Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Vetélés, egészségügyi kaparás után..... Tapasztalatok? fórum

Vetélés, egészségügyi kaparás után..... Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


19. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 18. - Almodozo76)
2018. jún. 20. 14:12
Szia.eu kaparás után előfordulhat még vérzés de én a helyedben dokihoz mennék. Biztos ami biztos.
2018. jún. 19. 08:43
Sziasztok! !Eu kaparás után tunetmentesen hasba rugtak.azota verzek ujbol es görcsölök.nagy baj lehet
2018. febr. 27. 21:39
Köszönöm!
16. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 15. - Sornyul)
2018. febr. 27. 21:04
Én elkezdtem elvetélni ezért volt egészségügyi kaparásom. Délután bevitt párom a kórházba kb 5 perc volt a műtét. Egy éjszakát kellett bent maradnom. De ha reggel csinálták volna este hazamehettem volna. Én még 4-5 napig vérezgettem de nemvokt vészes. Utána 1 hétig semmi. Aztán megjött a vérzésem. Azután kihagytam 1 hónapot. 40 napos volt a ciklusom. Aztán a következő hónapokban megjött rendesen.
2018. febr. 27. 18:07

Köszi. És mire lehet számítani, hany napig kell korhazban lenni? A beavatkozás után azonnal eláll a vérzés vagy még ürül egy darabig?

(Nekem szülés után volt kaparásom, mert nem ürült ki minden, utána logikusan 5 napig kórházban voltam és volt ugye gyermekágyi vérzés is. De ez most más eset, ezért érdekel. )

14. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 13. - Sornyul)
2018. febr. 27. 14:26
Szia. Sajnos érdemben nemtudok hozzászólni mert nekem csak úgy volt ilyen küretem hogy baba volt a dologban. De remélem hogy minden rendben lesz és helyre teszi a dolgokat.
2018. febr. 27. 14:20

Sziasztok, nekem tudomásom szerint nincs baba a pocakomban (sajnos , mert igazából 4 éve ez volna a cél), de most lehet, eü küretre lesz szükség, mert már több, mint 2 hete vérzek, nem akar elállni. Előtte (januárban) is volt egy ilyen erős ciklus, de az némi ergamos rásegítéssel csak 10 napig tartott. No azelőtt mondjuk 3 honapig semmi, annakelotte meg szintén, szóval volt minek kiürülni.

Egy "sima" kaparás is borítja a hormonokat vagy csak, ha baba is volt?

Amúgy pozitív példának azt tenném hozzá, hogy a pucolás, abrasio tényleg jó hatással lehet a baba foganására, első gyerek nekünk egy norculutos pucolás utáni honapban fogant.

12. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 11. - 3c253ca4d3)
2017. okt. 28. 23:58
Nálunk is az első próbálkozós hónap volt. Simán összejött. Nagyon sajnálom !! Nekem a kisfiam azért segített ebben de else tudom k€pzelni hogy milyen lehet annak akinek még nincs gyerkőce.. :( bízzunk benne hogy a következő is ilyen könnyen összejön és meg is maradnak a pocaklakók velünk.
11. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 10. - Lexxxa2x2)
2017. okt. 28. 12:59

Szerintem mindenkit foldhoz vag. :(

Nalunk elso baba lett volna az elso probalkozos honapbol.

Hihetetlen urt hagyott maga utan igyis. :(

10. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 9. - 3c253ca4d3)
2017. okt. 27. 21:40
Viszont kívánom ugyanezeket!!! :D Nekem már van egy 2 éves kisfiam nála semmi gond nem volt rem€lem a következő sikerülni fog. Talán pont ezért vágott minket nagyon földhöz a dolog mert eszünkbe se jutott hogy elvetélhetek vagy hasonló mivel az első terhességemnél os minden ok volt. Sőt ott vérezgettem az első 3 hónapba de semmi baj nemvolt.
9. 3c253ca4d3 (válaszként erre: 6. - Lexxxa2x2)
2017. okt. 27. 19:17

December mindjart itt van. :)

Biztos sikerulni fog, ilyenkor allitolag sokkal konnyebben koltozik be a baba a pocakba. :)


Nagyon drukkolok Nektek, hogy minel elobb igy legyen. :)

8. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 7. - 4331bba7c7)
2017. okt. 27. 17:50
Köszönöm :)Remélem így lesz.
2017. okt. 27. 17:39

Szia!

Sajnálom.

A méh nyálkahártyája és az egész hormonális rendszer úgymond felborult.

Idővel minden oké lesz.

6. Lexxxa2x2 (válaszként erre: 4. - 3c253ca4d3)
2017. okt. 27. 15:53
Nagyon sajnálom. Mielőbbi gyógyulást kívánok. Remélem nemsokára újra lesz majd pocaklakód. Én azzal nyugtatom magam hogy ennek így kellett lennie és biztosan beteg volt vagy valami... Mi december elején már próbálkozhatunk újra ha minden igaz.
2017. okt. 27. 15:50
Akkor megnyugodtam hogy biztosan nincs semmi gond. Igyekszem türelmesen várni. :) köszönöm hogy írtatok.
2017. okt. 27. 15:46

Szia!


En tegnap estem at a muteten, 8 hetesen lett angyalka a babam. :(


Adj egy kis időt a szervezetednek, idő kell, hogy minden úkra helyreálljon.

3. vikucka (válaszként erre: 1. - Lexxxa2x2)
2017. okt. 27. 15:08
Szia! Nekem öt eve volt missed ab-om müteti befejezessel. En is kb. 1 hetig verezgettem, majd kb. 6-7 hetre ra jott meg a mensim. (kb. 7 honap mulva estem teherbe, ami meg is maradt.) Teljesen normalis ha most kesik, a szervezetednek most ossze kell szedni magat.
2. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Lexxxa2x2)
2017. okt. 27. 15:06
Idő kell míg a petefészek újra felépül,azt a 3 hónapot nem hiába szokták javasolni vetélés / kaparás után, a hormonok is lehet össze zavarodtak.
2017. okt. 27. 14:36
Sziasztok!!! Nemrég szeptember 5-én kikapartak mert elkezdtem elvetélni. Sajnos már előtte 2 nappal kiderült h 8 hetesen megállt a szíve a kis bébibogyónak.. :( ezek után még kb 8-10 napig vérezgettem aztán ez elmúlt. Kb 1 hétig másfél hétig semmi nemvolt majd megjött a menstruációm ami 1 hétig tartott. Kicsit erősebb volt a vérzsem mint szokott de nemvolt gond. Voktam kontrolon is és minden rendben volt. Most viszont 1 hónap és majdnem egy hét eltelt és még nemjött meg. Volt másnál is hoyg késett ennyit? Nem próbálkoztunk újab babócával igyekszünk megvárni az előírt 3 hónapot. Remélem nincs semmi gond ami miatt nemjön meg és csak a hormonjaim vannak megzavarodva. Köszi aki elolvasta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook