Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Viniseera szőlőmag mikro-őrlemény, hatásos? fórum

Viniseera szőlőmag mikro-őrlemény, hatásos? (beszélgetős fórum)


9. Annie1130 (válaszként erre: 8. - Bklara)
2013. dec. 8. 22:35
Szia! Írtam privát üzenetet.
8. bklara (válaszként erre: 2. - Annie1130)
2013. dec. 8. 17:15
Szia! Az általad emlitett forrás érdekelne, a hölgy elérhetősége (bklara52@gmail.com) köszi szépen!
7. michelle.r (válaszként erre: 1. - Irenkebadics)
2013. júl. 29. 14:51
Igen, de nézz körül a bio boltokban, a Viniseranál lényegesen olcsóbban is megkapod ugyanazt. Pl. a Solio is gyárt és még két-három félét láttam.
2013. júl. 28. 13:34
De nem szeretnélek meggyőzni, csak a tapasztalatomat osztom meg...
2013. júl. 28. 13:34
Semmi jó ellen nem vagyok és a pénzt sem sajnálom a jó dolgokra, de vannak olyan dolgok, amelyeknél úgy gondolom, értelmetlen egy "okos" marketingfogásnak bedőlni.Legutóbb, mikor néztem 5000 Ft körül volt egy kis zacskó... Mikroőrlemény...Hmmm, magyarul nagyon finomra van őrölve...Végy egész szőlőmagot és tedd bele a kávédarálóba!:)
4. Annie1130 (válaszként erre: 3. - Irenkebadics)
2013. júl. 28. 13:30
Nem vagyok orvos, de szerintem abszolút nincs jelentősége, hiszen a gyomorban így is, úgy is lebomlik és fel tud szívódni a hatóanyag. A finomabb őrleményt talán némileg könnyebb fogyasztani. Mondjuk szerintem nem jó semmibe lisztként belesütni, sem pedig joghurtba kavarni. Én úgy szoktam, hogy egy kiskanálnyit hátradobok és rágás, ízlelgetés nélkül leöblítem valami folyadékkal. Lehet rágcsálni, nincs rossz íze, csak olyan, mint ha homokot kocogtatnál, meg belemegy a fogak közé...
2013. júl. 28. 13:24
Szia! Azt olvastam, hogy fontos, hogy mikroőrlemény legyen, ez is az?
2013. júl. 28. 13:11
Szia!A vörös szőlőmag őrlemény egy igazi csodaszer. Én 2 éve rendszeresen szedem, és a krónikus megfázásaim megszűntek. Szuper immunerősítő, extrém antioxidáns bomba, nagyon jó értisztító, és még vagy száz jó tulajdonságát fel tudnám sorolni, de inkább olvass utána a neten!:) Én az általad említett márkát aránytalanul drágának tartom. Egy hölgytől szoktam beszerezni egyszerre több kilót, és szétosztom a családban és a barátaim között. Ha írsz privátban, szívesen megadom a hölgy elérhetőségét!
2013. júl. 28. 11:04
Szedi ezt valaki rendszeresen? Hatásos? Engem allergira-ügyben érdekelne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook