Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vékony lábakat szeretnék!Hogyan érjem el? fórum

Vékony lábakat szeretnék!Hogyan érjem el? (beszélgetős fórum)


17. Ági0603 (válaszként erre: 16. - 5e48d37001)
2011. jún. 28. 15:59
Köszi szépen!Még nem hallottam róla de feltétlenül megszerzem:)
16. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2011. jún. 28. 15:49

..ha nem szeretnél éhezni,de vékony lábakat igen akkor

szerezd meg:

Nell McAndrew torna dvd-it,de a legtutibb a Peak energy tőle.Gyakorlatilag 40 perc kőkemény interval helyben futás.

1,5 hét alatt 2 cm mínusz a combomon.

Réka s nagyon tuti,és maga a hosszútáv futás is,de ahhoz tényleg csökkenteni kell a bevitelt egy picit.

15. Shila
2011. jún. 28. 15:35
Akkor semmikeppen se vegezz guggolasokat sulyzoval! :D Reka combjai azok jok! :D Es nem csak a kepeken,de a dvd-je is jo :D
2011. jún. 28. 15:31
Köszönöm szépen a segítséget!Nem vagyok gazella alkat tényleg szóval nem pálcikalábakra vágyom, csak h vékonyítsak rajta és ne díjbirkózó combokat érjek el a tornával.:)
13. Shila
2011. jún. 28. 15:24

Futas! De a helyes etkezes is kell,ahogy a tobbiek is irtak...szoval dieta! Amiben az a gaz,h a fogyas nem lehet helyi,igy valoszinuleg mindenhonnan fogyni fogsz!


Azert kitartast es sok szerencset!

12. 3799e1fce4 (válaszként erre: 9. - Globus)
2011. jún. 28. 15:23
Néha ráveszem magam... De leginkább a ruháimat akasztom rá :D
11. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2011. jún. 28. 15:22
Állítólag a futás a leghatásosabb a combok vékonyítására,szálkásítására.Nincs tapasztalatom belőle,mert nem szeretek futni.Valószínűleg ezért vastagok a lábaim.:-)
2011. jún. 28. 15:21

Szia,

nagyon vastag lábaim (combjaim) nincsenek,de szerintem nincsen olyan nő e földön, aki ne éppen az ellenkezőjét szeretné annak ami van. Nekem a biciklizés sokat segített ebben. Otthonról be a munkahelyre és este haza. Azon kívül, hogy jól esett, látszatja is volt. Ez nekem napi 12 km.

9. globus (válaszként erre: 7. - 3799e1fce4)
2011. jún. 28. 15:13
Használtad már?
2011. jún. 28. 15:11

Nem tudom, hogy a legjobb, ha a lányak a lába vékonyabb lesz. Nekem sose voltak a mai értelemben vékony lábaim, hanem éppen azok az egészséges erös lábaim vannak. Ezen azért se akarok változtatni, mert a súlyomhoz és az alakomhoz is ez illik a legjobban.


Az elözöekkel egyetértek, hogy étkezés is sokat számit és a torna is, mert ha sok zsír van a lábaidban, akkor csak beszorul az uj izom közé, amitöl semmiféleképp nem lesz jobb.

Szóval, ha olyan a lábad, akkor zsírbontó étkezéssel ott is viszamehet.

7. 3799e1fce4 (válaszként erre: 5. - Globus)
2011. jún. 28. 15:09
Kb. leg trener lehetett, vagy leg magic, vagy milyen néven fut. Nekem is van :))) de én szobainasnak használom... :DDD
2011. jún. 28. 15:08

Én vettem szauna nadrágot (decathlonban nem olyan drága) és thermo krémet, amit narancsbőr masszírozóval viszek fel a comb-fenék területre. Erre veszem fel a gatyót és így tornázok csak has-comb-fenék gyakorlatokat.

Nekem kicsit már vékonyabbnak, feszesebbnek tűnik, de passz... :) Lehet hogy csak beképzelem. :)

Én versenytáncos voltam és "ridegtartott" gyerek :D úgyhogy én is jó izmos combos vagyok... (+vádli) Nem egy gazella alkat, de legalább nem is molett...

2011. jún. 28. 15:08
A lábra irányuló erősítés kifejezetten megárthat. Ismerősöm ezt a terpesztős kondigépet használta (nem tudom, mi a neve), de vastagodott a vádlija.
4. 563b626108 (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2011. jún. 28. 15:02
na nekem is ugyanez a gondom. nem szabad túlzásba vinni a mozgást se mert sajnos izomgyarapodás lesz a vége. én kb 7 éve rendszeresen tornázok (aerobic,futás)hasam, karom vékony, de sajna a lábaim nem lettek vékonyabbak.:( az étkezésre kell odafigyelni, de ha meg olyan alkat vagy, akkor tök mindegy mit csinálsz
2011. jún. 28. 15:01
hát, ha akarod, az enyém megfoghatod és akkor elérted... :D de én utálom h ennyire vékony :P
2011. jún. 28. 14:50

Szia, kb. 70 %-a a fogyasnak a kajan mulik, a maradek 30% pedig a mozgason. (A torna se mindegy, milyen)

Es az is lehet egyebkent, hogy te ilyen testalkatu vagy. Azaz sose lesznek gazella labaid, akarmit csinalsz, vagy csak kinkeservvel...

Persze ha vki tud vmit vastagabb combok eltüntetese ellen, akkor szolhat nekem is. :)

2011. jún. 28. 14:45
Alapjában véve magas lány vagyok (180 cm), és nagyon idegesít h vastag a combom.1-2 tornát csináltam már hónapokig és csak azt vettem észre h izmosodik,inkább mint vékony lenne...Nem vagyok túl jártas ebben sajnos.Segítenétek mozgásformát ajánlani?Előre is köszönöm.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook