Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Várjak vagy menjek fórum

Várjak vagy menjek (beszélgetős fórum)


11. Kicsi Fecske (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 20. 09:48

Várjak vagy menjek?!Ez itt a kérdés! :)

Nos, röviden: Várj! - vagy - Menj! :)


Nem tudom, hogy most szakítottál, talán igen, talán nem? Vagy csak most lett körülötted pocsék a helyzet? Végül is mindegy! Most azon gondolkozol, hogy milyen jó lenne újra együtt?!

Nos, ahány félénk vagyunk, annyi tanácsot fogsz kapni! Dönteni neked kell! Okosan! Mi az az okos döntés?!

Követheted a "felmelegített töltött káposzta" esetét. Próbálkozhatsz, a jár még egy esély, blablabla. Nehéz okosnak lenni ugye?! Már azt is nehéz, hogy szívedre, vagy eszedre hallgass?! Pláne, ha egy kisiklott kapcsolatból két dolog hiányzik: Te és Ő.


Egy biztos! Évek múlva "biztosan" tudni fogod majd a választ. Hiszen, utólag könnyű már okosnak lenni. Hogyan kellett volna dönteni helyesen, ha.. De az életben nincs ha! Mi lett volna ha!

Én, egyedül döntenék, senkire nem hallgatva. Miért?! Azért mert, ha másra hallgatok és az nem jön be, akkor egész életen keresztül azon fog rágódni az ember, hogy miért hallgattam a másikra?! Ez sokkal rosszabb, mintha csak magát ostorozza az ember a rossz döntése miatt.

(És ez egészen más érzés, szerintem.)

De a legfontosabb, hogy most élsz, "most vigyázz, hogy jól csináld!" Sok boldogságot!

10. Csicsi25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 20. 09:00
Mit akar az exed? És mit akarsz te? Ha mindketten úgy gondoljátok, hogy érdemes lenne újra megpróbálni, akkor nosza! Max. újra szakítotok...
2022. máj. 20. 08:58
Az okos döntés az lenne, ha szépen elfelejtenéd, és találnál magadnak egy olyat, akivel nincs ez az értelmetlen húzd meg-ereszd meg játék. De úgyis a szívedre fogsz hallgatni.
2022. máj. 20. 08:34

Szia fi!


Persze, várj!


Aztán ha neki már gyerekei is vannak, és unokái is, akkor már ne várj.



Szívesen no!

7. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 20. 08:22

Minekutána eddig sosem azért szakítottam, mert elfogyott belőlem a szeretet, nem, nem jönnék össze az exemmel. Oka volt a szakításnak, márpedig az, hogy nem működött a dolog.

Mondjuk nekem nem igazán aktuális a kerdes, mert kb. 18 éve vagyok a férjemmel.

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 20. 07:23

Negyvenkettedszer kérdezed ezt már meg.

Történik más is az üggyel kapcsolatban?

5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 20. 07:07

Mielőtt szakítottál, alaposan átgondoltad, vagy csak egy hirtelen felindulásból lett vége??

Azt gondold végig, ha megmarad a kapcsolatban továbbra is az a valami, ami miatt szakítottál, képes leszel-e azzal együtt is elfogadni, hosszú éveket leélni vele, vagy nem?

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. máj. 19. 23:27
Elég fiatalon jöttünk össze, évek óta együtt voltunk és úgy éreztük, hogy “unalmas”. Megszokott dolog volt
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 19. 23:23
Kérdés, hogy mi miatt szakítottatok? Mi volt, ami miatt nem működött
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 19. 23:04
Várjál, mert az működött. Ha egy valaki újjal is biztosra működne, azt mondanám menj. A tegnap történelem, ma élünk, a holnap semmi más mint remény.
2022. máj. 19. 22:59
Ti összejönnétek újra az exetekkel, ha biztosak vagytok benne, hogy szeretitek (ha egyszer működött akkor máskor is tud) vagy továbblépnétek mondván ha megtörtént a szakítás akkor valami nem működött?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook