Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív teszt, és mégis megjött. Mit gondoltok, menjek dokihoz, vagy várjak még? fórum

Pozitív teszt, és mégis megjött. Mit gondoltok, menjek dokihoz, vagy várjak még? (tudásbázis kérdés)


16. KLMárti (válaszként erre: 11. - 2988d6a406)
2009. jún. 17. 08:16

Szia!

Voltál orvosnál? Mit mondott?

Egyébként amikor én voltam terhes, egyik vizsgálat alkalmával találkoztam egy olyan nővel, aki kb. 5,6-6 hónapos terhes volt, amikor megtudta, hogy babát vár, mert neki végig volt menzesze, ráadásul fogamzásgátlót is szedett végig a 6 hónap alatt. HA nem saját szememmel látom, nem hittem volna el, de tényleg létezik ilyen.

15. nagyreni (válaszként erre: 13. - 40163fd81d)
2009. jún. 12. 08:22
Bocsi a fogalmazásért, mert egy vetélés azért nagyon komoly dolog (bele sem mertem soha gondolni)!!! Úgy gondoltam, hogy nem volt daganatom, nem kellett "műteni", szóval olyan nagyon nem cseszett ki velem a szervezetem, amennyire a fogalmazásból gondolni lehetett volna.
14. nagyreni (válaszként erre: 13. - 40163fd81d)
2009. jún. 12. 08:18
Szerencsére nálam sem volt semmi nagyon komoly. De sose volt túl rendszeres, 20 éves koromban meg teljesen felborult, hónapokra kimaradt. De még a doki sem tudott mit kezdeni vele. Talán másikat kellett volna keresnem... Aztán az első gyerek után kezdődött az egész elölről, csak gyógyszerrel jött meg, aztán meg elkezdtem vérezni és hetekig tartott már, mire elmentem dokihoz. Vártam, hogy vége legyen... Akkor lett egy p3-as rákszűrésem és jött egy egészségügyi küret. Utána viszont órára pontosan jött meg:-) Úgyhogy én inkább elmegyek dokihoz, ha valami van, sajnos ellentétesek a tapasztalataim a tieiddel:-(
13. 40163fd81d (válaszként erre: 12. - Nagyreni)
2009. jún. 12. 07:49

:))

Értem.


Persze magamból indultam ki.Volt egy vetélésem ,természetesen doki,jött a vákum ....azóta rendszertelen ,hol 2 hónapokat késik,hol 2 hetente megjön ,iszonyú görcsökkel természetesen.


Bíznom kellett volna a testemben ,hogy kitisztítja önmagát,szerintem nagyon elcsesztek valamit...

12. nagyreni (válaszként erre: 9. - 40163fd81d)
2009. jún. 12. 07:39
Az enyém olyan dolgokat művelt, ami miatt inkább nem bízom benne, amíg biztosat nem tudok.
2009. jún. 11. 23:54
Köszi a válaszokat, holnap elmegyek, az lesz a biztos.
2009. jún. 11. 23:52
Szia. Minél hamarabb menj orvoshoz. Amugy meg nekem 4 ismerősömnek is megjött. MOst meg nevelelik a gyereküket. Orvoshoz, meg muszály elmenni, hogy tudd, hogy terhes vagy vagy csak teszt mutatott rosszat. Az is előfordulhat, de a doki elmond neked mindent.
9. 40163fd81d (válaszként erre: 8. - Nagyreni)
2009. jún. 11. 23:44
...kicsit jobban is megbízhatnánk a testünkbe,hogy tudja mit csinál...
2009. jún. 11. 23:21
Bocsi, hogy beleszólok, de ne várd meg a menstruáció végét. Nekem azt mondta a nődokim annak idején, hogy a vérből, vérzésből nagyon sokminden kiderül neki, ő okosabb lesz attól, ha úgy megyek, hogy vérzek, bármilyen kellemetlen is az nekem. És hát ki tudja, mikorra marad abba...
2009. jún. 11. 23:17

Szerintem ne ess kétségbe.

Ha nem vettél volna tesztet,akkor eszedbe nem jutna ,hogy ez egy spontán vetélés.

Szerintem várd meg a mensruáció végét ,és ha továbbra is aggaszt a dolog,akkor menj el nőgyógyászhoz és mondd el mi történt.

2009. jún. 11. 23:15
végig???sajna egyre gykoribbak ezek a furcsa dolgok,én szinte csak ilyen hallok..
2009. jún. 11. 23:08
Vagy Te is kivétel vagy... barátnőm végig menstruált a terhessége idején... ilyen is van csak ritka....
2009. jún. 11. 23:02
mindenképp menj,méhenkivüli is lehet stb
2009. jún. 11. 23:02

Menj dokihoz, de sajnos ez teljesen biztos, hogy vagy vetélés, vagy kémiai terhesség volt.:(

Sajnálom! Mindenképpen fordulj orvoshoz, ki kell deríteni az okát.Teszt nem hazudik!!!

2. pampers (válaszként erre: 1. - 2988d6a406)
2009. jún. 11. 23:02
Indulás orvoshoz!
2009. jún. 11. 23:00

3-4 napot késett a mensim, vettem egy tesztet.

Megjelent a két csík.

2 nap múlva megjött, de nagyon, más, mint szokott lenni. A hasam nem szokott soha fájni,és most fáj.

Persze nem olyan vészes.

És a vérzés sokkal több, és kissé darabos.

Mit gondoltok, menjek dokihoz, vagy várjak még?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook