Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Veletek is volt hasonló? fórum

Veletek is volt hasonló? (beszélgetős fórum)


1 2
25. Scherlock (válaszként erre: 24. - Amaunet)
2020. aug. 1. 22:09
És ha meg pont de? :)
2020. aug. 1. 21:45

Az érdekes lenne még, hogy milyen weboldalon kezdtetek beszélgetni?

Feltételezem nem a prohardwer fórumán.:)

2020. aug. 1. 21:07

Igazából nem tört össze (annyira).

Amikor azt mondom, hogy elkezdek érezni valamit akkor emberileg kezdek valakit megszeretni és ahogy írtam olyan bizalmat éreztem felé amit már rég éreztem ember iránt.

Számomra olyan, hogy szerelem meg rózsaszín köd nincsen.

Szerintem 1x éreztem ilyet azóta én ebbe nem is hiszek mert ha van is ez a része mindig elmúlik helyette jön a szeretet ami meg nem. Na én ebbe hiszek és ha azt mondom érzek valaki iránt valamit akkor nálam ezt jelenti és nem a rózsaszín ködös szerelmet. :)


Ezt csak úgy leírtam mielőtt kapnék még olyan kommenteket, hogy 1 találkozó után elkezdtem érezni valamit....nekem sokat számított az, hogy minden nap beszéltünk hallottam a hangját és ezáltal amúgy az első találkozónál is kicsit azt láttam amilyen belül (vagyis amit elhitetett). Mert ha elsőre látom úgy, hogy nem beszéltünk egy szót se úgy tuti nem jött volna be külsőre nekem.

22. Lávli* (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 21:06
A legnagyobb baj, hogy így találgatnod kell és képtelen volt normálisan őszintének lenni. Azért ebből semmiképpen se vond azt le, hogy mindenkiben kételkedni kellene.
2020. aug. 1. 21:00
Értem,remélem hamar túl teszed magad a dolgon.Azért maradj nyitott az ismerkedésre.:)
2020. aug. 1. 20:37
Csók, összebújás ilyesmik... az szerencsére nem történt meg.
2020. aug. 1. 20:34
Szerencsére nem.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Lávli*)
2020. aug. 1. 20:34

Igen ez nekem is eszembe jutott, de mikor szétváltunk és hazaért azonnal írt is azt írta, hogy ilyen aranyos csajjal még nem találkozott soha és hogy innen távolról is azt gondolja, hogy lehetnék több is neki. (mert, hogy ezt élőbe is mondta de akkor is mondtam neki, hogy biztos azért mondja mert nem akar megbántani)


Még rá is kérdeztem, hogy ez komolyan gondolja-e erre azt írta, hogy nem lenne oka távolról hazudnia.


Utána még kb 2 napig írogatott ilyeneket majd utána jött az, hogy nem keresett és utána nem sokkal vallotta be, hogy amúgy évek óta kapcsolata van.


Ja és vicc az egészben, hogy még azt mondta, hogy nem tilt le és nem tűnik el........


De nyilván én ezek után elköszöntem tőle örökre.

17. hajnallányka (válaszként erre: 15. - Lávli*)
2020. aug. 1. 20:32
Ez nekem is eszembe jutott.
16. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 20:30
Azért kíváncsi lennék mi volt az egy-két dolog ami történt köztetek a randin?Még annyi becsület sem volt benne hogy személyesen mondja el van valakije.Elég hamar kezdtél érezni valaki iránt,akit nem is ismersz.Tanulni kell az esetből.
15. Lávli* (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 20:26

Lehet, hogy azt nem merte mondani, hogy nem voltál szimpi, és hazudott egy kapcsolatot.

Mindenképpen gáz, csak úgy eszembe jutott.

Írtad, hogy a találkozó után nem keresett annyit.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Napsugár8)
2020. aug. 1. 20:23

Köszi, ezt meg fogom fogadni. :)


Bár szerintem én hanyagolom az ismerkedést, majd jön magától ha jönnie kell.

Nem azért mert most ez lenne a világ vége vagy ilyesmi csak alapból nehezen bízom meg férfiakban és benne bíztam, de ez is azt mutatta, hogy eddig jól tettem, hogy senkiben nem bíztam mert akkor valszeg több ilyenen lennék most túl.

13. Napsugár8 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 20:19

Keress magadnak egy másik beszélgető társat, és rögtön kigyógyulsz ebből a csalódásból.

Legközelebb légy okosabb, és ne gondold azt az első személyes találkozás után, hogy biztosan tartós kapcsolat lesz. Éppen ezért fuss néhány kört, és nézd meg, mennyire hajlandó utánad koslatni, vagy az első kör után kezd el hanyagolni. Minél előbb próbára teszed, annál jobb neked.

12. andi6020 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 20:11
Azért ez még nem a világ vége.
2020. aug. 1. 20:08
Mondjuk így utólag már összeállt a kép, hogy miért minden nap munka közben hívott. Meg 1x hívta is valaki amikor velem volt csak nem vette fel...gondolom a nője volt.
2020. aug. 1. 20:00
Egyébként igen utalt arra, hogy több is lehetne tehát még csak nem is azt mondta, hogy bocsi nem voltál szimpi vagy bármi és lezárta volna még a találkozó után adta alám a lovat ugymond.
2020. aug. 1. 19:56

Hónapokig beszélgettünk, ráadásul nem csak írogatott, telefonon, ráadásul minden nap hívott meg írt is ha épp nem beszéltünk egyántalán nem tűnt fel semmi nekem.


Ugye azt nem gondolod komolyan, hogy nem került szóba, hogy van-e valakije?

Azt mondta 2 éve nem volt senkije és nem is volt senkivel.


Korrekten is csinálhatta volna elmondhatta volna, hogy bocsi van valakim de attól még benne lennék ebbe meg abba...aztán eldöntettem volna mit akarok de ehelyett félrevezetett.


Igen én vagyok a barom, hogy elhittem de valahogy tiszta lappal indítottam és nem gondoltam volna, hogy hazudik.

8. unom (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 19:40
Egy találkozás után kezdtél érezni valamit? Ez komoly?
2020. aug. 1. 19:34
Pofátlan stricik az ilyen pasik... Skalp gyűjtők...
6. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 19:33
Megkérdezted tőle?
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 19:32

Beszélgettetek. Miről is? Hogy nem került szóba az, hogy van-e partnere, párja, felesége, családja?

"hiányzik és kezdek érezni valamit" vajon, miért? Mondta azt, hogy kapcsolatot akar?


Nem értem a nők többsége miért gondolja azt, ha egy férfiszóba áll vele, hogy az már párkapcsolat is lesz?

2020. aug. 1. 18:42
Az a durva ha tudtam volna, hogy van valakije biztos, hogy nem álltam volna le vele. Nekem ez nem fér bele, hogy ilyesmit tegyek egy másik nővel. Mivel tudom, hogy én se akarnám, hogy velem ilyet tegyenek így ha tudtam volna sose találkoztam volna vele. Eddig próbáltam is elkerülni az ilyen férfiakat erre tessék.
2020. aug. 1. 18:40
Velem nem.
2. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 18:13

Velem nem, de hallottam már barátoktól ilyen sztorikat.

A másik lehet még, hogy esetleg éppen mélyponton volt a kapcsolata vagy a csaj megcsalta (ilyet is hallottam...) és úgy gondolta kalandozik kicsit.

Sajnálom, hogy te szívtad meg. Sajnos az ilyen rohadékok képesek az ilyenből is jól kijönni.

2020. aug. 1. 18:01

Elkezdtem tök véletlen neten beszélgetni egy pasival.

Sokat beszélgettünk és szóba került, hogy mi lenne ha találkoznánk.

De nem akartam belemenni mert sose voltam az a neten ismerkedős típus. Erre mondta had hívjon fel beszéljünk hangba...aztán minden nap felhívott, minden nap beszéltünk. Csak belementem a találkozóba ami amúgy nagyon jól sikerült legalábbis jól éreztem magam. (nem feküdtünk le egymással de történt egy-két dolog) Elmondása szerint ő is. Majd utána is beszéltünk de már nem annyit de hitegetett, hogy még találkozunk stb...

Aztán elmondtam neki, hogy hiányzik és kezdek érezni valamit mire megírta, hogy reméli jól fogom viselni de van egy rossz híre van valakije.


Mire én csak annyit írtam neki, hogy remélem boldog lesz és elköszöntem tőle.


Bár nem értem ha van valakije miért hülyített meg foglalkozott velem, gondolom csak azért mert nem bírt a vérével de basszus...


Még mondtam is neki, hogy olyan bizalommal vagyok felé amit már rég éreztem bárki iránt és ő még mondta is, hogy az őszinteség legyen az erősségünk....erre meg végig hazudott végig volt valakije...


Bár megkérdeztem volna, hogy miért csinálta ezt de úgy éreztem nem sok értelme lenne. Bár megint én szenvedek mert én tényleg megszerettem...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook