Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Véleményetek szerint éjszakára mi a legjobb?Betét vagy tampon? fórum

Véleményetek szerint éjszakára mi a legjobb?Betét vagy tampon? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. júl. 13. 21:32
Sajnos az utóbbi időban nagyon erős a vérzésem, és a méhem annyira leereszkedik, hogy az 5-6 centis tampon se fér be, ráadásul borzasztóan fáj, úgyhogy nem is erőlködöm. Éjszakára marad a betét, ami nem mindig a legszerencsésebb választás, mert ha sokat forgolódok (és nem alszom ki magam rendesen), akkor minden OK, de ha kényelmesen alszom (ha fáj a hasam, vagy összekuporodok, vagy háton fexem), általában mindig ott virít a pötty a fenekemen... De ha nem ereszkedik le a méhem, befér, blabla, akkor persze a tampon, risztasági betéttel, hogy ha nagyon erős, ne ázzak el...
2009. júl. 12. 13:15
Én amióta kipróbáltam a tampont, azóta csak azt használok. Sokkal kényelmesebb nekem mint a tampon, meg ha wc-re megyek nem kell látnom...
88. crispum (válaszként erre: 83. - Zebracsikó)
2009. júl. 12. 12:53
szerencsés vagy. sajnos nálam rendszeresen előfordul baleset. Erős a vérzésem
2009. júl. 10. 16:25

a mensi elején tampont használok.

3 naptól betétet éjszakára. de engem is ért már baleset betéttel.


nappalra tampon. A.sensitiv betéttel néha...de tisztaságit mindig.

de volt úgy, h a normál tampon átfolyott és a tisztaságim tele lett...

azóta ha munkába indulok az első 3rom napban rendes betétet is használok.ha beértem melóban akkor kicserélem tisztaságira...


amúgy nem tudom elviselni a betétet csak...

2009. márc. 23. 11:56
Én betétet használok.De nem csak éjszaka, hanem nappal is.Macerásabb, de sokkal egészségesebb mint a tampon
85. Sena
2009. febr. 24. 18:03

Aki sokat forgolódik éjszaka annak elég "balesetveszélyes" a betét. Én ezt is azt is használom, vérzés erősségétől függ.

Szülés után a brutális erősségű vérzésre jó volt az extra tena lady betét, igaz hogy az vizelet felszívására van és nem sokkal kisebb mint a gyerek pelusa, de abból nem folyt ki semmi.

84. Mókicaaaa (válaszként erre: 73. - Ymanie)
2009. febr. 24. 18:01

De szerintem itt nem arról van szó, kinek mi jön be, hanem melyik az egészségesebb!

És az biztos nem a tampon!!!

83. zebracsikó (válaszként erre: 65. - F290b382c2)
2009. febr. 24. 17:53

minden nap pizsit mosni???

velem még egyszer sem fordult elő baleset!!!

82. eszter_good (válaszként erre: 58. - Mendi1)
2009. febr. 24. 17:47
Te komolyan óránként cseréled? Ne már...
81. alyce
2008. dec. 19. 15:54
Éjjelre is és nappalra is tampont használok. Utálom a betétet, melléfolyik, átenged....váááá:) Éjszaka meg pláne, volt, hogy még a hátam közepe is "olyan" volt:S Tamponnal meg abszolút nem is érzem, hogy menstruálnék.
80. Yulcsy
2008. dec. 14. 08:41

Éjszakára betét.Régebben inkább tampon párti voltam míg el nem végeztem egy intimtorna "tanfolyamot".Azóta szinte csak betét, néha ha olyan helyre megyek, hogy tudom,hogy feszélyezne, akkor tampon.

Éjszakára semmiképpen nem használnék tampont.Minek terhelitek le a hüvelyeteket feleslegesen?

2008. dec. 14. 08:30

Én évek óta tampont használok, bevált, bajom nem lett tőle, sokkal biztonságosabbnak és kényelmesebbnek érzem!

Nem szeretem a betéteket, max. a tisztaságit tudom elviselni!!:)

78. mreich
2008. dec. 14. 07:05
Szerintem a betét.
2008. dec. 14. 06:50

Szerintem is inkább a betét.. :)


(bár, nem kérdezted egész napra is jobb nekem-keserü küretem volt, sQt.. a tampom miatt :( )

De Mindenkinek Más a jó :)

2008. dec. 12. 21:47
Én is betétpárti vagyok, a terhesség előtt sajnos olyan görcseim voltak, hogy még végig a hüvelyem is görcsölt, egyszer kipróbáltam a tampont, de nem kell ecsetelnem hogy milyen érzés volt. Szerencsére amióta megszületett a kis manóm fájdalom és görcsmentes a menzeszem de már nagyon megszoktam a betétet és éjszakára éjszakai betétet használok, szerintem a Libresse a legjobb az Always nagy ló....abból minden kifolyik, nem gátolja meg úgy mint a reklámban a golyót. :-(
2008. dec. 12. 21:42
Szerintem betét, mert amikor nyálkahártya darabok szakadnak le, azt a tampon nem tudja felszívni, és így éjszaka jobban tudsz tisztulni.
2008. dec. 12. 21:29
szerintem éjszakára mindenképpen betét,mivel hosszabb idő telik el csere nélkül... főként ha mélyen alszunk :) ezért,szerintem higiénikusabb!
73. Ymanie
2008. dec. 12. 21:25

én mindig tampont használok,éjjel is nappal is.Bár van olyan amikor kiegészítem egy tisztasági betéttel is.Én mindig utáltam az eü.betéteket.12 évesen jött meg először és már a harmadik hónapban tampont használtam.

Kinek mi jön be......

2008. dec. 12. 21:19
A kettő együtt tuti. Ha a betétre szavazol, lehet kapni hosszú éjszakai váltazotot, az elég jó, habár nem kényelmes. De úgy is alszol...:)
2008. okt. 12. 19:01
szerintem a betét. mert az nem tarja magában a rossz vért, mint a tampon. nappal jó a tampon,de éjszakára nem ajánlatos.
2008. ápr. 27. 16:29

én nem csak éjjelre hanem nappalra is egyszerre használom mindkettőt. mert sajna a tampon kicsi :(((

még a szuper is.kifolyik mellette:(

a betét meg önmagában idegesit.

2008. ápr. 27. 16:24
Szerintem a betét.
2008. ápr. 27. 15:10

Lehet,hogy egy eü. szakember most a fejéhez kap, de én éjjel-nappal tampont használok(na persze csak a szükséges napokon:-))

Számomra a betét nem nyújt teljes biztonságot, szemben a tamponnal, amivel teljesen szabadon tudok mozogni.

2008. ápr. 27. 14:45
Én betétet és tampont is használok. De néha az a bajom a betéttel hogy elmozdul a bugyimban. Úgyhogy az hülyeség az a reklám hogy nem mozdul el...
2008. febr. 25. 21:24
tudom hogy nem egészséges de én is tamponnal alszom és betétet szinte sosem használok,nem érzem benne magam jól,tamponnal pedig soxor el is felejtem hogy "beteg" vagyok.sokkal higiénikusabbnak érzem magam a tamponnal,bár egyszer már volt ettől probléám hogy kaptam egy kis fertőzést és ezt a doki az éjszakai tamponaozásnak tudta be ,de láthatóan nem tanulok a hibámból...
2008. febr. 25. 20:59
az én nőgyógyászom éjszakára betétet javasolt,met szerinte egészségesebb,én meg nagy ívben lesz...m,maradtam a tamponnál,a francnak van kedve minden nap pizsit mosni...
2008. febr. 24. 18:18
Inkább betét.
2008. febr. 16. 08:04
Nekem a betét vált be.
2008. febr. 16. 06:53
Én mindig tmpont használok. Ha betét lenne bent, nem tudnék nyugodtan aludni.
61. Mendi1 (válaszként erre: 60. - Era06)
2008. febr. 15. 16:54
Én momentán sosem használok tampont , de nőgyógyász barátunk véleménye (mostmár az enyém is) , miután 1-2 tampont használó , problémás esetről említést tett ....
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook