Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vendégváró finomságok- szülinapi bulira készülve fórum

Vendégváró finomságok- szülinapi bulira készülve (beszélgetős fórum)


2010. jan. 16. 13:54

Ha asztalnál feltálalós vacsorát készítenék, akkor én a fiúknak vörösboros marhapörköltöt adnék nokedlivel, uborkával, a lányoknak meg szezámmagos rántott csirkemell szeletkéket francia salival. Így van egy könnyebb kaja meg egy erősebb is. A marhapörköltöt csak fel kell raknod, elfő magában.

Ha állófogadást csinálnék, akkor kb. 3-4 gáztepsi pizzát sütnék, különféle feltétekkel, kis darabokra vágnám, hogy kézzel meg lehessen enni.

Sütinek kavart tésztából csinálnék meggyest, vagy kakaóst. Vagy egy jó kis sós rágcsa is a naplómban, ha gondolod :)

6. diegóóó (válaszként erre: 5. - Renibaba25)
2009. márc. 13. 20:02

[link]


Itt találsz recepteket.A muffin is jó ötlet.Vagy csinálj Raffaellót.

5. renibaba25 (válaszként erre: 4. - Diegóóó)
2009. márc. 13. 18:59
Ezek jó ötletek, milyen mártogatósokat javaslosz, ugyanakkor még valami kis érdekesség is kéne, amivel úgymond meglephetem a haverokat...valami kis különlegességek, nem tudom, valami ötletes kis szendvicsek...receptje van valakinek?, de lehetne jó kis egytálétel recept is. és perrsze valami csales desszert sem ártana, gonodlatm muffinokra vagy rizschokra, nem tudom bizonytalan vagyok , ki miket szokott vendégvárásra, jó lenne ha kész recepteket is tudna küldeni valaki.
2009. márc. 13. 17:40
Szendvicsek,apró sós édes sütik,chips amihez készíts különböző mártogatóst.
2009. márc. 13. 17:40
Nemrégiben írtam egy hasonló fórumra, ahol már több ilyen hozzászólás is volt. Nem tudom a pontos fórum címet de nézz körül a fórumokban, mert fogsz ilyesmit találni ötletekkel együtt.
2009. márc. 13. 17:38

Szupi kiváncsi vagyok rá én is mit ajánlanak a tapasztaltabbak!

Kérnék gyorsan és könnyen elkészíthető süti receptet is!!-bocsi Renibaba

2009. márc. 13. 17:34
Ötleteket szeretnék gyűjteni, párom szülinapjára készülödök, körülbelül 16 személyt várunk egy estés mulatozásra, és nem igazán van ötletem, hogy milyen finomságokkal lepjen meg a barátainkat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook