Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vasárnap együtt voltam a párommal elfelejtettem bevenni a tablettát de még másna p semm vettem be lehetek terhes? fórum

Vasárnap együtt voltam a párommal elfelejtettem bevenni a tablettát de még másna p semm vettem be lehetek terhes? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 3. 11:30
igy lettem terhes eloszor,hogy egy este elfelejtettem bevenni.
2010. jún. 16. 11:17
Igen!De ez majd kiderül,ha megjön vagy nem a menstruációd!
2010. jún. 16. 01:31
hihi :)))) még jó hogy indítottad ezt a fórumot! Megláttam, és eszembe jutott, h az este én is elfelejtettem bevenni! Megyek is és bekapom!
2010. jún. 15. 23:53

Ahhoz azért sok egybeesésnek kellene lennie,hogy terhes legyél..mi az esélye,hogy pont akkor volt peteérésed..egyébként 36 óra a határ,és ha már jópár éve szeded,akkor az is egy védelem valahol..

sokan,akik szeretnének babát,azért nem esnek egyből teherbe mert évekig szedték a fogamzásgátlót és még nem ürült ki a szervezetükből..persze ez is egy vélemény..

én mindenesetre nem élek vele..nem szedek bogyót és nem is akarok!

8. Marjann (válaszként erre: 5. - Amanda06)
2010. jún. 15. 20:32

Ezen ne bosszankodj, előfordul. Én évek óda szedem a gyógyszert és ugyanígy jártam szombaton. Hiába csipog a telefonom, ha akkor épp nem vagyok otthon, a gyógyszer pedig a neszesszeremben és nem a szemem előtt. (Páromnál voltam nem itthon ugyebár).

Persze igazuk van azoknak, akik azt mondják, hogy gyógyszer mellett bármikor lehetsz terhes, de ebben az esetben pont annyi az esélyed, mintha bevetted volna. (mondom, elvileg 36 óra a határ)

7. amanda06 (válaszként erre: 6. - Alanah)
2010. jún. 15. 20:09
köszönöm a válaszokat
2010. jún. 15. 20:08
Lehetsz terhes. Tabletta mellett is van rá esély - igaz minimális. Egy nap kihagyás is számít, bár nyilván nem annyi az esélye, mintha egy hétig nem szednéd :) Én azért felkeresném a dokimat egy esemény utániért vagy csak megnyugtatásképp :)
5. amanda06 (válaszként erre: 4. - Marjann)
2010. jún. 15. 20:06
szombaton bevettem vasárnap voltunk eggyütt és vasárnap hétfőn felejtettem el,pedig sosem szoktam elfelejteni
2010. jún. 15. 20:03

Szombaton bevetted, és utána voltál vele vasárnap? Mert 36 órád van bevenni az elfelejtett bogyót, szóval ha azon belül voltál vele, akkor nem.

Viszont ha 2 nap egymás után elfelejtetted bevenni, akkor készülhetsz egy kis köztes vérzésre. És 1 hónap gumi nem árt...

2010. jún. 15. 20:03
A válaszom igen. Minden megtörténhet, csak nem mindegy, hogy mekkora esélye van. Így nem lehet megmondani, így legközelebb nem leszel feledékeny.:) Ha gyógyszert szedsz, vedd komolyan!
2010. jún. 15. 20:01
Szerintem nem.
2010. jún. 15. 19:59
Vasárnap együtt voltam a párommal elfelejtettem bevenni a tablettát de még másna p semm vettem be lehetek terhes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook