Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Véleményeket kérek!!! fórum

Véleményeket kérek!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. szept. 18. 15:53

Az egy dolog lenne, hogy felszed csajokat. Előtted az már gáz. Ha nem találkoztatok két hete és vmi igénye lenne, rendben ffi-ből van, még esetleg megérteném. Ha folyamatosan kavar egy csajjal, abban mindig benne van az a veszély, hogy egy idő után kötődni fog hozzá.

Légy annyira büszke, hogy szakítassz vele, mert ez a srác nem tanúsít egy szemernyi tiszteletet sem irántad, nyíltan megaláz. Lépj tovább.

50. alyce (válaszként erre: 49. - 274c9996b8)
2008. szept. 18. 15:52
Egyre inkább afelé húz a szívem, hogy nem érdemes...mert ott van bennem a "mi van, ha?"...
49. 274c9996b8 (válaszként erre: 46. - Alyce)
2008. szept. 18. 15:50
Az UTOLSO szo , mindenkeppen a Tied , ebben a dologban ! Minden attol fugg , hogy Te mit erzel es hogy , szerinted erdemes-e ? !
48. alyce (válaszként erre: 47. - 274c9996b8)
2008. szept. 18. 15:49
Én szeretem őt, de mit sem ér ez, ha neki már más kell?!
47. 274c9996b8 (válaszként erre: 45. - Pemete)
2008. szept. 18. 15:47

Minden attol fugg hogy , Alyce-nek mit/mennyit jelent ez a kapcsolat ? ! Egyebkent en "csak" a velemenyemet irom .

Ha szereti akkor mindenfele velemeny nelkul , harcolni fog erte ! Ha , nem ?.......... akkor meg , ugysem szamit hogy ,megcsalta , vagy csak hulyitett 1-nyomulos nöt ! ?

46. alyce (válaszként erre: 44. - 274c9996b8)
2008. szept. 18. 15:43
Csak tudod ezzel az a bibi, hogy lehet, hogy azt mondja, hogy ok, vége a csajjal, tényleg csak poén volt...és mi van, ha a hátam mögött folytatják a kis "románcot"?? Mert folyamatosan ez járna a fejemben...
45. pemete (válaszként erre: 43. - Alyce)
2008. szept. 18. 15:38

Igen 6 év, az 6 év! De most még mondhatod, hogy szép volt, jó volt, köszönöm, ennyi. Pedig nem is volt olyan szép ugye?!

De ne fecsérelj még 6 évet rá az életedből. Ennyi elég volt, lépj tovább!

Sólyom,neked meg anyit üzenek, hogy most írta alyce, hogy már csalta meg máskor is a srác, akkor ne akard már meggyőzni, hogy mégse!!!

44. 274c9996b8 (válaszként erre: 39. - Alyce)
2008. szept. 18. 15:33

Sok pasinak ellenalhatatlan a szepteves , akarhanyszor csak , alkalmuk van ra ! Mint sok nönek a kecerkodas ! De , 99%-ban , nem mas mint suket duma , szerintem.

En a helyedbe elösször megbizonyosodnek a tenyekröl ? ! Aztan kikapcsolnam a csajt a kapcsolatombol !

43. alyce (válaszként erre: 42. - Duracellnyuszi)
2008. szept. 18. 15:28
Igen, anyu szerint sem éri meg érte tönkremennem. Azt mondta ő is, hogy keressek valaki mást, aki mellett tényleg boldog lehetek. Aki tényleg komolyan vesz, és nem csak úgy a semmibe...csak annyira nehéz, az a 6 év mégiscsak 6 év...:(
42. Duracellnyuszi (válaszként erre: 41. - Duracellnyuszi)
2008. szept. 18. 15:25
Ja, azért ennyire nem "happy end", ha rágondolok, még mindig rosszul vagyok. De próbálom leküzdeni. Ne juss el idáig!
41. Duracellnyuszi (válaszként erre: 31. - Alyce)
2008. szept. 18. 15:19
Ez ismerős. Az én exem is azt hitte, hogy úgysem hagyom el. Az érzelmi zsarolás be is jött neki egy ideig, meg aztán együtt is éltünk, így nehezebb a szétválás, ki hova megy, stb. Annyira bántott az állandó hazudozás és a be nem tartott igéretek, hogy nem bírtam enni és egyfolytában hánytam. Lefogytam, de Isten ments az ilyen fogyókúrától! Egyszer még epilepsziás rohamom is volt miatta... Teljesen kivoltam. Ne kövesd el ugyanezt a hibát! Senki nem éri meg, hogy miatta tönkretedd magad! Kapott elég esélyt, ha eddig nem élt vele, ezután sem fog. Én természetesen otthagytam és azóta ismét boldog vagyok! :) Gondolkodj hosszú távon...
2008. szept. 18. 15:17

Én is utálom ezt.

Nálunk a bulizásokból szokott lenni vita.

Na pont ezért,a párom nem egy jóbarátját láttam már részegen más csajjal kavarni.

Ez annyira undorító.

Aztán mikor durcás vagyok,hogy megy ezekkel a jómadarakkal kanbulizni,mindig azt kapom,hogy a többi barátnő nem bánja,hogy elmennek szórakozni.

Na persze,de ha tudnák,hogy a párjuk más nővel smárolt,tuti ők se örülnének.

39. alyce (válaszként erre: 32. - 274c9996b8)
2008. szept. 18. 15:15

De az iwiw-es beszélgetés az már a buli után volt...

Engem a következők bántanak nagyon:

1. a bulin letagadta, hogy van barátnője (ez a levelezgetésből kiderül)

2. a csaj megkérdezte, hogy mit szólok ahhoz, hogy ők a közös jövőjüket tervezik, erre a barátom, hogy nem nagyon érdekli...

És ezeket már nem részegen írta!!! Hanem vasárnaptól keddig, amíg rá nem jöttem. Ja, és azt tudni kell róla, hogy utál és nem is tud korán kelni, a héten délelőttös, 5-kor indulnak munkába, és ő előbb felkelt azért, hogy írhasson a csajnak.

38. Csigusz 79 (válaszként erre: 28. - Alyce)
2008. szept. 18. 15:09
Szerintem sem mentség hogy ha valaki iszik akkor bármit megtehet merthát nem volt"észnél",pff de utálom az ilyen dumát,kifogást.
37. pemete
2008. szept. 18. 15:09
helyesírási hibámat javítom: másképp
36. Duracellnyuszi (válaszként erre: 26. - 274c9996b8)
2008. szept. 18. 15:08
A "pityókásság" szerintem nem mentség. Ha meg valaki ilyesmivel poénkodik...
2008. szept. 18. 15:08
Ha tényleg becsajozott, legyen önbecsülésed és hagyd el. Jobbat érdemelsz, hidd el.
34. pemete
2008. szept. 18. 15:08

Nem tudok neked mit mondani, mert nem vagyunk egyformák! Én anno, mikor még csak együtt jártunk a férjemmel, ha meglátom, hogy valami nőt ölelget, meg mittudomén, biztos hogy a helyszínen akkora pofont adtam volna, hogy leszakad a feje, és még porig is aláztam volna mindenki előtt!

Aztán szedem a sátorfám, és kész!

De azt hiszem már az elején elhibáztad, mikor először megbocsátottál! Most már máskép tennék egy gyerekkel, de abban sem lenne köszönet:)

33. 274c9996b8 (válaszként erre: 29. - Uracsvivi)
2008. szept. 18. 15:08
Persze hogy , nem mentseg ! De , meglehet hogy , artatlan szeptevestöl NEM volt több ? !
32. 274c9996b8 (válaszként erre: 28. - Alyce)
2008. szept. 18. 15:05
Honnet tudod hogy , becsajozott ? ! Nem lehetetlen hogy , a bulin raragadt a csaj , es ö hiusagaban mondta neki a "szöveget!" ? ..... egyalltalan , nem lehetetlen hogy , csak suket dumarol van szo ? ! Amit nem gondolt komolyan.....
31. alyce (válaszként erre: 30. - Pemete)
2008. szept. 18. 15:05

Megcsinált már olyat is, hogy együtt buliztunk, és úgy csajozott be...szal már jópár éve elhagyhattam volna, jópár dolgáért, de az a fene jó szívem...

Úgy érzem, most nem szabad megbocsátanom neki. Bár igen nyeregben érzi magát, szerintem arra számít, hogy eddig is megbocsátottam, ezután is meg fogok...

30. pemete
2008. szept. 18. 15:03
Így van! Attól hogy valaki részeg, még nincs felhatalmazva arra, hogy csajokat szedjen fel, ha tudja hogy otthon várja valaki! Vagy annyira részeg volt, hogy elfelejtette??? Akkor meg megint nincs értelme a kapcsolatnak!
29. uracsvivi (válaszként erre: 26. - 274c9996b8)
2008. szept. 18. 15:01
Az ivászat nem mentség semmire.
28. alyce
2008. szept. 18. 15:01

Nem akarok semmit sem elhamarkodni, jelenleg úgy vagyok vele, hogy nekem most idő kell...gondolkodni...de nélküle. Aztán majd az idő eldönti, hogy mi legyen.

Az tuti, hogy pityókás volt, mert ha elmegy bulizni, szokott inni, de szerintem az még nem mentség arra, hogy becsajozzon...

27. pemete (válaszként erre: 21. - Alyce)
2008. szept. 18. 14:59

Nem olyan nehéz az! Anno én is leléptem az exemtől 5 év után. És nagyon jó döntés volt! Kezdjetek el beszélgetni, hogy ki mit, és hogyan gondol, és rá fogsz jönni, hogy neked már nem ő kell! Én is úgy kezdtem anno bele, hogy beszéljük meg mi a baj, aztán az lett a vége, hogy hagyjuk egymást, mert nincs értelme:)

Jó beszélgetést:)

26. 274c9996b8 (válaszként erre: 17. - Alyce)
2008. szept. 18. 14:59
Nem kell elhamarkodnod a dolgokat , szerintem.Lehetseges hogy a pasid pityokas volt , es az sem kizart hogy , tenyleg "csak" poenkodott ?
2008. szept. 18. 14:59
Most néztem,hogy 23 éves vagy.Túl fiatal vagy még hogy leragadjál.Keresd meg az IGAZIT.
24. Manon
2008. szept. 18. 14:58

Értem! Én mindenesetre drukkolok. Akár melyik irányba is döl el a dolog!


(Sajna én is éppen egy nagy beszélgetés előtt állok, bár nem ennyire durva dolgok történnek nálunk!)


Nem könnyű valakit csak úgy kitenni 6 év után. Főleg, ha érzelmek is vannak még, hiába az ész...

2008. szept. 18. 14:57
Ezek szerint átverte a lányt, játszott vele. De veled ugyanezt tette. Gondold meg, ezt akarod-e egész életedre?
22. pemete
2008. szept. 18. 14:57
Ha meg nincs semmi közös dolgotok, akkor pakolás, és uzsgyi! Találsz nála sokkal jobbat, aki megbecsül és tisztel annyira, hogy nem kavarog más nőkkel, még csak az iwiwen sem!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook