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook