Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Végeztem a sulival, de nem találtam még állást. Regisztráltattam magam a munkaügyiben, de azt nem tudom hogy most akkor van-e tb-m? fórum

Végeztem a sulival, de nem találtam még állást. Regisztráltattam magam a munkaügyiben, de azt nem tudom hogy most akkor van-e tb-m? (tudásbázis kérdés)

1 2
2009. júl. 6. 17:41
Eddig a gyakorlati helyem fizette nekem, de nemrég szembesültem vele, hogy csak május 31-ig fizették utánam. Sajnos úgy néz ki, egész nyáron orvoshoz kell járnom... Magamnak nem tudnám fizetni, mert a szüleim nem adnak rá pénzt, nekem pedig nincs jövedelmem.
2009. júl. 6. 17:41

Szia!

Elvileg még szeptemberig van amíg meg nem szűnik a tanulói jogviszonyod!Nekem is úgy volt, hogy mikor végeztem a sulival akkor még a nyáron volt tb-m, csak szeptembertől kellett fizetnem havi 4350Ft-ot ami mostanra 4500 Ft.Nekem így volt:).

2009. júl. 6. 17:38
Végeztem a sulival, de nem találtam még állást. Regisztráltattam magam a munkaügyiben, de azt nem tudom hogy most akkor van-e tb-m?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook