Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tegyük fel, hogy elvégzek egy profi sminkes tanfolyamot, de kozmetikusi végzettségem nincs.Így van valami értelme?:) fórum

Tegyük fel, hogy elvégzek egy profi sminkes tanfolyamot, de kozmetikusi végzettségem nincs.Így van valami értelme?:) (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. ápr. 21. 22:46
jahh ez az alap amit írtam... de van nála haladó I. és haladó II. tanfolyam is. tényleg nagyon rendes.. közvetlen..és imdája a szakmáját... amiben vérprofi:)))))))
2013. ápr. 21. 22:45

Sziasztok!

én Kilinkó Katánál tanulom a sminkes szakma fortélyait. szuperül tanít... mindenben segít...és még az ár is baráti. 30 órás tanfolyam 70.000Ft nála. sztem ez nagyon jó... plusz ahogy van alkalom visz referencia munkákra... most pont egy tv-s munkán voltunk. sztem nála jobbat nehezen találtok... :) gyerteeek!!!! :)))))))

56. Veronika27 (válaszként erre: 54. - Miss1857)
2013. márc. 17. 14:39
Profitól érdeklődtem, csoportos 16 órás (2 napos) oktatás 80 ezer, egyéni 160 ezer és ez még csak két nap... Bár ez vidéken van, nem tudom, Bp-en mennyiért vállalják. Évekkel ezelőtt mentem volna Dévényi Kathyhoz, az már akkor is több százezer forint lett volna, igaz több alkalmas, de nem indult, mert nem volt elég jelentkező.
2013. márc. 17. 07:32

Egyébként aki sminkes és mac-et is szokott vásárolni, jó ha tudja, hogy ha beviszi a:

-végzettséget igazoló papírja fénymásolatát

-személyi fénymásolat

- pár képet a munkáiról

- befizet 10e Ft-ot / év

Annak jár 35% kedvezményMINDEN alkalommal egy éven át!


Hasonló a Kryolanban...ha beviszed az okleveled, egy alkalommal tudsz 30%-osan vásárolni. (ezt érdemes akkorra időzíteni, amikor ugye több terméket mész venni)

54. Miss1857 (válaszként erre: 12. - Veronika27)
2013. márc. 17. 07:26
Én is sminkes vagyok, profitól tanulok, és a tanfolyam 100e ft. Az alapfelszerelés ugyanennyiből kijön és akkor a mac-ban is vettem pár dolgot, minden cuccom profi. Nem kell hozzá fél milla. Persze vannak annyiért is tanfolyamok és persze el lehetne a világ összes pénzét költeni, de ezek közül a legtöbb sajnos lehúzás.
53. blacktori77 (válaszként erre: 52. - Tesida)
2010. dec. 6. 11:33
Ha még nem késő, akkor ajánlom a MAC pigmenteket. Gyönyörű színűek, felvieted nedvesen és szárazon. Ahhoz, hogy tánc közben ne jöjjön le pedig ajánlott a végén egy kis sminkfixáló.
52. tesida
2010. okt. 14. 16:01

sziasztok!

Látom, itt jól ismeritek a sminktermékeket. Kérdezném tőletek, hogy milyen professzionális minőségű szemhéjpúdereket tudnátok ajánlani. Táncos vagyok, szóval bírnia kell a strapát, izzadságot órákon át, és szépen kell csillognia a színpadon. Olyan cucc kéne, ami Mo-on is beszerezhető.

köszi

2010. jan. 7. 21:41
Vegigkerdezem akiket lehet,ezzel a sminkes dologgal kapcs.ba.Ha nem erdemes,akkor maradok a 2. variacional v nem tom.Mar semmit sem tudok.:) koszi h irtatok,legalabb tudo merre kerdezoskodjek.
2010. jan. 7. 21:05
oké.
2010. jan. 7. 21:02
írtam pv.
48. Veronika27 (válaszként erre: 47. - Szasz23X)
2010. jan. 7. 20:59
Én meg azért kérdeztem, mert más a tényállás, ha alkalmazottként dolgozol, meg más, ha vállalkozóként, hisz akkor a végösszegből még lejönnek a járulékok stb... Azt sem értem, hogy az miért titok, hogy hogy csinálod, de végülis jó, nekem mindegy. Kíváncsi voltam, hogy lehet külföldön boldogulni, ez minden.
47. Szasz23X (válaszként erre: 46. - Veronika27)
2010. jan. 7. 20:57

a vállalkozás meg alkalmazotti dologra írtam , hogy kijártam már a dolgokat, és baromi nehéz volt, és ezeket nem szívesen mondom el annak, akit nem ismerek :)

Tényleg ne haragudj, tudom hogy nem így értetted a dolgot. Azt euróra írtam, de hozzávetőleges összeg.

46. Veronika27 (válaszként erre: 33. - Szasz23X)
2010. jan. 7. 20:55
Bocs, csak érdeklődtem, mert nem értettem, hogy a 200-500 mire vonatkozik. Nekem nincsenek ilyen irányú terveim, úgyhogy még véletlen sem lennék a konkurenciád, de nem hiszem, hogy akkora titok, hisz te írtad az összeget.
2010. jan. 7. 20:43
Én a helyedben a helyi tv-s társaság(ok)nál érdeklődnék.
2010. jan. 7. 20:41

Na, akkor jó, ha más is szereti a puha ecseteket :-)


De mire rájöttem, még egy tapadás segítő valami izét is vettem a szemhéjamra.

Amit mondjuk nem bántam meg, mert baromi jó cucc, jó ecset ide vagy oda :)

43. Szasz23X (válaszként erre: 42. - Bucóka20)
2010. jan. 7. 20:28

fantáziadús :D

Ehhez lehet, hogy találsz még szponzort is. Manapság nincs idejük a legtöbbeknek ismerkedni, nem egy rossz ötlet.

42. Bucóka20 (válaszként erre: 22. - Szasz23X)
2010. jan. 7. 20:27
A másik az pedig az lenne,hogy elvégeznék egy marketinges sulit még és mellete elkezdenék egy rendezvényszervezős vállalkozást,ami randi szervezéssel foglalkozik.:)
2010. jan. 7. 20:26

Én sem szeretem a kemény ecseteket, ha ez megnyugtat :)

Én is jobbszeretek puhával dolgozni.

2010. jan. 7. 20:24
Bocsi kicsit le kellett lépnem,mert kutya séta idő volt,de vissza olvastam mindent.:)
2010. jan. 7. 20:17
Ja, hát ha MAC-et vennék mindenből, elég szegényes lenne a sminktáskám, sajna :)
2010. jan. 7. 20:16

Nem tudom :)

A satírozás nem megy annyira.

Nem tudom olyan szépen a színeket kihozni.

Van amikor felteszek vagy öt szint, és olyan, mint ha lenne rajtam kettő :) Legalábbis nekem úgy tűnik :)


Bár azt vettem észre, hogy az ecsetket még ki kell tapasztalnom.

Pl vettem egy Ben Nye FDB-8-as ecsetet, amit mindenki imád állítólag.

Nekem meg nagyon kemény, néha úgy érzem söpröm le vele a színeket, minhogy satírozom :-)

Mondjuk ezen mindenki meglepődött, mert ahogy halottam a keményebb szőrű ecsetekkel szeret mindenki dolgozni.

Aztán egyszer beidegesedtem és elővettem az 1 700 Forintos ecsetkészletemből (10 db volt ennyi :-))) egy másikat :-), ami puhább volt, és azzal meg sokkal szebben tudtam csinálni.


Na szóval nem tapasztaltam ki még magam :-)

37. Szasz23X (válaszként erre: 36. - 85055abb64)
2010. jan. 7. 19:55

szerintem nem jobbak. Amúgy az isten a MAC. ez vitathatatlan. De napi sminknek drága.

Bénább sminkek? hogyhogy?

36. 85055abb64 (válaszként erre: 35. - Szasz23X)
2010. jan. 7. 19:52

Szerintem is magán jellegű dolgok, ez nem vitás.


Hát én biztos nem leszek jobb, mert minél több infót hallok, látok annál bénább sminkeket készítek magamnak :D Bitos a viszonyítási alap miatt van ez.


Igazából azért akartam kipróbálni őket, hátha jobbak a Kryolan-nal.

2010. jan. 7. 19:47

ismerem a coastal scents cuccait, nem szakmai titok, az nem izgat, legyen jobb valaki, benne van :) Amúgy nekem nem jöttek be. Elég jó árban vannak a cuccok, és nem rossz a minősége, átlalános sminkelésre sztem teljesen jó.

azt nem mondom el szívesen hogy én most hogy adózok meg mennyit keresek meg pontosan hova dolgozom, meg ilyenek...ezek nekem picit magánjellegű dolgok :)

2010. jan. 7. 19:41

Jajj, mi lett itt? :)


Az is szakmai titok, hogy ismered e a coastal s. termékeket és, hogy milyen minőségűek? :))

33. Szasz23X (válaszként erre: 32. - Veronika27)
2010. jan. 7. 19:31

Ne haragudj, de ezekre a kérdésekre nem fogok itt válaszolni. Elég nehéz volt kijárnom az utamat, bocsánat, de nem gyártok konkurenciát. Amennyiben nem ez volt a célod, elnézést, de ezek olyan dolgok, amik szerintem nem tartoznak idegenekre.

Ne haragudj. Ez már nem a fórumhoz kapcsolódik.

32. Veronika27 (válaszként erre: 31. - Szasz23X)
2010. jan. 7. 19:29
Na várj, ezt hogy? forint, euró, dollár stb?:) Beosztottként vagy vállalkozóként?
2010. jan. 7. 19:28
nagyon vegyes a dolog. Ha euróban próbálok határokat mondani akkor olyan 200 és 500 között, de tényleg nagyon függ attól, hogy mennyire kérnek bonyolultat, netán szinte maszkot, egész testes sminket, hova megy a fotó, estébéestébé....
30. Veronika27 (válaszként erre: 29. - Szasz23X)
2010. jan. 7. 19:28
Akkor szerencsés vagy, hogy azt csinálod, amit szeretsz és szét is néztél a világban:)
29. Szasz23X (válaszként erre: 28. - Veronika27)
2010. jan. 7. 19:27
voltam már USA-ban, Németországban, Ausztriában, Spanyolországban, Olaszban, stb....
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook