Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Vélemények a CIB Bankról fórum

Vélemények a CIB Bankról (beszélgetős fórum)


1 2
19. huszka (válaszként erre: 18. - Moonika80)
2008. nov. 26. 17:07
Hát sajna nem nyugtat meg :( Nem is azzal van a gond, hogy magas a törlesztő, hanem, hogy nem tudnak magyarázatot adni rá. Ha gyenge a ft, akkor legyen magasabb, ha erősödik, legyen alacsonyabb...de ne emelkedjen már mindig... ez szomorít el. És azt sem értem, hogy az előző hónapban 4ezerrel kevesebb volt a törlesztő, akkor vajon most még több? Érdekes, nem?
2008. nov. 26. 17:03
a lízing tényleg máshova tartozik. sajnos a lízing máshol is rossz, bár gondolom ez nem nyugtat meg. az én kocsirészleteim is az egekben voltak.
17. huszka (válaszként erre: 16. - Moonika80)
2008. nov. 26. 15:09
Nekem akkor sem vált be! Bár lehet, hogy a cib lízingnek semmi köze a folyószámlás dolgokhoz. Az nem is érdekel. Csak a lízing...az viszont felháborítóan rossz!
2008. nov. 26. 14:30
a cibnél a hitelbírálat és az utalás 6 hét! ő az egyetlen bank, aki passzív barra ad hitelt!
15. huszka (válaszként erre: 14. - Heni777)
2008. nov. 26. 11:37

Na végre vki :)))) Lehet egyébként, hogy mi kivételes esetek vagyunk. Én csak a cib lízingről tudok rosszat írni, a többivel nincs tapasztalatom, de megtanultam, hogy ott mégegyszer nem lesz hitelünk. Semmilyen.

Sajnálom, hogy Neked is rossz tapasztalatod van...de az év bankja :)

14. heni777 (válaszként erre: 13. - Huszka)
2008. nov. 26. 11:33
sziasztok én szeretnék huszkához csatlakozni a véleményemmel egyet értek vele hogy milyen szar a cib bank én augusztus óta intézek náluk egy hitelt egy hónapja az utalásra várok de olyan jól szivassák az embereket hogy az felháboritó.Nekem kimondottan a Szigetszentmiklósi cibel van bajom hadne mondjam hogy a dolgozok semmihez sem értenek és a fiókvezető sem való semmire ugy hogy személyes tapasztalataim miatt én azt mondom aki teheti kerülje el főleg ezt a fiókot
13. huszka (válaszként erre: 11. - 724b289414)
2008. nov. 25. 07:13
Mi 1 éve 31ről indultunk. Nyáron azért nem kicsit erősödött a forint és ettől függetlenül egyetlen egyszer ment sajnos alá 28ezerre, előtte és utána is 32 és felette volt, most 42!-t kellene fizetni, amit persze nem fogok megtenni, mert nem bírjuk. 15ezerért megváltoztathatom a futamidőt 30ezer helyett, mert olyan a gazdasági helyzet. Ennyit tudtak javasolni...
12. huszka (válaszként erre: 10. - Moonika80)
2008. nov. 25. 07:11

Köszi a választ :) Én ezzel tisztában vagyok, hogy mostanában emelkedik. Nem is ezzel van a baj. Csak, amikor erősödött a forint, akkor sem csökkent a részletünk. Lehet, mi vagyunk ilyen szerencsétlenek, de valahogy ha kellene, akkor sem csökket. Kolléganőm banki ügyinétző volt és érdekes módon, ő kevesebbet fizetett vmilyen útonmódon most más banknál.

Úgyhogy én teljesen tisztában vagyok a jelenlegi helyzettel, de azért durva, hogy egy másfél milliós hitel törlesztőrészlete is annyit emelkedik, mint egy 9 milliós lakáshitel. Nekem azért ez fura. És sajna nem én vagyok az egyetlen, aki panaszkodik a CIB lízingre a családunkból.

2008. nov. 25. 01:22

1 éve volt a CIB-nél hitelünk. Akkor kötöttük, mikor a forint a gyenge volt és ahogy erősödött, úgy csökkent a törlesztő részlet. Az első 23 ezer volt, 10-11 hónap múlva már csak 17 ezer.

Csak jót tudok mondani róla.


Az viszont nem igaz, hogy más banknál egyértemű a törlesztő részlet és hogy nem emelnek.

Tudok mesélni az Mkb-ről is, csak rosszat!

2008. nov. 25. 00:51

jelenleg a cib bank a legfejlődőképesebb bank!


a hiteled minden banknál növekedne, mivel szar a forint!!! erről nem a cib tehet! ha másik bankhoz mész ott is sok lesz.


Üdv: egy volt hitelügyintéző

9. huszka (válaszként erre: 8. - 52d67c6df3)
2008. nov. 24. 22:22

Hát a kis cégekről inkább ne beszéljünk. Ez már nem ide tartozik...

Én utálom a CIB-et, ennyi...

2008. nov. 24. 22:03

Nekem csak jó tapasztalataim vannak.

A többi bankban is, sőt más nagy és kis cégben is sokat kapnak akik jól bedolgozzák magukat.

2008. nov. 24. 21:57
Felőlem az atyaúristen is lehet..de érdekes, hogy annak sem ott van a folyószámlája, aki ott dolgozott... Dolgozni biztosan jó hely, mert rengeteg prémiumot kapnak, akik már jól bedolgozták magukat. Nekünk csakis rossz tapasztalatunk van.
2008. nov. 24. 21:48

Szuper!

Nem véletlenül lett az év bankja.

5. huszka (válaszként erre: 4. - Júlia*)
2008. nov. 24. 21:45
Lesznek?!! Már most nem korrektek... erről ennyit. Nem tudnak egy értelmes választ adni a kérdésünkre, hogy mért nőtt meg ennyivel a törlesztő részletem. De nem érdekel, amint lezajlik ez a válságos baromság...megyek másik bankhoz, mi ezzel azóta szívunk, amióta ott van az autó hitelünk. Szar az egész... pénzváltásilag, lízing ügyileg. A többi meg nem érint, mert nem ott van a folyószámlám..pedig gondolkodtam rajta.
4. Júlia* (válaszként erre: 3. - Huszka)
2008. nov. 24. 17:14

Nagyon korrektek, a véleményen szerint.


Bízz abban, hogy Veled is ilyenek lesznek.


Az "Év Bankja",

nem fogják megengedni maguknak, hogy ezt elveszítsék.


:-)

3. huszka (válaszként erre: 2. - Júlia*)
2008. nov. 24. 17:04
AKkor lehet rosszul fogalmaztam... a CIB lízingesekkel van bajom. Egyre többet kell fizetnünk és csak ők "szarakodnak" velünk. Más bankoknál mért egyértelmű a törlesztőrészlet? Ők mért nem tartják magukat ahhoz, amit kiadtak az elején? Azt, hogy csökkeni kéne a törlesztőnek, érdekes módon elfelejtik...ha nő a törlesztő, akkor jól megnövelik...mert az ő devizaárfolyamuk más. Hát hol élünk? A Marson?
2008. nov. 24. 16:56

:-)

"Remélem, találok társakat."


Elsőnek nem jött össze. :-)


Én csak jót tudok róluk mondani.


24 órán át a rendelkezésemre állnak, ők szoktak szólni, hogy

"most ne".

2008. nov. 24. 16:53
Meg sem érdemelnék, hogy nagy betűvel írjam a nevüket. Mocskos egy társaság az egész. Mért van az, hogy ha erősödik a forint, akkor sem csökken a deviza alapú hitelünk? Hogy itt mindig csak nő a törlesztőrészlet? És egy jó magyarázatot nem tudnak adni, hogy miért? Itt szeretném magam jól kimérgelődni :) Remélem, találok társakat.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook