Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Verseim. Tetszik? fórum

Verseim. Tetszik? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
14. 25d4b44717 (válaszként erre: 12. - Jasmine24)
2011. nov. 14. 13:30
Igen,még én is kezdő vagyok.Köszönöm a buzdítást :-)Még a számitógép használatát is tanulnom kell:-)
2011. nov. 14. 13:15
Milyen az írás cifra betűk nélkül?Milyen a vers csengő rímek nélkül?Milyen a tavasz nyíló virág nélkül?Milyen a forró nyár hűs árnyékok nélkül?Milyen az ősz színes lombok nélkül?Milyen a tél lágy hóesés nélkül?Milyen mond az élet szerelem nélkül?Milyen a szerelem ölelésed nélkül?Nem illik azt kimondani Minden ember szerelemre vár,nem tudják mennyire fáj!Minden ember szerelemre éhes.Nem tudják,mennyire veszélyes!Hegyeket mozgathat,de rád is omolhat.Ne kívánd,mert,sírhatsz Tárogató édesbús hangja száll a távolban.Hallod-e,az ősök lelke gyászban van.Sir,ha kell és vigad aki hallgatja.Ősi hangszere ez a magyarnak.Eldalolja a jelent és a múltat.Eszedbe jut,a dicsőség már szunnyad.Kifakult az ősi zászló szép színe.Tárogató keltsd életre a szívem.Zengje hangod,jövőt mindenkinek Sötét éjszakában olyan zord a világ.Vészjóslóan recseg a jó öreg akác.Sok vihart megért,korhadozó törzzsel.Gyengülő gyökérrel szorítja a földet.Dacol a viharral,életéért küzdve.Még ma ö a győztes,meddig lehet büszke?Ilyen vagyok én is,életem delén.Küzdve életemért,mely már nem sokat ér.Éltetőm,s reményem csupán az a vágy,Akit úgy szeretek,ö mindig haza var.Szembe szállok a viharral keményen.Mint az öreg akác,azon sötét éjen.Hitem az életben szikla szívós,szilárd.Hogy gyengülne netán,uj reményért kiált.Szerelmed ad erőt,teszi ezt a csodát.Áll szilárdan helyén a jó öreg akác. Oh,az Isten,rám tekint,Látom már az édes kínt.Arcom fénylő szivárvány.Ahogyan Ö kiált rám.Ember vigyázd,életed.Nincs több más,csak ez az egy,Becsüld hát a létedet.Jót akarj ezt ne feledd!Egyetlen a szeretet.Isten adta ezt neked.Kínok közt+született.Fényes arcod ezt jelent.Célja életed útján.Szerelem legszebb buján. A képzeletnek semmi sem szabhat határt.Az senkinek és semmit árt.De ha a rossz testet ölt.Volt már úgy,hogy embert ölt:(
2011. nov. 14. 13:12
Tetszenek a verseid! En is irtam sokat par eve, van vagy 200! :)) nagyon jok, folytasd! Kicsit emlekeztetnek az en verseimre...a hangveteluk!
11. 25d4b44717 (válaszként erre: 9. - Evawitch)
2011. nov. 14. 11:57
Köszi Kűldj vendég költőt a "nagyok "is fogadnak :-):-)
2011. nov. 14. 11:53
Én is nagyon szeretem az irodalmat és a költészetet. Nagyon tehetséges vagy. Szépek, érzelemdúsak a verseid. Tetszik a szókincs is. Gratulálok! Ha szeretsz ezzel foglalkozni, én azt mondom, keress fel egy kiadót bátran!
2011. nov. 14. 11:51
Szépek a verseid! :) Régen én is írogattam párat, de a hangulatuk nem épp vidám volt. :)
8. 25d4b44717 (válaszként erre: 7. - 4d201760e3)
2011. nov. 14. 11:48
Köszike, aranyos vagy :-)
7. 4d201760e3 (válaszként erre: 3. - 25d4b44717)
2011. nov. 14. 10:57
Ez nekem is tetszik! :)
2011. nov. 14. 10:02
Álmodtam szépeket,láttuk a kék eget.Meséltél éneket.fogtam a két kezed.Szemedet csodálván,Kicsike bogárkám.Csókot adtál nekem.Vidám lett a szívem.
5. 25d4b44717 (válaszként erre: 2. - Evawitch)
2011. nov. 14. 09:54

Almomban,fényként száguldtál felém A végtelen űrön át lelkem peremén.Fénykarjaid öleltek egész éjszakán

Fénycsókkal illettem bajos ívű szád.Fényként harmatozlak szép szemeden at.Lelkedben én leszek az örökizzo fény.Hisz szeretni tudsz,Te égi tünemény.Az álom véget ért+jött a sötét.Tűnő e szerelem,tűnő

ő ez a kép.csak te maradsz bennem örökre a lét.Éjben,áldott fénnyel,izzón,csodaszép.Az álom újra eljön,a szerelmes regény.újra élhetsz bennem Te és a remény.

4. 25d4b44717 (válaszként erre: 2. - Evawitch)
2011. nov. 14. 09:43
köszönöm szépen.Folyamatosan küldöm.Ez a legfrissebb..
2011. nov. 14. 09:41

A fák már lassan szenderegnek .

A levelek csendben leperegnek.

Itt az őszi táj, az elmúlás.

Zizzen az erdő, a lombhullás.

Színek tarkasága bűvöl el.

Széllel bujó esti hűs ölel.


Bújj te is hozzám kedvesem.

Ne hűljön még ki szerelmem.

*** Kisbújós ***

2011. nov. 14. 09:36
Hol olvashatom őket? Engem érdekelnek a versek. :)
2011. nov. 14. 09:29
Egy ideje írogatok.Kiváncsi vagyok véleményetekre..Kritika,tanács segítene :-)
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook