Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vicces szállóvendégek fórum

Vicces szállóvendégek (beszélgetős fórum)


6. trapiti (válaszként erre: 5. - Gabbbicica)
2015. nov. 16. 09:30
Sokan ilyen céllal, sokan meg azért hogy bulizzanak stb. Ez ilyen műfaj, sok ember nem vigyáz a lakásra ha tudja, hogy csak 1-2 éjszakát tölt ott :(
5. gabbbicica (válaszként erre: 4. - Trapiti)
2015. nov. 16. 08:39

milyen céllal?


pl. én rendszeresen veszek ki magánszálláshelyeket olyan céllal, hogy várost nézek, munkám miatt, konferencia miatt kell ott aludni, vagy épp fürdőbe, aquaparkba megyek, vagy csak épp dolgom van az adott városban :)

4. trapiti (válaszként erre: 1. - Gabbbicica)
2015. nov. 16. 08:13
Aki sokat akar keresni a kiadáson többet kockáztat. Az emberek meg sokszor bunkók és ami nem a sajátjuk azt gátlástalanul tönkreteszik. De mégis, mire számított az ismerős, milyen céllal fogják kivenni a lakását 1-1 éjszakára. A tartós kiadás kevesebb pénz ugyan de kisebb kockázat is.
3. 388b941089 (válaszként erre: 2. - 123e772adb)
2015. nov. 16. 06:49
Ez eleg kockazatos otlet volt a.reszerol
2015. nov. 16. 06:22

Bár ez nem ilyen sztori, de pár éve dolgoztam egy csajjal. Férje, gyerekei is vannak. Világéletemben utáltam, ezért is lepett meg, hogy egyik évben beparkolt a ház elé, mondta üljek az autóba, akar velem beszélni. Oké. Mondja, hogy eszébe jutottam, mert tudja, hogy egyedül élek, és esetleg nem-e adnám ki a lakást neki és az új szeretetőjének péntekre, ad 15 ezer ft-ot egy éjszakára, menjek belőle bulizni. :D


Nooormális????

2015. nov. 15. 22:31

Sziasztok


Pár hónapja segítek egy ismerősömnek az 1 szobás kis lakását egy vidéki városban apartmanként kiadni.


Eddig nekem nem tűnt fel ennyire, hogy ennyire nagyon sok a furcsa ember :)


Várom a vicces és kevésbé vicces sztorikat, amiket tapasztaltatok akár a szállásadó, akár a vendég oldaláról.


Néhány ízelítő a napokból:


1, egy főre foglaltam, de 4-5 barátom átjönne sörözni, de nem alszanak ott, csak bulizunk egyet --- ez komoly? :D


2, lefoglaltam dec 31-ére a szállást, de csak december 31-én éjfél körül derül ki, hogy kell-e vagy haza tudok menni. Elég, ha akkor szólok, hogy mégse kell? - persze, várjuk szeretettel, hogy jelezzen :D


3, lefoglalta 3 személyre, 9 órakor még sehol senki Felhívom 9kor, hogy fog e jönni még? Meglepett hang, hogy ő teljesen elfelejtette, hogy ma ott akartak aludni, nem jön, ne aggódjak :D


4, nagyon jól érzi magát, 20 000ért maradhat egész hónapban? (9000 Ft/2fő/éj)... Mondom, ha kiszámolja, rájön, hogy nekünk így nem éri meg. Kérdés: miért nem, ha ez biztos 20 000 lenne?


5, lefoglalja szálláskeresős oldalról kb. Törpilla névre 1 fő, 1 éjre, és megad egy címet, amiről történetesen tudom, hogy 20 éve egy kísértetkastély szerű, lakatlan épület címe. Megjegyzésben megkérdezi, hogy tarthat-e a szálláshelyen szülinapi bulit?


És akkor még arról szó sincs, hogy sok ember mennyire igénytelen.


Pl. teli óvszerek az éjjeliszekrény fiókjában, wc papír helyett a kéztörlő törölközőt használta vki (nem pisilés után :D )


Úgy tűnik, elég rendesen álomvilágban éltem :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook