Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vérezgetés a terhesség alatt... fórum

Vérezgetés a terhesség alatt... (beszélgetős fórum)


16. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2011. szept. 19. 08:29
Terhességben sosem tekinthető normálisnak a vérzés barnázás,minden esetben orvoshoz kell fordulni.Legtöbbször ártalmatlan,de lehet,hogy komolyabb oka van.Inkább nézzenek meg feleslegesen többször,minthogy baj legyen.Én a 2-ik terhességem alatt véreztem,nem derült ki miért,de rendben volt minden szerencsére.A lényeg,hogy ne pánikolj be ha vérzel,csak menj orvoshoz.Boldog babavárást.
2011. szept. 18. 21:49
Koszi az infókat csajok és gratulálok a babáitokhoz. Igazából nekem se tudta megmondani a doki, hogy mitol van (persze a 8. héten tudtuk, hogy volt ott egy kis bevérzés, de az azóta eltunt) Azt mondta valószinu valami hajszál erecske pattanhatott el. Remélem továbbra sem lesz gond. Koszi és puszi Nektek
14. terek (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2011. szept. 18. 21:44
jó párszor, le se merem írni hányszor mentünk az ügyeletre vérzéssel :) lassan 2 éves a fiam :)))
13. Handa27 (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2011. szept. 18. 21:34

Szia!


Nekem is a második terhességemnél volt, hogy kétszer is elöntött a vér. 8 hetesen és 14 hetesen. Egészséges 15 hónapos a kislány. Nekem nem tudták megmondani mitől lehetett.

2011. szept. 18. 21:32
Engem a 19. héten teljesen elöntött a vér. Nagyon megijedtem, csak akkor nyugodtam meg, amikor az ultrahangos monitoron integetett, hogy jól van. Nekem is azt mondták, hogy egy ér pattant el. Úgyhogy nyugi és pihenés!
2011. szept. 18. 21:25
Koszi csajok, akkor megnyugodtam, hgy ilyen nem csak nálam van. Amugy 15 hetesek vagyunk és mult héten mondta a dokim, hogy minden redben a picicvel. Most már csak inkább ilyen egész halvány barnás sárgás a folyás, de persze megijed valaki, foleg mivel egy babát már elvesztettuk a lányom elott egy évvel. Koszi az infokat, szerencsére tudok pihenni mivel nem dolgozom és most már nincs is sok értelme meló után nézni :-)
2011. szept. 18. 21:20
szia nekem is volt vérzésem a 4-ik héttől a 7-ik hónapig,majd született egy 4300 grammos fiam:)Előfordul-sokat pihenj.
9. timycat (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2011. szept. 18. 21:20

ha az orvos azt mondta, hogy rendben vagytok akkor nem lehet gond! Pihenj, ne erőltesd magad!

Én az első 3 hónapot végig barnáztam és nem lett szerencsére semmi gond. Ne aggódj!

8. Orsy27 (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2011. szept. 18. 21:16
Hány hetes vagy? Én is véreztem, de görcsöltem is, és 10 nap kórház után áprilisban elhalt a babám. Ha nem görcsölsz, akkor sztem nincs baj. Főleg, ha a babával is minden rendben van.
7. Lolita63 (válaszként erre: 5. - Annus0625)
2011. szept. 18. 21:15
Köszönöm szépen:))
2011. szept. 18. 21:13
A lényeg hogy orvos látott és rendben vagytok. Én is pecsételtem 12 hetesen egy napig, előző nap szülinapi bulit tartottunk a lányomnak, kapkodtam hogy minden kész legyen, porszívózás közben annyira kifulladtam hogy alig kaptam levegőt, egy szóval megerőltettem magam. Szerencsére nem lett baj, ezt jelnek tekintettem, többet pihentem utána. Ezen terhességem gyümölcse egy majdnem 4 éves kis kópé:)
5. annus0625 (válaszként erre: 3. - Lolita63)
2011. szept. 18. 21:12
Lolita akkor szívbol gratulálok :-)))
2011. szept. 18. 21:11
Nekem azt mondta a doki pihenjek, de hogy ez ellen sajna nem sokat tehetek, max hogy szedem az Ascorutint...de a picikém jól van és ez a lényeg :-)
3. Lolita63 (válaszként erre: 1. - Annus0625)
2011. szept. 18. 21:10

Én 6 hetes terhességtől véreztem 1 hónapon át:(

Gyönyörű Lányom született,aki 1 hete ment férjhez:)

2011. szept. 18. 21:03

Velem háromszor fordult elő az első három hónapban, szerencsére elmúlt :)

De szigorúan pihennem kellett, no szex, no fürdés, no megerőltetés!

2011. szept. 18. 21:01
Második babámmal vagyok terhes és az elején egy hetet kórházban voltam, mert volt egy kis véromleny a magzat mellett. Akkor elmult, felszivódott, de mult héten megint dokihoz kellett mennem, mert kicsit barnázgattam. Megvizsgált, babácskámmal minden rendben, de azt mondta vagy most kellene menstruálnom, vagy megpattanhatott valami erecske. Azt mondta ne aggódjak, vannak akik terhességuk alatt vérezgetnek. Arra lennék kiváncsi, volt-e másnak ilyen. Koszi a válaszokat. puszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook