Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Veletek megesett vicces sztoryk fórum

Veletek megesett vicces sztoryk (beszélgetős fórum)


1 2
2007. nov. 12. 08:56
Első közös ebédre hívtam anyósomékat, rántott csirkét csináltam! Városi lány révén nem a csirkét hanem a tyúkot vágtam le és rántottam ki.Nemkicsit volt rágós!!!
2007. szept. 10. 16:39
Moziba mentünk a sulival, ilyenkor mindig nagy a rohanás, hogy a legjobb helyeket foglaljuk el. Elöl vágtatva bementünk a terembe, és rajtunk kívül senki nem volt ott. Büszkék voltunk magunkra, hogy milyen jó helyünk lesz. Aztán kiderült, rossz terembe mentünk... Akkor szomorúak voltunk, mert elég rossz helyre sikerült ülnünk, most viszont jót nevetünk az egészen!Mi elöl, büszkén állva egy rossz teremben! :)
2007. szept. 8. 01:49

Az unokatesómékhoz grillpartira voltunk hivatalosak.Már javában ettünk, mikor a műanyag szék a metlakin, és persze alattam elkezdett süllyedni. Egy nagy reccsenés és én a földön ültem. Mondanom se kell mindenki röhögött, na meg persze én is.


Mórágyon a kőbányánál leparkoltunk az unokatesóm, a haverja és a mi családunk együttesen, hogy egy napot eltöltsünk ott. Ment a hülyeség meg a röhögés is. A halászlé megfőzése majd elköltése után megmásztuk a dombot. Na persze felfelé még úgy ahogy sikeresen ment. De a másik oldalon nagyon meredek volt. Na fostam is rendesen, hogy megyek le ott. Végül megoldottam a helyzetet. Leültem a földre és megindultam seggel lefele. Na aztá n volt röhögés, az unokatesóm, majd megfulladt mögöttem a röhögéstől, na meg akik utánam voltak azok is. Na aztán leért mindenki. Az öcsém meglátta hogy milyen a seggem, elkezdte leporplni a port rólam, de aztán lett porfelhő! Akkor meg azért röhögtünk!

2007. jún. 22. 21:57
Én is találkoztam Vele tavaj de nem ismert meg!:))
2007. jún. 21. 13:31

Hirtelen ötlettel alapítottam ezt a topicot. Nemrég értem haza, de még most is nevetek, ami történt velem. Vásárolgatni voltam, és hazafelé jövet összefutottam a Jáksó Lacival. Full lazán köszöntem neki, aztán ugyanilyen lazán eldumálgattunk kb 5 percet. Gondolom ritkán van hogy normálisan dumcsiznak vele, mert e rövid idő alatt is 2 ember szólt be neki elég durva stílusban.

Na de a vicces az, hogy pont egy évvel ezelőtt meg a nyugatinál futottunk össze, akkor is egy röpke dumcsi, és megegyeztünk 1 év múlva 2008-ban ugyanitt, vagy a nyugatinál... :D

Írjátok le a veletek megesett vicces, vagy nem mindennapi történeteket.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook