Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Veletek is volt hasonló? fórum

Veletek is volt hasonló? (beszélgetős fórum)


1 2
55. MenoPause (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 4. 14:27

Az a baj a mai, neten ismerkedős, beszélgetős világgal, hogy képesek az emberek hónapokat ezzel tölteni, és esetleg személyesen meg nem megy már úgy..


Erre a húsz éves lányom ébresztett rá, neki sem egyszerű, a kínálat elég szegényes, és próbálkozott így is. Viszont, azt hamar eldöntötte, hogy néhány héten belül ha nincs találka, nem folytatja. Pontosan azért, mert ha élőben nincs semmi érzés, vonzalom, akkor semmi értelme szavakban élni. Természetesen itt is érdemes többször esélyt adni a talinak, de persze, ha elsőre taszít, nyilván nem lesz második.


De hónapokig beszélgetni, nem találkozni, majd egy csalódás?


Régebben azért jobb volt, hogy a kapcsolatok hamar a személyesre váltottak. Aztán vagy kialakult szimpátia, vagy nem, és tudtak az emberek még kommunikálni szemptől szembe.


De ma? Kevesen állnak korrektül a másik elé, hogy bennük nem alakult ki az a fajta érzés, ami szükséges a továbblépéshez. Inkább eltűnnek, vagy leépülnek, totális bizonytalanságban hagyva a másikat, hogy mi nem volt jó. Mennyi önbizalomhiányos embert szül ez?

54. papája (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 4. 08:28

Nem olvasom végig, de lehet, hogy nem jöttél be neki "élőben"

Próbálkozott mint férfi, próbára tett, de lehet, hogy épp ez a baj, hogy első személyes találkozáskor te akár le is feküdtél volna vele. Egy valamire való nőnek legyen tartása.

Lehet nem működött a kémia. Sok minden lehet, de az sem normális, hogy te telefonon keresztül beleszerettél.

Én is megijednék egy ilyen, máris férjet kereső embertől.

2020. aug. 2. 21:39
Velem sms - Ben ismerkedèskor volt, hogy kiderült, nem komoly kapcsolatra keres, de ezt olyan rövidítèsekkel írta. Szerencsère a találkozóig nem jutottunk el.
52. soyle74 (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 18:48
A jövő heti lottószámokat is tudod esetleg? :))
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Soyle74)
2020. aug. 2. 18:29
Lesz hidd el, én tudom! :)
50. soyle74 (válaszként erre: 47. - Scherlock)
2020. aug. 2. 18:25
Értelek persze, hát majd meglátjuk hogy lesz, vagy nem lesz majd...
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Scherlock)
2020. aug. 2. 18:17

Akkor jó lassan tolja. :D :D

Bocsi ezt nem hagyhattam ki. :D

48. Scherlock (válaszként erre: 42. - Soyle74)
2020. aug. 2. 18:16
Hidd el, akit az ég Neked szánt, azt az ördög is utánad tolja talicskán. :)
47. Scherlock (válaszként erre: 40. - Soyle74)
2020. aug. 2. 18:14

Minden pont akkor érkezik meg, amikor "készen vagy".


Talán Müller Péter gondolata, hogy a boldogság nem a másik jelenlétének függvénye. Mindenki tud egyedül is boldog lenni, ahhoz nem kell másik.

A társ is akkor érkezik, amikor békében élsz a világgal.


Remélem, értesz.

46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 45. - Michelle.r)
2020. aug. 2. 17:43

Ez mesebelien hangzik. :D


Mindenáron nem akarok, ha erőltetett az jó nem lesz.

45. michelle.r (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 13:25

Ez nem így működik. Ha a szerelem jön, az nem kérdez, hogy milyen színű ködöt szeretnél, hanem felkap a forgószél ;) És pontosan tudni fogod, hogy mi ez az érzés.


Az nem lehet, hogy olyan régen nem volt már kapcsolatod, hogy mindenáron akartál egyet?

44. michelle.r (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2020. aug. 2. 13:18
Az is lehet, hogy nincs senkije, csak terhes neki egy találkozó után, a kezdek érezni valamit szöveg.
43. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 12:58

Nem biztos, hogy volt valakije, az sem, hogy van. De mivel a személyes találkozás után apadt az érdeklődése, valószínűnek tartom, nem akart megsérteni, hogy valamiben nem felesz meg neki, így kegyes hazugságot adott elő.

Lépj túl rajta.

42. soyle74 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 11:08

Hát ha nem is lehetetlen, de valóban nagyon nehéz sajnos.

Pedig vannak még normális emberek, csakhát meg kéne valahogy találniuk egymást ugye...

41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Soyle74)
2020. aug. 2. 10:54

Azt hiszem jobb ha az élet többi területére koncentrálunk.


Manapság normális társat találni mostmár kezdem azt hinni lehetetlen. Pedig nekem nincsenek nagy igényeim aztán tessék.

40. soyle74 (válaszként erre: 38. - Scherlock)
2020. aug. 2. 10:36
Hát nem tudom..., de mégis hány éves koromig legyek türelmes, 60, 70?! :/
39. soyle74 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 10:34

Hát nézd egy pasitól alapból sok jót ne várj, jó ha 10-ből 2 viszonylag normális, de a többi, pfff... :/

Még sokan akkor is kutyaütők, ha egy ideig normálisnak tűnnek, de idővel mégis kimutatják a foguk fehérjét, és kibukik a valódi énjük.

Semmi értelme hazudozni, a nagy részéről előbb vagy utóbb úgyis kiderül az igazság.

Mondjuk ezt én sem értem, hogy ha valakinek van valakije, akkor miért keres mellette másikat.

Akkor szakítson vele, és úgy próbáljon nőt találni, nem?

Bár mondjuk sokan szerintem úgy vannak ezzel, hogy ha nincs más, akkor jó az is, akivel együtt vannak, vagy pedig függenek tőlük valamilyen szempontból, pl. anyagilag, vagy nincs hol lakniuk, és kénytelenek a csajnál lakni.

38. Scherlock (válaszként erre: 33. - Soyle74)
2020. aug. 2. 09:54
A legjobbat a türelmesek kapják.😉
37. Scherlock (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 09:51
Lyály! Mindent IS értek. 😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃😃
36. Scherlock (válaszként erre: 26. - Amaunet)
2020. aug. 2. 09:50
😃😃😃😃😃😃
35. NomNom (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 09:42

Nekem is írt már olyan akiről kiderült, hogy van valakije, de állítása szerint megbeszélték h "nyitott kapcsolatban" lesznek.

De olyan erőszakosan nyomult... tuti az volt, hogy a csajt akarta vmiért büntetni ezzel. Persze az nem zavarta, hogy másokkal is szórakozik egyúttal...

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Soyle74)
2020. aug. 2. 09:17

Ez így a normális sose fogom megérteni miért kell kamuzni bármiben is.

És az a durva, hogy egyébként azon az oldalon rengeteg pasi van aki folyton ráír akire csak tud és a többségnek kapcsolata van, de legalább ők válallják, hogy nekik csak egy éjszakás kell. Mondjuk az megint más kérdés, hogy azt sem fogom megérteni ha valakinek van valakije minek akar mást hisz annál jobb nem lesz senkivel sem mint azzal akit szeretsz is.

Bár jó a pasik máshogy működnek de akkor is ez olyan értelmetlen.

33. soyle74 (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 08:10

Hát az is könnyen meglehet valóban. :/

És az a vicc, vagy inkább a szomorú, hogy az ilyeneknek mégis szinte mindig van valamilyen kapcsolata, nekünk viszont, akik őszinték vagyunk, nekünk meg nincs. :/

2020. aug. 2. 08:07

De amúgy van ilyen, velem is előfordult már, hogy hónapokig jól elbeszélgettem valakivel, aztán miután találkoztunk párszor, volt köztünk csók is, de mégis élőben már nem volt meg az a vonzalom köztünk utána, mint a netes beszélgetések alatt. De hazudni nem hazudtunk egymásnak, semmi értelme nem lett volna.

Ja és kb. 1 éve már nem találkoztunk, de neten néha még beszélgetünk egymással azóta is.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Soyle74)
2020. aug. 2. 08:07

Azóta én letöröltem magam az oldalról.

Most már abban sem vagyok biztos, bármibe is igazat mondott volna. Lehet a neve meg a kora sem az volt amit nekem mondott.

30. soyle74 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 2. 07:57

Hmm, azon az oldalon én is szoktam így beszélgetéseket kezdeményezni nőkkel, de ez nem én voltam, mert nálam tényleg alap dolog az őszinteség.

Ez is egy olyan patkány volt, mint szinte az összes többi, nem is értem, hogy egyáltalán minek kezdenek bele egy ilyen beszélgetésbe, ha úgyis tudják, hogy hazudni fognak előbb vagy utóbb valamiben... :/

29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Amaunet)
2020. aug. 1. 22:38

Ő volt az első és utolsó netes ismerkedésem.


De köszi a jó tanácsokat, ha másra nem arra jó volt, hogy ebből is tanultam valamit.

28. Amaunet (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 1. 22:35

Hát, akkor azt tudom tanácsolni, hogy kezeld fenntartásokkal a netes ismeretségeket.

"Messziről jött ember azt mond, amit akar."


És, ha egy idő után (nem egy hétre és nem is az első találkozó után) érzéseid támadnak, azt ne tedd a másik számára nyilvánvalóvá!

2020. aug. 1. 22:24

Nem szexpartner kereső volt. :D

Bár lehet már az, csak elfelejtik regisztrációkor közölni. :D


gyakorikérdések ha ez mond nektek bármit is,

igazából válaszoltam egy kérdésre mire ő meg rámírt azzal kapcsolatban és úgy kezdődött a beszélgetés

26. Amaunet (válaszként erre: 25. - Scherlock)
2020. aug. 1. 22:20

Akkor érteném, hogy miért várt komoly érdeklődést. Viszont ha egy szexpartner-keresőn szólította meg a pasi, ott addig is tart az érdeklődés - erre kell számítani.

Nem bimbódzó komoly kapcsolatra.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook