Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Missed ab. után meddig normális a vérezgetés és mikor kell orvoshoz fordulni, ha nem múlik? fórum

Missed ab. után meddig normális a vérezgetés és mikor kell orvoshoz fordulni, ha nem múlik? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 21. 17:45
1-2 hét belefér akkor,ha nem bő élénkpiros a vér,és nem darabos alvadékos.Házaséletet a legbiztosabb a következő menszesz után élni.Persze ilyenkor nagyon nehéz kitalálni melyik a következő.Különben főleg azért nem javasolják a házaséletet,mert a méhszájat kinyitják a kaparáshoz,és ameddig az nem záródik vissza stabilan nagy a fertőzésveszély.
2008. dec. 21. 16:36
Nekem már a műtét napján, este elállt.Másnap barnás váladék. A műtét után azt mondta az altatós nővér (NEM AZ ORVOS!!!), hogy 2 napig nem szabad lehajolni és felemelni nehéz dolgokat. Ő is járt már így. Ezt betartottam,majd a 4. napon elénkpiros vér kezdett folyni, amitől majdnem szívinfarktust kaptam, egy óráig tartott és nem sok, most megint barnás, és nem sok. Amúgy úgy érzem lelkileg teljesen belehalok.
8. Orsi86 (válaszként erre: 6. - HLivia)
2008. dec. 20. 12:58

Szia Livia!


Nekem 10.én volt a műszeres befejezés. Az orvosom azt mondta,hogy ha elmúlik a vérzés ami nállam 8nap volt onnantól számítva még 10 napot várjak. Szóval dúrván 2-3 hetet kell várni. De van egy szülésznő barátnőm ő azt mondta,hogy úgyis érezni fogom ha még nem gyógyultam meg teljesen, mert akkor kellemetlen érzés lesz. Ilyenkor még várni kell. Nekem kontrollra 1hónap múlva kell mennem.

2008. dec. 20. 12:01

Én ezt az útmutatást kaptam anno a dokitól: Akkor kell mindenképp orvoshoz fordulni, ha belázasodsz, vagy darabos a vérzés (azaz szövetdarabok vannak benne), hirtelen nagyon-nagyon elkezd ömleni erős görcsökkel.

Amúgy sok minden benne van: erősebb-gyengébb vérzés, egyre kevesebb, szünet, aztán megint. Nekem kb. 2 hét volt.


Livia: házasélet: Én 3 és fél hét után mentem kontrollra, utána szabad utat kaptunk, bár még mensi előtt voltam (5 hétre jött meg először). A vérzésben nekem volt szünet, tehát szerintem legalább egy hét teljen el vérzés nélkül. De ez magánvélemény. Na és persze első mens előtt még be ne csússzon egy baba:)))

2008. dec. 19. 19:31

Sziasztok!

nekem is elhalt a babám és műszeres befejezés volt 17-én!

Tudtok abban segíteni hogy mikortól lehet "házaséletet" élni?

mindenhol azt olvasom,hogy a következő menses után , nekem meg azt mondta doki ha elmúlik a vérzés akkor lehet!

Akkor most mikor?

2008. dec. 15. 18:38
Köszönöm a válaszokat.
4. jpne
2008. dec. 15. 10:28
Én 8 napig, közepes erősséggel, a 9. napon egy pici, aztán mintha elvágták volna. Az 5 nap bőven belefér.
2008. dec. 15. 10:10
Én kéthétig vérezgettem. Vissza mentem és azt mondták megsérült a méhszáj.
2008. dec. 15. 10:09
Kb. 1-2 hét még belefér, nekem 10 napig volt.
2008. dec. 15. 10:08
Arra lennék kiváncsi,h missed ab. után meddig normális a vérezgetés és mikor kell orvoshoz fordulni,ha nem múlik? Nekem 5napja volt egy kaparásom. :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook