Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen tapasztalatod van a Budapest Bankról! fórum

Milyen tapasztalatod van a Budapest Bankról! (beszélgetős fórum)


2011. dec. 4. 10:54
van valakinek lakáshitelekkel kapcsolatos tapasztalata a Budapest Bankról?
2010. szept. 26. 09:05

egyébként szerintem az első ilyen után megtilthatod írásban hogy tárolják az adataidat és zaklassanak. másolat az adatvédelmi biztosnak

ez általában szokott használni

2010. szept. 26. 09:04
keselyűk. addig zaklatnák az embert amíg bele nem bukik
2010. júl. 15. 00:46
Nagyon megharagudtam a Budapest bankra. Pár éve hűtőt, mikrót, valamint gáztűzhelyet vettünk. Rendesen fizettem e részleteket. Bár ne tettem volna! Inkább el kellett volna picit maradni a befizetésekkel, azaz nem teljesíteni határidőre. És még ők írják ki a bank ablakába, hogy mézesmadzag-ajánlatoktól mentesek! Nahiszen! Amikor letelt a részlet, rá kb félévre kaptam tőlük egy kártyát, meg egy levelet, azzal a szöveggel, hogy mivel pontosan teljesítettem a befizetéseket, ezért van egy ajánlatuk a számomra. A kártyán van 540000 Ft, amit egy telefonhívás után érvényesíthetek. Kiszámoltam a kamatot, hát 5 évre 84 %-ra jött ki. Megdühödtem és összevagdaltam a kártyát, majd kivágtam az egészet a szemétbe. Másnap felhívtak a banktól, hogy megkaptam-e az ajánlatukat? -Igen, megkaptam, de ki is vágtam a kukába. Nem részletezem tovább, pár nap múlva felhívták a kezesemet, akinek meg kellett adni vásárláskor a vezetékes telefonszámát, és próbálták rábeszélni az ajánlatukra, Pár hét múlva a feleségemet zaklatták telefonon, majd megint engem. Ismét nemet mondtam, mert nem érdekelt az ajánlatuk. Akkor ezek után többször is megkerestek a leveleikkel, de ismét nemet mondtam. Közben eltelt már több hónap. csak nem hagyták abba. Ráadásul, ugye rajta volt a szerződésen apró betűkkel, hogy harmadik félnek nem adják ki az adataimat. Hazugság, kiadták. Más bank is próbálkozott nálam , de engem megint nem érdekelt az ajánlatuk. Már nagyon untan a szemtelenségeiket, ezért feljelentésen gondolkodtam, végül elálltam ettől, mert még én fizessek a pimaszságaikért? Utoljára felhívtam a bankot, és el sem lehet képzelni, melyik fióknál vették fel a telefont! A debreceni kirendeltségnél. A hölgynek megmondtam, hogy végre töröljenek a rendszerükből. Megígérte, és azóta nem zaklatnak. Egyelőre. Okulásként írtam le ezeket, hogy aki hitelt vesz fel, ne nagyon akarjon pontosan fizetni, ha el akarja kerülni a fentebb leírt kellemetlenségeket. Minden esetre az ember nem ezt várná el egy banktól, hanem ha valaki nemet mond, akkor ne erőszakoskodjanak, mert nem mennek vele semmire.
2010. márc. 10. 21:53
Én vásárlási hitelt vettem fel, rá is fáztam, de megléptem tőlük!!
2008. szept. 8. 03:19

Sziasztok!

Adóságrendező hitelt vettem fel a budapest banknál egy éve. Azóta kétszer emelték a törlesztőrészletet, már 8000 forinttal fizetek többet mint az első hónapokban. Ebben nincs benne az árfolyam ingadozás!!!! Van-e más is aki így járt? Van-e valaki akinek már évek óta van ilyen hitele ennél a banknál és megosztaná a tapasztalatait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook