Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Véleményt kérnék... fórum

Véleményt kérnék... (beszélgetős fórum)

1 2
2010. szept. 14. 16:36
nálunk az igazi nagymamát nem érdekli az unoka, az még rosszabb...tanulj ebből és ha lesz neked is ilyen unokád, aki nem vér szerinti, te majd másképp állj hozzá.
8. Clau26 (válaszként erre: 4. - Giga455)
2010. szept. 14. 16:35
én arra gondoltam hogy vegye a lapot innentől fogva akislányomnak a keresztnevén fogom szólítani..ebből gondolom leesik neki hogy arra vonatkozó kérésem hogy legyen a mamája tárgytalan
7. Jk
2010. szept. 14. 16:35

sajnos az érzelmeit nem tudod megváltoztatni akármennyire is szeretnéd. ha mindenképp szeretnél nagymamát vannak olyan nagyszülő korú idősek akik szívesen jelentkeznének ilyen feladatra. tudom hülyén hangzik hogy egy idegen nagyszülőnek fogadni. csak jelzem, hogy van ilyen.


apukád egyébként hogyan viszonyul a lányodhoz. ott megvan a papa-unoka kapcsolat?

2010. szept. 14. 16:34
szerintem kár erőltetni, a szeretet vagy alapból jön, vagy sehogy..egyébként a fiatal házasoknál szokott igaz lenni, hogy a pasi könnyebben elfogadja a nő más kapcsolatból született gyerekét, mint fordítva, úgy látszik, ez nagyszülőként is igaz.
5. Clau26 (válaszként erre: 3. - Bcicus)
2010. szept. 14. 16:34

de akkor miért vállalta el hogy ő lesz a nagymamája?..nem volt kötelező neki

Apukámnak se unokája az ő unokája és mégis gy szereti hogy akislány első szava papa volt

2010. szept. 14. 16:34

Sajna a vér kötelez :S

Az én apósom felesége se szereti úgy a fiamat, mintha az igazi unokája lenne. Szereti persze, de nem olyan rajongással, mint a két igazi nagymamája, sőt úgy érzem az unokaöcsémet is jobban ajnározza a fiamnál. Ez vagy szívből jön, vagy nem. Nem tudsz vele mit kezdeni :(

3. Bcicus (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. szept. 14. 16:32
Nem. Nem az anyukád és nem várhatod el tőle, hogy az érzelmeit felülírja, mert te rosszban vagy az anyukáddal. Megteszi amit tud, de neki a gyereked nem unokája és te nem vagy a gyereke.
2010. szept. 14. 16:29
ja vele nem lehet semmiről beszélni mert mindenen megsértődik,sír és nem gondolná át a dolgot..meg egyébként is ha nem szívből jön már pedig nem jött akkor ezek után azért mert mondanám ne változzon meg..szerintem..érdekelne mit gondoltok
2010. szept. 14. 16:26

Sziasztok!


Szeretném kikérni a véleményeteket:Van egy 9hónapos kislányom,de anyámal nem tartom a kapcsolatot,így apukám párját(akivel nagyon jóban vagyunk)kértem meg legyen ő a nagymamája.Ő ennek örült.Neki van egy 1éves unokája.A bajom az,hogy úgy érzem ő nem nőtt fel ahhoz a feladathoz hogy az én kislányomat is unokájának tekintse.Nem kértem én hogy ugyanúgy szeresse mint a sajátot,csak viselkedjen nagymamaként.Az unokájáról van kb 15kép iwiwen,kislányomról 1,bármit mesélek róla erre ő állandóan az unokájáról kezd beszélni..Kb 1órára lakik tőle de minden héten megy hozzá,hozzám 3hónap alatt 2x jött,de akkoris azért mert erre volt dolga..Múltkor meghívtak magukhoz,ahogy megérkezett az unoka akivel egész addig együtt voltak az én kislányom levolt szarva.Most ott tartunk hogy apukám meghívott magukhoz hogy miylen jó hogy a ygerekek együtt lesznek és én nem mentem el,megmondtam hogy nem vagyok kíváncsi arra hogy hogyan szarja le megint a gyerekem fejét és ajnározza a másikat..nagyon haragszom rá..egyébként apukám az ő unokáját nagypapaként szereti..már papának is hívja a kislány..jogos a haragom?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook