Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek a kerékpárutánfutóról, amiben gyerekeket lehet szállítani? fórum

Mi a véleményetek a kerékpárutánfutóról, amiben gyerekeket lehet szállítani? (beszélgetős fórum)


9. Bodu
2011. márc. 5. 15:29
Sziasztok!Nekünk van ilyen,a két kicsi gyerekünk rettentően szereti,de szerintem is csak olyan helyre való,ahol nincs nagy forgalom.Mi kizárólag kerékpárutakon használjuk.Jó találmány,de a magyar utakon közlekedők még nem érettek erre.
2011. márc. 5. 15:07
a kamion nem biztos hogy meg tud állni, ha meg akar
2011. márc. 5. 15:07

az anyukák baromi felelőtlenek ezzel a járgánnyal

jön egy 24 tonnás kamion, keskeny az út, lehet szemben is jön, a mama meg kint bicajozik a főútvonalon


szóval óvatosan

2009. jún. 15. 20:41
attól félek,hogy az autósok nem veszik észre, vagy nem számítanak egy bicikli mögött ilyesmire:(
5. annaluca (válaszként erre: 2. - 19861160fc)
2009. jún. 13. 09:39

Aukciós oldalakon már láttam 15e ft-ért is. Mi is ilyenben hordoztuk körbe az 5 éves lányunkat a Fertő tónál. Élvezte, jól kipihente magát, és mikor mi is lihegtünk volna, ő ezerrel pörgött.

Van olyan változata is, ami babakocsiként is használható, annak talán döntöttebb a háttámlája és kényelmesebb a gyerkőcnek. Láttam már babahordozót is beszerelve ilyen szerkezetbe.

4. 19861160fc (válaszként erre: 3. - A9e1c02a7b)
2009. jan. 8. 12:35
Igen ez inkább olyan helyekre való, ahol nem nagyon van forgalom vagy van kiépített kerékpárút
2009. jan. 8. 12:31
Én azt hallottam, veszélyes, mivel alacsonyan van, nem annyira látható egy autó ablakából. Pedig én is szerettem volna.
2009. jan. 8. 12:30
Szerintem nagyon jó találmány! Külföldön sok ilyet láttunk, pl. hollandiai kisvárosokban (ott egyébként is sokan közlekednek biciklivel). Én is szeretnék ilyet, de elég drága , 30-35 000 Ft-ért láttam
2009. jan. 8. 12:23

Sziasztok! MI a véleményetek a kerékpárutánfutóról amiben gyerekeket lehet szállítani? A fiam 3 éves a leányzó 7 hónapos. NAgyon félek autót vezetni mert félek a sok őrűlttől az utakon. Arra gondoltam beszerzek egy ilyen szerkezetet, hogy mégis elvihessem a gyerekeket messzebbre. Van valakinek tapasztalata vagy véleménye?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook