Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Versek szep idezetek fórum

Versek szep idezetek (beszélgetős fórum)


1 2 3
29. opre
2009. szept. 5. 13:52
Hogy ki vagyok? A legártatlanabb angyalod... vagy a legkísértőbb démonod... A barátod... vagy az ellenséged... A szikrázó napsütés, ami beragyogja az életed... vagy a sötét éjszaka amiben örökre elveszel... A szerelmed, aki mellett minden nap fel akarsz ébredni... vagy a szeretőd, akinek a szíve sosem lesz a Tiéd... Egy elveszett kislány, akire vigyáznod kell... vagy egy harcos amazon, aki elsöpör Téged... A pillangók amik a hasadban repkednek... vagy a könnycsepp ami az arcodon lefolyik... Hogy Neked ki voltam... vagyok... leszek... az csak rajtad áll...
2009. szept. 5. 13:52

Gondolatom körötted kering minden nap,

vajon még meddig nem láthatlak?!

Ha most ott lennék veled, elringatnálak,

s ha már alszol füledbe súgnám: Kívánlak!

27. opre
2009. szept. 5. 13:51
„Szeretnék veled eső áztatta utcán táncolni, s szeretnék veled egy ágyban álmodni. Szeretném megmutatni mit ér egy könnycsepp, mely az öröm által tisztítja arcodat, s elmossa az összes bánatodat. Szeretném ha szemem tükrében fedeznéd fel a világot, s észrevennéd az igazán fontos dolgokat. Szeretném ha tudnád hogy a sivatagban is nyílik virág, s hogy a hóesésben is van melegség, mert így él a világ. Szeretném ha velem együtt kiáltanád, hogy suttogva is értem szavad, mert így nincs az a szív mely megszakad. Szeretném ha látnád hogy a vak ember is láthat csodás dolgokat, s kinek néma az élet, az is várja a hangokat. Szeretném ha együtt éreznénk azokat a dolgokat, melyeket sok ember a jelentéktelen dolgok miatt egyre csak halogat. És végül Szeretném, ha már ráncok borítják az arcunkat, azt lássam hogy életünk nem is lehetett volna ennél BOLDOGABB...”
2009. szept. 5. 13:49
„Két kis érzelmet sok kilométerrel elválasztani egymástól olykor elegendő arra, hogy nagy szerelmet hozzon létre.”
2009. szept. 5. 13:47

Aki szeret,szeresd!

S öleld meg naponta!

Mert könnyen lehet,

hogy megöleli más.

És akkor-hidd el nem ő a hibás!

2009. szept. 5. 13:46
Harcoltunk ellene eleget.most harcoljunk érte!
2009. szept. 5. 13:45
Nem az az igazán nagy fájdalom,melytöl könnyes lesz a szem.Hanem az,melyet egy életen át hordozunk mosolyba folytva csendesen.
2009. szept. 5. 13:43

Akkor vagy boldog ha van aki szeret,

Aki a bajban is fogja a kezed.

Hogy mennyire is fontos neked,

Csak akkor tudod ha nincs ott veled!

2009. szept. 5. 13:42

Minden éjjel azt álmodom,hogy mellettem állsz.

Szerelmes szavakra,forró csókra vágysz.

Simogató pillantásod érzem arcomon

Olyan ez mint a valóság,kár hogy álmodom!

2009. szept. 5. 13:40
"A köteléket, ami egymáshoz fűz minket, nem szakíthatta el sem a szétválás, sem a távolság, sem az idő. És nem számít, mennyivel különlegesebb, gyönyörűbb, okosabb vagy tökéletesebb nálam, ő is ugyanolyan visszavonhatatlanul megváltozott, mint én. Ahogy én mindörökre őhozzá tartozom, ugyanúgy ő is mindig az enyém lesz.
2009. szept. 5. 13:40

Sok álmatlan éjszakát töltöttem azzal,hogy feküdtem az ágyamon,bámultam a plafont és csak rád gondoltam.

De mostmár soha többé!

Most beveszek egy altatót,

befordulok a fal felé,..

..És rólad álmodom!

2009. szept. 5. 13:37

Egy koldus az utcán a kezemhez ért.

Reszkető kezével valamit kért.

Láttam hogy csalódott és boldogtalan.

Nem volt egy fillérem sem,szégyeltem magam.

álltam és néztem könnyes szemét.

Megfogtam az öreg remegő kezét.

-Bácsikám én is ide jutok,hisz a szivemben én is egy koldus vagyok!

2009. szept. 5. 13:34
A tisztánlátás az élet olyan ajándéka,amely gyakran megkésve érkezik!
2009. szept. 5. 09:18

Ha érzed a május illatát

Ha meghallod a kismadár dalát,

Ha lázba ejt egy szép tavaszi est,

Ha szives lassan dobogni kezd,

Ha egy kis levelet csókolsz majd lázasan,

ha éjjeleket töltesz álmatlan,

ha sirni fogsz majd egy éneken,

Csak akkor tudod meg,mi is az a szerelem!

2009. szept. 5. 09:18

Na higyj annak ki feléd nevet,

esküvel fogadja,hogy szeret.

Annak se,ki könnyet ejt,

mert aki könnyen sir,könnyen felejt.

De ki szenvedve néz hosszan,némán,

annak higgyj,mert az szeret tiszta szivből,IGAZÁN!

2009. szept. 5. 09:18

Az életben legjobb fiatalnak lenni,

Mindennek örülni,vidámnak lenni,

Ha sirnod kell,akkor is nevess,

Ne gyűlölj senkit,mindig csak szeress!

2009. szept. 5. 09:18

Ha szivedben sok a bánat,

Ne meséld el fűnek-fának!

Mindegy ha fáj,ha vérzik,

Ne meséld el,mert úgysem értik!

2009. szept. 5. 09:17

A szerelem és a könny édes testvér.

Nem szerelem az,mely könnyet nem ér.

Ki igazán nem sirt,nem is szeretett,

mert a szerelem és a könny egy napom született

2009. szept. 5. 09:17
Az élet még csak most kezdődött el,mégis sok eltelt.Légy merész és vagány,hogy mindent megismerj!
2009. szept. 5. 09:17
A barát az,aki megmutatja ki lehetnél,az ellenség pedig azt,hogy ki vagy!
2009. szept. 5. 09:17
Az egyetlen baj a semmittevéssel, hogy sosem tudod, mikor végeztél.
2009. szept. 5. 09:16
A szándekod ojan mind a vasút. Egyirányú és mocskos
2009. szept. 5. 09:16
Más vagyok mint voltam.Ne feszegesd múltam.Élet tett ilyenné fogd végre fel.Ha nem tetszik Te is hagyj el."
2009. szept. 5. 09:16
Az első szerelem soha nem múlik el, de mindig véget ér.
2009. szept. 5. 09:16

Now I see the world as a candy store

With a cigarette smile, saying things you can't ignore

4. 2104cc91e8 (válaszként erre: 3. - Kicsi69)
2009. szept. 5. 09:15
Milyen igaz!!! :)
2009. szept. 5. 09:13
Az ember egy napon rádöbben arra,hogy az életben igazán semmi sem fontos.Sem pénz,sem hatalom,sem előrejutás,csak az,hogy valaki szeresse őt igazán
2009. szept. 5. 09:12

A távolság csak fizikai paraméter. Két szerető lélek közt nem létezik távolság. Mindig együtt

vannak, szeretik és segítik egymást, még akkor is, ha fizikai megtestesülésük nem tud formát

ölteni... Az igazi barátságot és szeretetet semmi a világon nem tudja kioltani, a távolság pedig az utolsó, aminek erre 1% esélye is lenne

2009. szept. 5. 09:12

Ha az a másik számon kér, ki voltam neked én...'Futó kaland!"-s legyintesz könnyedén.

Oly rég volt a szerelmi vallomás, mikor két csók közt súgtad, nem kell soha senki más. Nem állok utadba többé, légy boldog nélkülem! De kérlek, ne mond azt senkinek, hogy semmiség, csak futó kaland voltam neked.

Tudom, hogy neked kedvesebb az a másik, de az én szívem mégis utánad vágyik. Tudom, hogy az álom, eltetmetett álom, nem jön vissza többé, hiába is várom!

Többé nem ölellek, többé nem csókollak, mégsem tudk lemondani rólad. Nem sírok már, csak néha hull a könnyem...vigasztalom magam, hogy feledjek könnyenn.

De ha más karjában mosolyogni látlak, visszatérek emlékeimbe, s százszor jobban fájnak.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook