Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Véleményt kérnék... fórum

Véleményt kérnék... (beszélgetős fórum)

1 2
2010. szept. 15. 02:47
Hát...szerintem könnyebben megértenéd helyzetét ha megpróbálnád elképzelni, mit éreznél abban az esetben,ha a saját kicsid mellé kapnál egy neveltet akit szeretnél ugyan mert édes és tündéri, de elvárnák tőled, hogy pontosan ugyanúgy szeresd és pont annyi figyelmet fordíts rá, mint a sajátodra. Szerintem beszéld meg vele , tudod, hogy jobban szereti a saját unokáját és ez természetes, Te el is fogadod. De közben próbáljon nem megbántani téged. Lehet, hogy észre sem vette eddig, nem volt tudatos,csak egy kicsit figyelmetlen.
38. viva70 (válaszként erre: 37. - Andi6020)
2010. szept. 14. 20:42
Friss regisztrációs. Nincs még képben az itteni dolgokkal.:DDD
37. andi6020 (válaszként erre: 36. - D0d8909694)
2010. szept. 14. 20:16
Ezt biztos ide szántad? Szerintem eltévedtél egy picit. :-)
2010. szept. 14. 18:17

Sziasztok!


A párom teljesen elhidegült, egyáltalán nem érdekli a szex. Már beszéltünk is erről, nem is egyszer, de mindig hárít azzal, hogy ő már öreg (58 éves!)

Megismertem egy pasit a neten, találkoztunk néhányszor, és a múlt héten ágyba is bújtunk. Isteni az ágyban, mit mondjak, életem eddigi legjobb pasija.

Az a gond, hogy nem vagyok egy "megcsalós" típus, még soha nem csináltam, ez az első eset. Van egy kis lelkiismeret furdalásom, de azt hiszem nem kellene még szűziességi fogadalmat tennem.

Egyébként elvagyunk a párommal, mint két befőtt a polcon, válásról nincs szó, nem is szeretném.

Voltatok már hasonló helyzetben? Szerintetek elmúlik majd ez a kis lelkiismereti probléma?

35. 504d3546bf (válaszként erre: 30. - Clau26)
2010. szept. 14. 17:18
ok. Ha kivancsi vagy a velemenyemre. Az apukad parjanak hagyd meg a "baratnom" szerepet. A 2 gyerekek lehetnek kesobb jo baratok.Ez az amit egeszesegesnek talalok. Temeszetesen a holgyet szolitsd a neven. Ez igy tiszta , tiszteseges. Vigyazz ne engedj meg magadnak keseruseget, mert ez art nekked es a gyereknek. Ha helyesen viszonyulsz a a dollgohoz, lesz egy nagyon jo barati kapcsolat, ha nem lesz feltekenyseg kozted es a no kozott , feltekenyseg a 2 gyerek kozt.De ez csak az en vellemenyem
34. Clau26 (válaszként erre: 32. - Spinneli)
2010. szept. 14. 17:13
igen,ebben lehet hogy igazad van
33. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 29. - Clau26)
2010. szept. 14. 17:12

..de nem biztos, hogy nem szereti, maximum nem egyformán. akkor, ha ellene hangolod magad és a kislányodat is akkor tényleg nem fogja szeretni.


Az apai nagymama, hogy látja ezt a dolgot, megtudod beszélni vele?

32. spinneli (válaszként erre: 29. - Clau26)
2010. szept. 14. 17:12

ezek csak szavak, nem ez a lényeges, egy kicsi gyerek nem társít az érrzelmekhez kötelező elnevezést...ahogy írtad te sem társítasz feltétlen pozitív érzelmeket az anyukádhoz, pedig anyának hívják.


Én nagyon azt látom, hogy az egész a te sértedségedről szól, ami nem mondom, hogy nem érthető, de felesleges a gyereket belerángatni, mert inkább a kettőtök ügye.

31. manul (válaszként erre: 24. - Clau26)
2010. szept. 14. 17:12

Most őszintén mi szükség van erre!?

Miért bántasz meg egy olyan embert aki igyekszik elfogadni Benneteket.Tökéletes tett nincs csak tökéletes szándék!

Örülj,hogy próbálkozik és adj Neki időt!

30. Clau26 (válaszként erre: 28. - 504d3546bf)
2010. szept. 14. 17:10
dehogynem és így is lesz..
29. Clau26 (válaszként erre: 26. - Spinneli)
2010. szept. 14. 17:09
ja nem csak ha megkérdezi majd ki ő akkor nem mondhatom neki hogy a nagymamája..apukám élettársa aztán hogy majd ő menniyre szereti és hogy viszonyul hozzá majd ő eldönti,de az hülyeség lenne ha azt mondanám neki hogy mamája és megkérdezné hogy őt miért nem szereti annyira..így tiszta lenne a dolog
28. 504d3546bf (válaszként erre: 27. - Clau26)
2010. szept. 14. 17:09
Mi ez aversenyzes? Na de lattom nem erdekeli senkit amit irok. Tovabbi szep napot
27. Clau26 (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2010. szept. 14. 17:07
egyébként butaság ha még arra gondolok hogy féltékeny?úgy értem hogy az én kislányom sokkal szebb mint az unokája és apukám amikor dícséri neki a Tamarát ő egyből mondja hogy na de a Fannika is szép..
26. spinneli (válaszként erre: 24. - Clau26)
2010. szept. 14. 17:07

nekem ez kicsit olyan, mintha felhasználnád a gyereked arra, hogy megbántsd a pótnagymamát, mert téged is megbántott.

Én nem tartom jó ötletnek, a kislányod majd eldönti, hogy hogyan viszonyuljon hozzá.

25. 504d3546bf (válaszként erre: 24. - Clau26)
2010. szept. 14. 17:06
A legjobb ha hagyod alakulni a dolgokat.Ez a dollog magatol fog megoldodni igy vagy ugy.
24. Clau26 (válaszként erre: 21. - Manul)
2010. szept. 14. 17:05
ebben igazad van de akkor gondolom nem fog majd megharagudni a kislányom a keresztnevén szólítja majd,mert én megértem hogy nem szereti úgy de a kislányom nem akarom hogy mamájaként szeresse és érezze hogy ő nem így viszonyul hozzá..akko az a legjobb megoldás ha akislányomban is majd tudatosítom,hogy ő nem az unokája..
2010. szept. 14. 17:04
Ne menj bele ebbe a nem nagymama dologba. A kislányod még kicsi, ezért nem tud még olyan érzelmeket kimutatni. Amikor nagyobb lesz lehet, hogy teljesen belopja a nem édes nagymama szívébe magát. Hagyd a dolgokat, ne tipródj ezen, majd kiforrja magát. A saját unokája már nagyobb, hiszen ő már beszél, tehát többet lehet róla beszélni mit mondott, vagy tett. a türelem rózsát terem :)
22. Clau26 (válaszként erre: 19. - Ferenc59)
2010. szept. 14. 17:02
nekem nincs anyám nem is volt és nem is lesz..van 1nő aki megszült és ennyi..isten ments hogy a gyerekem közelébe jöjjön
21. manul (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. szept. 14. 16:55

Szerintem elvesztél a részletekben!

Ki a fenét érdekel,hogy mi van iwiwen.Ő egy számotokra idegen ember aki kedvel Téged és a kislányodat.Örülj neki!Sok gyereknek még ennyi sem jut.

Butaság ezen durrogni mert a kislányodtól veszed el azt a kis szeretetet is amit eddig kapott a fogadott nagyitól!

2010. szept. 14. 16:53
Hat szerintem nem lehet senkitol azt varni ,hogy egy nem ver szerinti unokat ugy szeresen mint egy ver szerinti.Vigyazz ne hog elveszitsd a baratsagat is.
19. ferenc59 (válaszként erre: 16. - Clau26)
2010. szept. 14. 16:51

Édesanyádra gondoltam!

Talán enyhülnének a "gondok"-nem tudom, nem is akarom tudni-az okát amiért nem tartod vele a kapcsolatot!

Gyerekkoromban nagymamámnak volt egy falvédője/vidéken/ ezzel a szöveggel: Amikor majd nem leszek akkor tudd meg , hogy ki voltam néked!

18. Jk
2010. szept. 14. 16:48
ez legyen a legnagyobb bajod. szerintem fogadd el hogy ez van.
17. cooltim (válaszként erre: 16. - Clau26)
2010. szept. 14. 16:46
A Te apukád több, mint valószínű, hogy sokkal több szeretettel van megáldva. Mások vagyunk... Az apukád imádja biztosan a Te gyermekedet... :-) Örülj neki!
16. Clau26 (válaszként erre: 13. - Ferenc59)
2010. szept. 14. 16:45
de az is,de attól gondoltam ha apukám az övét tudja így szeretni,majd ő is..de tévedtem
2010. szept. 14. 16:42

Szerintem sajnos nem lehet "kikövetelni" a szeretet. Az vagy jön, vagy nem. Szerintem ő nem érzi ezt rossznak biztosan, ő valószínűleg úgy gondolja, hogy mindent megtesz a gyermekedért. Igazából - szerintem - nem lehet elvárni egy embertől, hogy irányítsa az érzéseit. Valószínűleg, amikor megkérted nagymamának és ő boldogan elvállalta, akkor még nem szembesült az érzésekkel...

Nálunk az apai nagymama magasan tesz az unokájára. 2 hónapja nem látta, stb. A másik nagymama pedig távolabb van sajna. Én már nem harcolok a "nagymamával", hogy "haho, van egy unokád"...

14. Jk (válaszként erre: 10. - Clau26)
2010. szept. 14. 16:39
sok igazi nagymama se nő fel igazán erre a szerepre. lehet csak idő kell neki is.az én anyosóm is nehezen ért be. Elmúlt kétéves a lányom mikor igazán érezhettük hogy fontos neki az unoka.
13. ferenc59 (válaszként erre: 1. - Clau26)
2010. szept. 14. 16:38
Nem lenne egyszerübb ha a valódi nagymama lenne a NAGYMAMÁJA??
12. Bcicus (válaszként erre: 5. - Clau26)
2010. szept. 14. 16:37

Elvállalta, mert kedveli a gyerekd és téged és megteszi ami tőle telik, de nem várhatod el tőle, hogy olyat tegyen ami nem dolga, még ha az igazi nagymamája lenne akkor sem várhatnál el tőle semmit, így meg pláne, szereti a gyereked, ah tud foglalkozik vele ennyi.

Így is hálás lehetsz neki, hogy elvállalta és megpróbálja.

11. Clau26 (válaszként erre: 9. - 7a23ed9179)
2010. szept. 14. 16:37
az biztos hogy így lesz
10. Clau26 (válaszként erre: 7. - Jk)
2010. szept. 14. 16:37

persze imádja:-)de mondom az ő unokáját is..apukám ilyen


Van neki nagymamája apuka ágon,csak miután nagyon jóban voltunk így azt hittem örül neki,még az adatlapjára is kiírta hogy 2unokám van..azt nem értem akkor ez minek kellet?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook