Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Világos plüss kanapénkat megfogta egy vendég új farmerja. Hogyan tudom kiszedni az elszíneződést? Járt már valaki így? fórum

Világos plüss kanapénkat megfogta egy vendég új farmerja. Hogyan tudom kiszedni az elszíneződést? Járt már valaki így? (tudásbázis kérdés)


9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Zzzsch)
2010. okt. 6. 20:09

Vannak habszerű a flakon végén kefés kárpit tisztítok is. Ezeket szintén főleg gk.-ban használják.

Ahogy az előttem h.szoló írta nem vizezni kell.

2010. okt. 6. 18:35
Nem locsolni kell,csak dörzsölnia benedvesitett folttisztitóval.A kisfiam gyakran összekeni az ágyát mindenféle dolgokkal.Reggel bedörzsölöm és du.mire hazajön a suliból száraz lesz!
2010. okt. 6. 18:26

Köszönöm a válaszokat!


Ha valami folyékony foltkiszedőt teszek rá, azt utána hogyan tudom kiszedni belőle? Mert ha bedörzsölöm vele a foltot, akkor beszívódik. Kárpittisztító gép kölcsönzése nélkül nem lehet megoldani?


(Meg ha most eben a nedves hideg időben jól bevizezem a szivacsos ülőfelületet, nem tudom, az mikorra szárad ki...)

2010. okt. 6. 09:37

Akármivel próbálkozól, előtte egy nem látható helyen tégy próbát, nem hagy-e foltot az ltalad használt valmi.

Lehet próbálkozni kárpittizstítval, mosószappannal, amit lőtte vízben feloldasz, DM-ben leht kapni kölönféle folttisztítókat.

Nyári szélvédő tisztítóval tisztítják a gk. kárpitokat az autómosók. Egy próbát ez is meg ér szerintem.

2010. okt. 6. 07:56
Foltbenzin?Talán ezt is kitisztitja.
4. t.Ili (válaszként erre: 1. - Zzzsch)
2010. okt. 6. 06:58

Ezt a pechet!

Nemhiába terjedt el régen annyira a birkabőr!

Bocsi:)))

3. ahix
2010. okt. 6. 06:23
Én a venis ajánlom,Nekem kihozta a tintát is a fehér pólómból!
2010. okt. 6. 05:22
Mi jártunk így, bár nálunk először leöntötték vízzel, aztán ráültek, és megfogta egy piros szoknya... nem jött ki :(
2010. okt. 6. 02:15
Világos plüss kanapénkat megfogta egy vendég új farmerja. Hogyan tudom kiszedni az elszíneződést? Járt már valaki így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook