Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vesztél már úgy össze rokonnal, hogy az többet látni se akart? fórum

Vesztél már úgy össze rokonnal, hogy az többet látni se akart? (beszélgetős fórum)


1 2
2. gkreka (válaszként erre: 1. - Fanny44)
2012. júl. 5. 14:13
Idős ember! Légy tekintettel a korára. Ő pedig úgyis hamar elfelejti, hogy összekapott veled. Nem kell kibékülnötök teátrálisan, elég, ha egy kedves gesztussal közelítesz hozzá!
2012. júl. 5. 14:07
Nagymamám utál és közölte, hogy többet látni se akar. Az volt a baj, hogy mikor ott voltam nála éjjel nappal csak arról beszélt, hogy milyen volt mikor nagybátyám haldoklott (ott voltam, úgyhogy pontosan tudom milyen volt), meg hogy ő se húzza már sokáig stb stb. Próbáltam vele beszélni, hogy neki sem tesz jót, ha állandóan csak ilyenekről beszél, így se jók az idegei, hát még ha ilyenekkel hergeli magát. Annyira kiakadt, hogy majdnem nekem esett, nagypapámnak kellett lefognia. Azóta nem akar látni. Most volt a szülinapja és anyám kényszerített, hogy hívjam fel. Persze mindjárt jött a szemrehányás és a többi. Mondtam neki, hogy Isten éltessen és elköszöntem. Nincs kedvem az ő szemrehányásait hallgatni, amikor a legkisebb gondom is nagyobb az ő hülyeségeinél (elnézést). Szóval értitek. Ha esetleg valakinek még volt ilyen problémája, az hogy oldotta meg? Hogy békültetek ki a rokonnal?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook