Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha regisztrálok a munkaügyi központba, értesítenek ha töröltek a nyilvántartásból? fórum

Ha regisztrálok a munkaügyi központba, értesítenek ha töröltek a nyilvántartásból? (tudásbázis kérdés)

2013. szept. 11. 14:10
Nem értesítenek,automatikus a törlés!
5. ElErIm77 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2013. szept. 11. 11:28
én mikor gyed en voltam,kaptam egy levelet, h nem jelentem meg/azt hittem,már nem kell/.és h 15 napon belül jelentkezzek, v törölnek..szóval értesitettek:)
2013. szept. 11. 11:28

Automatikusan törölnek, értesítés nélkül (részlet a levélből, amit küldenek mailben történő jelentkezés után):


"Amennyiben jelentkezési kötelezettségének nem tesz eleget, a kirendeltség külön felszólítás nélkül törli a nyilvántartásból."

3. helguci23 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2013. szept. 11. 11:19
én úgy tudom hogyha nemjelentkezel a kiírt időpontban automatikusan törölnek, gondolom hogy azért csak értesítenek, ez csak akkor gázos ha kapsz valamilyen ellátást és nem jelentkezel időben, akkor visszafogják fizetettni.
2. babszibobó (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2013. szept. 11. 11:04
Ha nem jelentkezel a kiírt időpontokban akkor 7 vagy 8 nap elteltével törölnek, azt nem tudom értesítenek e, de egyszerű kiszámolni, hogy törlődtél e vagy sem!
2013. szept. 11. 10:59
Ha regisztrálok a munkaügyi központba, értesítenek ha töröltek, a nyilvántartásból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook