Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Virtuózok-nézi valaki ezt a zseniális tehetségkutatót? fórum

Virtuózok-nézi valaki ezt a zseniális tehetségkutatót? (beszélgetős fórum)


1 2
14. Muraja (válaszként erre: 13. - Trapiti)
2014. nov. 1. 20:53

Nezd meg , nagyon majd megaltod .

Roma szarmozasu anyukajat teljesen kiszoritotta csak az ö " termete " volt a kepben .

Egy olyan szomoru kislanyt olyan inteligenciaval nem nagyon lehet latni . Teremtö segitsen neki tegyen csodat mert ö is arra jött e vilagra hogy vidam gyerek legyen.

13. trapiti (válaszként erre: 10. - Muraja)
2014. nov. 1. 20:33
Szerintem nincs igazad. Nem kell mindenkiben a gonoszat látni.
2014. nov. 1. 20:29
Nagyon tetszik.Igazi lélekemelő műsor.
2014. nov. 1. 20:27

Nekem is egy ismerős hívta fel a figyelmemet rá..tudja hogy imádom az ilyen jellegű műsorokat.

és amin megdöbbentem,hogy ők is szépek és fiatalok,...és tehtségesek...Nem kell elítélni az egyéb tehetségkutatókat..mert énekben tényleg döbbeneteset tesznek le az asztalra....ebben hangszeresek produkálnak elképesztőket.../kivéve az operistákat/de mindegyik tehetséges fiatalokról szól....

10. Muraja
2014. nov. 1. 20:11

Latom a mult hetit es nagyon szomoru voltam ,a kis Vanessza ki meg pedeg is hoza kivolt hasznalva arra hogy a tanitönenije sajat maga reszire vavrinokat tepet. Ö volt aki kijött hazhoz , ö volt az ö volt emez ..De köszben csak egyett szerett volna tenni es az pedi a nemzeti tv - ben felvillani ! nembaj ha csak egy par szekvencet de Ö a hires ! undorito egy nöszemely. Nembeszelve amikor szova tete a kislanynak hogy a vonot lustan fogja . , ö a nagysaga hogyan fogna ha tele lenne szurkalva a keze ?

Amikor a kicsi befejeszte a felepest akkor is a tanito rohant mind a tehen eleje nem hogy a mamajanak kedveszte volna az elsö ölelest.Egyszoval jatszotta a fontost bisztos a remnyben hogy ez a " reklam " hoz neki majd több diakot.

Csunya dolog egy kis bedeg gyerek sorsaval igy vissza elni .

9. 388b941089 (válaszként erre: 6. - Anyagi)
2014. nov. 1. 19:55
Meg fogom nezni,koszi
2014. nov. 1. 19:08
Már kukkolom is! :)
7. Anyagi (válaszként erre: 4. - Elbb)
2014. nov. 1. 19:07
Inkább ilyeneket adnának, mint azt a sok celebes borzalmat!!!!
2014. nov. 1. 19:06

Visszamenőleg is meg lehet nézni itt:

[link]

2014. nov. 1. 19:03
Most hallottam rola es erdekelne:) mikor adjak? Batta Andrast lattam a zsuriben, ebbol gondoltam h nem lehet szinvonaltalan musor
4. elbb
2014. nov. 1. 18:49
a héten pótoltam az elmaradt részeket, nagyon szuper szerintem. Örülök, hogy végre nyílt erről is egy fórum.:)
2014. nov. 1. 18:46
Nézzük, fantasztikusak! Elképesztő tehetség, tiszteletreméltó kitartásal és munkával párosulva. A könnyűzenei vetélkedők szereplői a nyomukba nem érnek.
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Katykóca)
2014. nov. 1. 18:38

Bizony, én is csodálom őket! És egy ismerősöm fia is indult, csak a tv-be már nem került be.

Csak bámulom őket!:))

2014. nov. 1. 18:32
Döbbenetesen nem komoly zenész kinézettel rendelkező elképesztő fiatalok komolyzenei X faktora..elájultam rajta....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook