Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vezeték nélküli internet, mi lehet a probléma? fórum

Vezeték nélküli internet, mi lehet a probléma? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 9. 14:32

Szia! Itt vagy még? Be kell konfigurálni a routert...


Meg tudod mondani, hogy mi a pontos típusa az eszköznek?

6. Depike (válaszként erre: 4. - 57aa4ea1e8)
2010. aug. 9. 08:25
Köszi, erre gondoltam :-))
2010. aug. 9. 08:25
Bocsi, rosszul tettem fel a kérdést, pontosan nem vezeték nélküli netet szeretnék, hanem hogy működjön otthon a net a routerről. Vezeték nélküli netem nekem is volt, az egyik mobilszolgáltatótól, hát, köszönöm, többet nem kell...
4. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 3. - Rekamer)
2010. aug. 9. 08:24
nem mobilnet, wifi.
2010. aug. 9. 08:21
Van, de nekünk drága, és sajnos nem korlátlan.. ennek eredménye lett egy 70.000 Ft- os számla... én nem biztos, hogy ajánlom...
2010. aug. 9. 08:21
Sziasztok! Van itt esetleg rendszergazda? Teljesen tanácstalan vagyok. Vettünk egy routert a laptophoz, mert a vezetékes internet kábele a szoba közepén kanyarog. Fel is lett telepítve, azóta már a Windows-t is újra telepítettem, mert állítólag hiányzott egy rendszerfájl. Látja a vezeték nélküli hálózatot, ami automatikusan kapcsolódik - elvileg - , azonban hosszas "gondolkodás" után kiírja, hogy nem tud csatlakozni. Egyszerűen nem értem mi lehet a probléma, és így persze nem is tudom használni a routert.
2010. aug. 9. 08:19
Vezeték nélküli internet

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook