Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vérezgetés ciklus közben fórum

Vérezgetés ciklus közben (beszélgetős fórum)


7. PassionGirl23 (válaszként erre: 4. - G_eszter)
2012. máj. 20. 13:52
Szinte gondoltam, ugyanezt szedem én is, amivel ugyanezek a panaszok voltak. Eleinte nagyon megijedtem, mivel voltak már problémáim azelőtt, de szépen elmúlt. Én is gondolkodom egyébként hogy abba hagyjam, mert 1-2 tünet még fennt áll. (kisebb)
6. 2c8b615588 (válaszként erre: 1. - G_eszter)
2012. máj. 20. 13:45
Ilyen símán lehet fogamzásgátló szedése alatt,úgy is hívják,hogy áttöréses vérzés (pecsételő). Nem megfelelő hatóanyagú szert szedsz, több ösztrogént tartalmazót kellen szedened, de amúgy meg ha jót akarsz, ne szedj fogamzásgátlót.
2012. máj. 19. 13:38
Timmy21, most nem teszteltem, de ezek szerint nem ártana ismét.
2012. máj. 19. 13:37
Lyndinette20-nak megfelelőt szedem. (külföldről van)
3. PassionGirl23 (válaszként erre: 1. - G_eszter)
2012. máj. 19. 13:25
Szia! Ez nekem is volt, bár nekem a gyógyszer szedése elején, kb 2 hónapra rá... Az orvosom azt mondta, hogy ez majdcsak természetes... Azóta minden rendben van... Melyik fogamzásgátlót szeded?
2012. máj. 19. 13:22
Igen s kiderült hogy 7hetes kismama voltam akkor már!
2012. máj. 19. 13:09

4,5 éve szedek fogamzásgátló tablettát. 3 hónapja mondhatni kimaradt a menstruációm, akkor voltam nőgyógyásznál, elküldött hüvelyi ultrahangra, nem találtak semmit. Azóta múlt ciklus közepén 2-3 napot volt barnás pecsételő vérzésem, de elmúlt, menstruáció megjöt rendesen.

Most pedig szintén ciklus közepétől, de már lassan 2 hete minden nap van barnás pecsételő vérzésem.

Járt már valaki így?

(Nőgyógyászhoz fogok menni ismét. A tabletta szedését pedig abbahagyom.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook