Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Varrónők/hobbi varrónők - Honnan szereztek szabásmintákat? fórum

Varrónők/hobbi varrónők - Honnan szereztek szabásmintákat? (tudásbázis kérdés)


2012. jún. 1. 08:57

nyomtatható szabásminták

[link]

12. TSzilvi01 (válaszként erre: 7. - Ministry)
2012. máj. 31. 14:13
Engem is érdekelnének ezek az oldalak, el tudnád küldeni a linkeket, ill. a címeket? Előre is köszönöm!
11. gevi1931 (válaszként erre: 9. - LauraJones)
2012. máj. 15. 13:22

Nagyon szeretem a Burdát de mieött kiszabod a mintát lekell centizni és a saját méretre alakitani, ugy, hogy 2 cm még ráhagyni mert varrásra is kell.


Ha nagy a papirminta, akkor középen egy hajtást csinálni, ha kicsi akkor középen ketté vágni a papir mintát, és annyi cm-rel széthúzni az anyagon és ugy ell kiszabni, + 2 cm vágni.

2011. dec. 16. 22:03

Szia!


Én a Picasan szoktam kutakodni. Egyszerűen csak írd be a keresőjébe, hogy szabásminta. :)

Itt van egy hölgy, aki sokféle kreatív magazint megosztott már, van köztük szabásminta is: [link]

...de találtam valahol táska szabásmintákat is, azok is nagyon jók voltak.

Ha lesz időm, én is innen fogok varrogatni. :)

Jó böngészést! :)

2011. dec. 14. 15:41

Én is burdákat vettem egy ideig, aztán amikor az alapján megvarrtam életem első ruháját, akkor bazi nagy csalódás lett a vége, mert nem jött rám, de nem kicsivel volt kisebb a végeredmény :(

Azután én magamnak találtam ki azt a bizonyos ruhát, megrajzoltam, megcsináltam és többször is hordtam már, szóval ennyi. Az összes eddigi példányomat elajándékoztam, és azóta kútfőből varrok :)

8. be5ce4792f (válaszként erre: 7. - Ministry)
2011. dec. 14. 14:58

De jo, ilyesmire gondoltam :)

Kerhetnem, hogy mondassz nekem oldalakat?

2011. dec. 14. 14:54

Netről szoktam letölteni. vannak olyan oldalak, ahol rengeteg minta van fent.

Csak annyi, hogy ki kell nyomtatni, és össze kell ragasztani a mintákat.

2011. dec. 14. 14:52

A burdaval csak az a gondom, hogy itt angliaban eleg draga :( (lehet otthon is, azt nemtudom)

Remeltem, hogy valaki esetleg tud valahonnan netrol letolteni.

2011. dec. 14. 14:48
Antikváriumban, turkálóban is érdemes megnézni van-e régi burdájuk.
2011. dec. 14. 14:43
Burda, legalábbis régen én abból varrtam.
2011. dec. 14. 14:43
vannak olyan méteráru boltok,ahol árulnak.Nem is drágán.Én onnan szokatm,ha alami nagyon kell.De ha van hasonló ruhadarabom,akkor arról simán le lehet venni a szabásmintát:)
2. babszibobó (válaszként erre: 1. - Be5ce4792f)
2011. dec. 14. 14:43
burda magazin
2011. dec. 14. 14:41
Varrónők / Hobbi varrónők - Honnan szereztek szabasmintakat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook