Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Végbélsipoly fórum

Végbélsipoly (beszélgetős fórum)


9. andilaci (válaszként erre: 8. - Vivavuviva)
2017. júl. 30. 12:36
Ha orvoshoz mész az nem árt,megmüteni biztos nem fog mert ezt nem kell.Nekem is volt egy durván hüvelyujj körömnyi nagyságu,másfél hónap múlva magától kifakadt és utána elmult.Ennyi volt mindössze.
2017. jún. 6. 10:23
Köszönöm a valaszokat sajnos csak most jutottam oda, hogy valaszoljak. Kerdeztem mashol is, hogy talalkoztak-e ezzel? És van olyan akinek születése óta megvan igyanolyan mint az enyém ez nem végbélsipoly, csak a háziorvos rámondott valamit... sokan tanacsoltak, hogy ne is nyuljak hozza, mert akinek mutottek allandoan kiujult... persze elmegyek az orvoshoz megnezettetem, es tobb orvostol is kerek tanacsot :)
2017. jún. 3. 15:54

Lefogni és megműteni biztosan senki nem fog. Ha műtétet javasol, akkor meg lehet kérdezni előnyét-hátrányát.


Menj el mindenképpen, egy sipoly, ha nagyobb lesz, nagyon kellemetlen tüneteket okozhat.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - E8da813d29)
2017. jún. 3. 15:09
Like
5. e8da813d29 (válaszként erre: 4. - MZ/XY)
2017. jún. 3. 14:33

Sipoly: kóros összeköttetés szervek vagy testüregek között.

Végbél: a kismedence üregében helyezkedik el a keresztcsont és a farokcsont előtt, hossza megközelítőleg 12 cm.

Hát így.

2017. jún. 3. 14:25
Khm.... a gerincvége nem a végbél... szerintem...akkor hogy is van ez???
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Vivavuviva)
2017. jún. 3. 13:59

Ha nem okoz problémát, nem ez volt az ok, hogy orvosoz mentél, nem csináltatnék vele semmit.

Ha problémár okoz, leet kapsz antibiotikumot, vagy muszáj műteni.


Mielőbbi jobbulást, gyógyulást!

2. kisj
2017. jún. 3. 12:40
gondolom meg fognak műteni
2017. jún. 3. 09:35

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy volt-e valakinek ilyesmi és hogy mit csináltak vele? Elméletileg nekem ez van... azt mondta a háziorvos és jövőhéten megyek orvoshoz (magán) de félek tőle! :( igazából nekem a gerincem végén van egy kicsike lyuk... már legalább 10 éve megvan nem is foglalkoztam vele azt hittem mindenkinek van 😂😂 nem folyik semmi bajom nincsen tőle... mit csinálhat velem az orvos?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook