Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vásárolt valaki a Sp@rban pontért lecsatolható tortaformát? fórum

Vásárolt valaki a Sp@rban pontért lecsatolható tortaformát? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jún. 24. 18:51
Még mindig szuperül megvan :)
2011. jan. 8. 21:16
Az első bejegyzésemet követően valamikor vettem egyet. Nekem bevált, nagyon szeretem. Alig érek hozzá a szivaccsal, jön le róla a cucc, nem nagyon kell súrolgatni. Nekem a szupershhhop kártyámon volt rá elég pont, így "nem került semmibe". :)
2010. dec. 4. 15:09
nincs valakinek felesleges match-es gyűjtőpontja? sparost tudok cserébe adni
2010. dec. 3. 09:34

Visszatérve az eredeti kérdésre: igen, vásároltam:)

Tegnap megsült benne az első kuglóf, szerintem megéri az árát,(pontbeváltással 4090 Ft) legalábbis az előző tortakarikámhoz viszonyítva ez klasszisokkal jobb, és az előző sem került sokkal kevesebbe.

Elég magas az oldalfala, (7 cm), jó magas tortát is lehet benne sütni. Nem karcolódik,remélem, még sokáig használhatom:)

2010. okt. 2. 17:13
egyetértek.. :(
27. 36a26f5226 (válaszként erre: 25. - Eritrea)
2010. okt. 2. 15:29

Sokat nem lehet tenni ellenük, mert röhögve kifizetik a bírságot...


Egyébként az ügyfélszolgálatos csak elárulta, amikor mondtam neki, hogy az az ékszerész jól átveri az ügyfeleit, hogy ezt a terméket a tesco értékesíti, és nem ékszerész...


Na itt vallotta be, hogy a tesco úgy értékesítette valódiként, hogy tudta, hogy közönséges műanyag, és bizsu...

Azért meg sok volt a 3ezer forint...

2010. okt. 2. 15:27
De akkor visszaraktam az arany karika fülbevalóm, és ezt csak akkor fogom berakni a fülembe, ha megyek valahová, állandóra már nem viselem...
25. eritrea (válaszként erre: 24. - 36a26f5226)
2010. okt. 2. 15:26
Na ez a nem semmi pofátlanság.
2010. okt. 2. 15:25
Nem, dehogyis, ugyanaz a gagyi, de kicserélik, ha lekopik, így nem lépek ellenük...
23. eritrea (válaszként erre: 20. - 36a26f5226)
2010. okt. 2. 15:23

S abban már igazi gyöngyöt tettek?

Megvizsgáltattad?

22. eritrea (válaszként erre: 17. - 36a26f5226)
2010. okt. 2. 15:23
Én az egyik újpestibe járok, de ott adnak ha kell, ha nem. Mondjuk ismernek is, talán azért..
2010. okt. 2. 15:22
A független ékszerész elmondta, hogy a valódiról soha nem kopik le a fénye...
2010. okt. 2. 15:21
Igen, lekopott a fénye, és amikor visszavittem, szó nélkül kicserélték... Csak vettek fel jegyzőkönyvet, és pár nap múlva már hívtak is, hogy mehetek az új fülbevalóért...
19. eritrea (válaszként erre: 15. - Timédi)
2010. okt. 2. 15:20

Rengeteg sütőformát kaptam anno a rokonságtól, de mind tönkrement, pedig nem vágtam benne késsel, óvatosan mosogattam. Legtöbbször sütőpapírt is használok. Nagyon tetszene a cucc, de legalább ennyi gyanakszom is, hogy nem válik be és egy újabb kukábavaló holmim lesz egy csomó pénzért.


Mondjuk azért eléggé el vagyok csodálkozva, hogy a gyöngyök műanyagok voltak. Ez eléggé durva. AZ jó nagy átvágás.

18. ff36256613 (válaszként erre: 17. - 36a26f5226)
2010. okt. 2. 15:19
No comment...
2010. okt. 2. 15:17

EGyébként nem is adják maguktól a pontokat az intersparban, mert tegnap is 5ezer valamennyit fizettem, és itthon jutott eszembe, hogy nem kaptam pontot, pedig nekik szó nélkül kellene adniuk...

DE eddig egyetlen vásárlásnál sem kaptam, pedig szerintem már biztos lenne valamennyi...

2010. okt. 2. 15:15
Tescoban is szoktunk vásárolni, itt nálunk egy kisebb üzlet van (nem express) tiszta és rendezett, de nem gyűjtöm az ottani pontokat, mármint elszoktuk hozni, de kollégáknak továbbadjuk.
15. Timédi (válaszként erre: 10. - Eritrea)
2010. okt. 2. 15:13
Szerintem amúgy jó minőségűnek tűnik a sütőforma, én sokat sütök, így ránézésre meg tapintásra szerintem jó. Én most egy mérleget fogok venni, a régi elromlott és ehhez még van tál is :)
14. 36a26f5226 (válaszként erre: 12. - Eritrea)
2010. okt. 2. 15:13

De kicserélték szó nélkül, és azt is mondták, hogy a vásárlástól számított két éven belül,ha 10 ékszerről lekopik a fénye, akkor mind a 10-et kicserélik, amíg le nem jár a két év...


Én ezért nem mentem csak fogyasztóvédelemhez...

Gondolom, a két évvel is saját magukat védik, hogy így az emberek nem jelentik fel őket...

2010. okt. 2. 15:10
Kicsit más de tescos téma tegnap voltunk a Váci útiban. Az akváriumban ahol élő halak úszkáltak, 2-3 döglöttet (!!!!!!!!!!!)is kiszúrtunk.. Szóltunk a kedves eladónak, val.szeg tisztában volt vele hogy vannak benne döglött halak, gunyorosan megköszönte valszeg tette a dolgát tovább. Szóltam a pénztárosnak is, kíváncsi lennék ma is ott úszkálnak-e a tetemek!!!!!
2010. okt. 2. 15:04
Azok az ékszerek pedig tényleg szépek voltak..
11. 36a26f5226 (válaszként erre: 9. - Timédi)
2010. okt. 2. 15:01

Mondjuk ez is igaz, hogy vásárolni egyébként is kell mindent, ami a létünkhöz hozzátartozik, de néha sajnos vannak kamu márkák, és hitvány termékek...


Én a tescos ékszerrel fürödtem be nagyon, miszerint a valódi kagyló gyöngy, amiről lekopott a fénye, egy független ékszerész megvizsgálta, és azt mondta, hogy közönséges műanyag, de a tesco úgy értékesítette év elején, hogy valódi...


Ez meg megtévesztés, és a vásárlók átverése...

10. eritrea (válaszként erre: 9. - Timédi)
2010. okt. 2. 15:00

Jogos :)

Amiket leírtatok, mind megfordult már az én fejemben is. Ezért érdekel a dolog. Csupa pro és kontra jár a buksimban..

9. Timédi (válaszként erre: 5. - Ff36256613)
2010. okt. 2. 14:55

Vásárolni, a pontoktól függetlenül is elmegyünk, nem??? Kaja az kell, és, ha már pontot is adnak érte, és valamit megvehetsz olcsóbban, akkor meg miért ne?

Én kb 2 éve a kappa táskákat vettem meg és a bőrönd készletet. Azóta is nagyon jó állapotban van és imádom. Akkor a 2 bőrönd együtt 14000 ft volt. Most egy sima nagyméretű, nem kappa bőröndöt láttam 27000-ért...

2010. okt. 2. 14:41

Mindig ott vásárolok, mert közel van és szeretem az eladókat. Az alapvéleményem valószínűleg megegyezik veled :) Utálom, ha pontgyűjtögetéssel akarnak becsábítani, de tényleg ott vásárolok.

A szupersop kártyámon meg van egy vagyon pont, abból meg tudnám venni, "pénzbe nem kerülne".

Sütőformát is nagyon szeretnék. Kereket is és szögleteset is. A Tef@l sütők is kb ennyiben vannak.

Ha van ötleted, hogy milyet és hol vegyek, szívesen venném :)

2010. okt. 2. 14:38
Miután én befürödtem a tescos pontos cuccal, azóta nem hiszek egyikben sem... Egyik termék sem márkás, csak úgy adják el, és jó drága is, mert sokszor kiderül, hogy ócska sz@r...
2010. okt. 2. 14:35
A forma márkája KAISER. Utána olvastam, tényleg jónak tűnik. Belekukkantottam a dobozba is, szép a cucc. De jó is-e?..
2010. okt. 2. 14:35
Szerintem, akkor most szépen üljetek le, és kezdjetek osztani, szorozni, mibe is kerül(t) nektek egy ilyen, "akciós" cucc. Ha jobban utánaszámoltok, egy kész vagyon.
2010. okt. 2. 14:34
Még sosem vettem náluk pontért semmit sem.. ezért a kérdés, nem szeretem a tanulópénzt :)
2010. okt. 2. 14:33
Erre én is kíváncsi lennék, nekem is összegyűltek a pontjaim...:-))
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook