Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Véleményeket kérek!!! fórum

Véleményeket kérek!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
81. Tufel
2010. febr. 8. 12:39

Sziasztok! Én új vagyok itt!C

Nekem lenne egy olyan kérdésem november végén voltam együtt a párommal megszakításos védelemmel! Decemberbe voltam beteg januárba is! Csináltam két Gabriell tesztet egy Pregimax pluszt mindegyi negatív lett! Lehetek Terhes?

2009. jan. 17. 09:02
Szerintem duplán is vétkezett, hiszen nemcsak a nő, hanem annak elhallgatása is bűn. Én sem tudnék megbocsátani.
2008. okt. 24. 11:26
Szerintem ez nem poén volt, poénból nem keres meg egy pasi egy másik csajt. Ha 6 éve jártok ha 26, nem az idő a lényeg, hanem hogy (m)ennyire becsül....
78. alyce (válaszként erre: 77. - Pemete)
2008. szept. 19. 21:11
hehe:)
77. pemete
2008. szept. 19. 20:12
Így van erős vagy, és kemény, mint a járdára fagyott kutyagumi:)
76. alyce (válaszként erre: 75. - Pemete)
2008. szept. 19. 19:45
Jajj, ma nagyon tepert már, hogy aludjak ott hétvégén, meg ilyenek...mert holnap az egyik közös haver 30.-dik szülinapja lesz, és természetesen mindketten ott leszünk. De már csak azért sem, büszke vagyok, és nem fogom magam megalázni. Mert akkor annyival elintézi, hogy jól van, legközelebb is megbocsát, csak egy kicsit duzzog, aztán kész. Hát én ezt nem akarom. Nehéz lesz megállni, mert ma is legszívesebben a nyakába ugrottam volna, de már csak azért se.
75. pemete (válaszként erre: 74. - Alyce)
2008. szept. 19. 10:59

Hát ez érdekes! Az nem gáz, ha ő mindig elmegy a haverokkal, és ki tudja mit csinál, de ha te elmennél egy csajos estére az már botrány! Nem jó az ilyen pasi! Jobb ha annál maradsz, hogy nagyon sajnálod:)

Egyébként a férjem a mai napig meg van őrülve, hogy néha mehessen a haverjaival kanbuliba (ami abból áll, hogy ülnek a füstüs kiskocsmában, piálnak és röhögnek), én meg nem szeretem, ha eljár, de azért néha elengedem (de egy kis önző vagyok...). Ezért ő mindig azt mondja, hogy menjek én is, és akkor mehet ő is:) Így szoktunk régen, mikor még nem volt bébi megegyezni, és valahol az éjszakában találkoztunk, és együtt mentünk haza:) De a gyerek miatt ugye ez már nem olyan egyszerű...

Most szombaton volt a haverjánál az egyik közeli faluban, piáltak, discoba mentek, én meg pultozni voltam (kell a lóvé:D), de ő már éjjel 2-kor hívott, hogy mikor végzek már, mert jönne már haza, álmos, meg nincs kedve a discohoz, meg kiöregedett már ebből, meg különbenis... Annyira nevettem, előtte meg úgy be volt indulva, hogy ő megy! A nagy partifiú közel a 30-hoz már nem bírja a strapát:DDD

74. alyce (válaszként erre: 73. - Kittykiss)
2008. szept. 19. 10:45
Hát igen, nálunk az volt a szitu, hogy neki mindent szabadott, nekem semmit...és ha véletlenül elmentem nélküle, akkor kitört a parasztháború...meg ilyen dumát eresztett meg, hogy ne igyak, mert akkor kiszámíthatatlan vagyok, és biztos bepasizok...ilyenkor mindig azt szoktam mondani, hogy "ne magadból indulj ki!". Úgyhogy tényleg kell ez a kis különlét, mindenki átgondolja, hogy mit is szeretne igazán. Aztán ha valami értelmes dologra tudunk jutni, meg tudunk állapodni, akkor folytatjuk tovább, ha nem, akkor nagyon sajnálom...:(
73. kittykiss (válaszként erre: 72. - Alyce)
2008. szept. 19. 04:51
Akkor a párodban is volt annyi önzés (vagy féltékenység), hogy ne engedjen bulizni. Még az esélyét sem akarta megadni, hogy esetleg... Azért ez is valamilyen szinten a bizalom hiányára utalhat részéről. Jó, egyik ffi-nek sem esik feltétlen jól, ha a barátnője egyedül megy vhová, de ennyi szabadság kell, sőt sz-tem jót is tesz a kapcsolatnak, ha "nem lógtok állandóan egymás nyakán". A jövőre nézve ez is egy tisztázandó pont lenne nálam.
72. alyce (válaszként erre: 70. - Kittykiss)
2008. szept. 19. 01:45

Igen, pont ezért döntöttem így, hogy szünet, mert most legalább megtudja, hogy milyen nélkülem, és rájön, hogy vagy bírja vagy nem. Ha nem, akkor még szeret, és ezek után lehet, hogy jobban megbecsül majd, ha bírja nélkülem, akkor téma dobva...

Érdekes, de nekem már most hiányzik, és tök sokat jár az agyam rajta, holott ha ez nem lenne, lehet, hogy napokig nem jutna eszembe...tök érdekes ez a szitu.

A bulizás természetesen nem maradhat ki az életemből most, amíg együtt voltunk, úgysem mehettem sehova, mert mindig parádé volt belőle. Úgyhogy most élem a kis életem.

71. pemete
2008. szept. 18. 20:09

Szia! Látom nagyon okosan oldottad meg a helyzetet:)

ÉS most mi a terv? Én ilyen helyzetben azt csinálnám, hogy barátnők elő, és irány bulizni! Ha ő így, akkor neked is lehet. Sőt legalább jól érzed magad:) Különben meg kutyaharapást szőrével:P

Tudom ez nagyon elcsépelt, de nekem bejött, így találtam meg a férjemet!

70. kittykiss (válaszként erre: 69. - Alyce)
2008. szept. 18. 20:06
Azt semmiképp. Neki is elkell egy kis idő, hogy átrágja a történteket (hogy megbánjon ezt-azt). Sok ffi ekkor jön rá, mit is veszítene el...
69. alyce (válaszként erre: 68. - Kittykiss)
2008. szept. 18. 20:03
Jó ötletet vázoltál fel nekem most:) Elgondolkodtam rajta. Persze a döntést az újrakezdésről nem akarom elhamarkodni ettől függetlenül.
2008. szept. 18. 19:58

Ha nem fogjátok tudni őszintén megbeszélni a dolgokat, akkor minden egyes kis félreértés akár végzetes is lehet a kapcsolatotokra. Sok ilyen eset merül fel minden párkapcsolatban, és ez okozza a kapcsolat "vesztét" is általában. Ezen nem könnyű változtatni tudom, de egy olyan mélységes bizalom jönne létre köztetek, ami után csak kevés ffi-nek jutna eszébe elhagyni egy ilyen társat. A "társat" azért mondom, mert ez a lelki kötődés a legtöbb ffi-t odaszögezi párja mellé, megbízhat benne, és ez az esetek többségében mindennél többet ér.

Persze egy fiatal pasiban még dúl a büszkeség, hajtja a vágy, közben belülről azért "rágja" magát egy kicsit. Nehogy már kimutassa, hogy ő sincs fából... Ha esetleg újrakezdenétek (akkor ennek drukkolok) előtte mindenképpen tisztázzátok ezt a helyzetet.

Sok nő úgy van vele, hogy nem akar róla tudni, de a ffi-t csak így lehet igazán megérteni. Tudatában kell lennie annak, hogy tényleg megoszthat veled mindent. Természetesen a "játékszabályaidat" előre közöld vele, így tudja, hogy mire számíthat.

67. alyce (válaszként erre: 66. - Kittykiss)
2008. szept. 18. 19:48

Jól látod a helyzetem. Szeretem, és ezért nem akartam véglegesen lezárni a dolgot. Amióta eljöttem, gyakorlatilag csak rajta jár az eszem...

Az őszinteség belőle sajnos hiányzik, és sokszor nem is beszéltünk meg sokmindent. Úgy érzem, hogy szerintem mi még leszünk egy pár, hacsak én vagy ő nem találunk egy újat...

2008. szept. 18. 19:38

Persze. Én valahogy úgy érzem, hogy ennek ellenére még szereted, és jelenleg nem tudnád őt elengedni végleg.

Én csak a saját példámat tudom neked felhozni. 8. évünket tapossuk már a párommal. Megcsalt, nem is egyszer, de mindig tudtam miért (volt, hogy 3 hétig nem láttuk egymást). Őszinteség, és hosszabb póráz. Ez azt jelentette, hogy megteheti, de csak akkor, ha nem találkozunk több, mint 2 hétig, tehát nem vagyok a közelében, és nem ugyanazzal a nővel csinálja. ÉS mondja el nekem a történteket. Ennek eredményeképp már nem érzett akkora késztetést, és ezek a problémák gyakorlatilag megszűntek. Többet is találkozunk, nincs olyan, hogy két hétig semmi.

Azt minden esetre nem tudnám megemészteni, ha a szemem láttára kezdene ki egy másik csajjal. Lenne bennem annyi következetesség, hogy kapásból kirakjam. És ezt tisztáztam is vele.

Őszinteség és kellő mennyiségű kommunikáció az alap, ami vhogy hiányzik ebből a pasiból, nem becsül meg (még, legalább is).

65. allathaz (válaszként erre: 63. - Kittykiss)
2008. szept. 18. 19:34
Oké, tolmácsolom neki... :-) Mondjuk szerintem is kicsit túlreagálja a dolgot, teljesen ki volt ma akadva, mert azt mondta a párjának, hogy ez egy szemét dolog tőle, amit viszont a párja kért ki magának (mármint, hogy szemét lenne), így most mosolyszünet van. Nekem mondjuk az a véleményem, hogy azért a pali is megtehetné, hogy nem oda jár fodrászhoz, ha már ez ennyire zavarja a párját (főleg, hogy van még vagy 5 fodrászat a közelükben...). Na mindegy, köszi a véleményeket!
64. alyce (válaszként erre: 60. - Kittykiss)
2008. szept. 18. 19:26
Majd meglátjuk, hogy dönt, meg hát ugye én is hogy döntök! Mert igazából most én vagyok a szenvedő alany...
63. kittykiss (válaszként erre: 61. - Allathaz)
2008. szept. 18. 19:22
Sztem rendben van a dolog. A nő betegesen féltékeny, nem biztos magában (önbizalom=0), sem a párjában. Ezt a pasik nem bírják sokáig, biztos út a szakítás felé :(
62. spinneli (válaszként erre: 61. - Allathaz)
2008. szept. 18. 19:20
szerintem hisztis a barátnőd, tolmácsolhatod felé, hogy ez is az elvadítás egy eszköze, ha ez a célja, próbáljon a kisebbsaégi érzésein dolgozni, ne pedig a barátját basztatni és jobb lesz.
2008. szept. 18. 19:19

Véleményt kérek.

Szerintetek abnormális dolog az, ha egy kapcsolatban a nő nem hajlandó tolerálni, ha a párja az exbarátnőjéhez jár hajat nyiratni (fodrász a nő)? A kolléganőm ezen teljesen ki van akadva, és már megint összeveszett emiatt a pasijával, aki szerint viszont a kolléganőm a hisztis. A pasi azt mondta, hogy nem érti ezt az egészet, mert neki az a csaj soha nem jelentett semmit, akkor sem, amikor még együtt volt vele, a mostani párját, vagyis a kolléganőmet viszont igazán szereti, és miért ne járhatna az excsajhoz hajat vágatni, ha az esik útba? Szóval? Szerintetek?

60. kittykiss (válaszként erre: 59. - Alyce)
2008. szept. 18. 18:51
Gratula a higgadtsághoz. Egyébként jó taktika, csak ne húzódjon ez állapot sokáig. Szerintem egy ffi alapvetően a biztonság, tehát melletted kellene, hogy döntsön, de ha még nem nőtt be a feje lágya... Hátha.
59. alyce
2008. szept. 18. 18:44

Sziasztok!

Hát lezajlott a nagy "tárgyalás". Nem gondoltam volna, de elég higgadtan sikerült lefolytatni. Mint kiderült, jelenleg ő is hadilábon áll velem kapcsolatban (ez egy hosszú sztori, de nem megcsalásos), és így abban állapodtunk meg, hogy standard-ra helyeztük a kapcsolatunkat. Magyarán nem vagyunk együtt, egyikünk jobbra, másikunk balra, és ez idő alatt higgadtan, nyugodtan át tudjuk gondolni a dolgokat. Aztán ha esetleg rájövünk arra, hogy egymás nélkül mégsem megy, akkor adott a helyzet, ha pedig az ellenkezője, akkor szintén adott a helyzet.

Ha együtt maradtunk volna most, akkor tuti gyilkoltuk volna csak egymást állandóan, hánytorgatások sorozata lett volna, amit nem akarok. Mert akkor haraggal váltunk volna el előbb-utóbb. Most viszont effektíve baráti alapon elváltunk, nem volt anyázás, meg semmi, teljesen nyugodtan átbeszéltük a dolgokat, és megállapodtunk ebben a dologban. Úgyhogy ennyi. Nem akartam brutális módon véget vetni ennek, mert mégiscsak szeretem még, és a 6 év az 6 év...

58. Duracellnyuszi (válaszként erre: 56. - Alyce)
2008. szept. 18. 17:38
Sok sikert a beszélgetéshez!
2008. szept. 18. 16:16
Alyce!!! sok sikert!én gondolok rád folyamatosan!majd ird meg hogy mi volt!
56. alyce (válaszként erre: 55. - Pemete)
2008. szept. 18. 16:12

Hát, úgy néz ki, hogy eldöntöttem mit akarok...

Most megyek megbeszélni vele személyesen is a dolgokat...

Majd beszámolok. Köszönöm a véleményeket!

55. pemete (válaszként erre: 53. - Alyce)
2008. szept. 18. 16:05
ÉS most mondtad ki, hogy mi van!!! Belefáradtál!!! Akkor beszélj vele, mondd el neki, és lépj, attól függően mire juttok. Bár valószínű már nem nagyon számít, hogy mit akar bemesélni:)
2008. szept. 18. 16:04
Ertem ! De , hat akkot Te mar hataroztal , nem ?
53. alyce (válaszként erre: 52. - 274c9996b8)
2008. szept. 18. 16:01
Én már belefáradtam abba, hogy állandóan nyomozni kell utána, hogy vajon most mit csinál vagy mit nem...
52. 274c9996b8 (válaszként erre: 48. - Alyce)
2008. szept. 18. 15:54

6-ev alatt , csak megismerted a pasidat , nem ?

Ha , leulsz vele beszelgetni , csak ki tudod hamozni , hogy most sumakol , vagy hazudik ? ! Ha , az egyenes utban NEM bizol ? Mert esetleg hazudik ? ! Akkor ott van a hosszabb,tekervenyessebb ut , a csendes megfigyeles utja ..... De , minden attol fugg , hogy Neked mennyit er ez , az egesz ???

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook