Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Varga hajcseppek fórum

Varga hajcseppek (beszélgetős fórum)


2014. jún. 7. 08:44
Én most rendelem másodszor a Varga cseppek csomagot. Kb. két éve használtam először, és segített a hajhullás megállításában, illetve láthatóan sűrűbb lett a hajam. Ezt kb. három négy hónap elteltével tapasztaltam. Most tavasszal valószínű vitaminhiány, stressz, hajfestés következtében megint eléggé hullik a hajam, most fogom elkezdeni másodszor a szert használni. A szájon át szedhetőkben nem bízom, mert akármi is lehet benne, aminek káros is lehet a hatása a szervezetre. Sajnos mindig is hajlamos voltam a hajhullásra, egyébként sem túl dús a hajam, de a Varga készítmények segítenek.
25. Miss Angel (válaszként erre: 24. - Drkotasz)
2014. máj. 29. 10:40
milyen képre gondolsz?nekem csak sima hajhullásom volt,azt se tudni mitől,de lehet hogy tényleg a túlzott zsírosodástol és arra kell ügyeljek a jövőben.előtte kép nincs,de ha lenne se látszana semmi,vastagszálú hajam van,akkor sem tűnt ritkának,szóval kivülállónak nem tűnt fel semmi,nekem annál inkább,mivel tele volt a lakás a hajammal,arról már nem beszélve,mikor mostam és csomószám volt a tenyeremben.Nem voltak kopasz foltjaim,semmi,de ha annyira ragaszkodsz hozzá,majd próbálok eszközölni valahogy hátulrol egy fotót.
2014. máj. 28. 05:17
Semmi probléma. A borzasztó külsőn nem sokat fog dobni a haj hiánya sem. A dolog pozitívuma, hogy innentől kezdve bátrabban tolhatom a saját kísérleteimet, a fodrászom végképp a szakálvágómra cserélhetem. Ha hozzáhízok egész más szakmák lehetőségei is befigyelnek. Én örülök, ha neked használ, dobj egy képet az eredményről
2014. máj. 26. 17:20
ja és sajnálom ami veled történik,azért remélem van valami megoldás a problémára!!!:O
22. Miss Angel (válaszként erre: 20. - Drkotasz)
2014. máj. 26. 17:16

ehhez annyit:nyilván nem vmilyen betegség okozta hajhullásra értettem azt hogy a varga hajcsepp frankó.Akinek valami baj van a szervezetében és az okozza az bármilyen "csodaszert"próbálgat,nem fog hatni....de ezek a termékek is olyanok,hogy ami egyik embernek jó a másiknak nem.Nekem sz*rt se ért se a biovanne + se a revalid 3 hós kúrája,kidobott pénz volt az egész.A Varga bevált,de nyilván a kivizsgálás az első,akinél már komolyabb mértékű a hajvesztés és semmi nem használ,igazad van ebben teljesen...

amugy én voltam olyan hajvizsgálaton,ahol ilyen kis szerkentyűvel átnézik az egész hajas fejbőrt meg mindent.annyit láttak,hogy igaz,előző este mostam hajat de már zsíros a fejbőr a hajtöveknél,pl ez is okoz hajhullást,a hajhagymák nem tudnak"lélegezni"

nyilván akinek marékszám hullik a haja normál esetben kivizsgáltatja magát.....

2014. máj. 26. 17:07
Egy szó mint száz a VARGA termék egy kalap...
2014. máj. 26. 16:56

Az összes, esetleges gyulladást feltáró, labor és bőrgyógyászati kezeléseket végigcsinálva a pofátlanul stresszt indokoló dilettáns és jó tanácsokkal kikövező parasztok hegyi beszéde után vagyok. Nem gondolom, hogy a szer másnak nem működhet, de mindenképpen érdemes kizárni alapvető orvosi okokat… és egyébként is itt az ideje egy szerviznek, tehát mindenekelőtt nézz utána a berendezésednek!

Természetes típusú, férfias, meki-s* hajbukásom van. Fél éves, aktív kúra után meggyőződve a termék hatékonyságáról –ha te is ebbe kategóriába tartozol-, bátran bíztatlak férfitársam, tökéletesen felesleges pénzkidobás a VARGA féle bármely termék megvásárlásán gondolkodni.

Aki azt hiszi, hogy az androgénos típusú hajvesztésre gyógyír, esetleg lassító megoldás a VARGA hajcsepp, sampon és balzsam, az fogadja el azt, hogy ezek kizárólag placebo eredmények lesznek. Tapasztalatom szerint ugyanennyire eredménytelen egy „hajgyógyász” által összekotyvasztott duma és termék elegye, ami nem különb a svédcseppbe oltott saját kísérleteimnél. Az igazsághoz tartozik, hogy házilag készített diólevél, csalán és bojtorján eszenciával nem volt türelmem bíbelődni, valljuk be azért mindennek van határa.


Szal’ a következő helyzet. A kúra alatti hejcseppek bemasszírozásával elzárod a fejbőröd pórusait a szerrel, ami közben a hajra-hajtövekre kenődve és megszáradva dúsabb érzetet ad és szárítja is a fejbőröd, ami lehet, hogy viszketni is fog. (Talán azt is fogod hallani, hogy ez az érzés fejbőr ereinek serkentésitől van). WTF?! Közben észre sem veszed, de a fejbőrbe való „masszírozgatással” tökéletesen legyengíted a hajszálaidnak azon részét, ami amúgy hajmosásnál köszönne vissza természetes folyamatként. A termék nem egyénre szabott, tehát esetleg be is jöhet, ha még a szerinted megállapított diagnosztika alapján jól is csinálod. Egyébként weboldalukon megtalálható a megjegyzés –amit esetükben akár pozitívumként is vehető, hogy legalább van:


„A készítmény hatására a hajnövekedési ciklus enyhén felgyorsul, ezért a kúra legelején lehet, hogy úgy érzi, hogy a hajhullása fokozódik. Ez természetes folyamat, ami azt jelzi, hogy a hajnövekedés hamarosan megindul. Ne aggódjon, legyen türelemmel 1-2 hétig.”


Nos, ez a jelenség nem 1-2 hét, hanem egy garnitúra szer-szett amit valamilyen oknál fogva de 10.000 Ft felett ingyen postáznak. Ez 1 hónapra és a reményre elég. Semmilyen garancia nincs, hogy a gyenge hajszálakat elvesztve majd jönnek a „tökösek”. Lefordítva; a gyenge hajszálakat megtámadja a csepp, amitől azok kihullanak. Ha ezt folyamatosan csinálod, nem biztos, hogy lesz helyette új, de ők legalább megmondták…


Én naponta kétszer alkalmaztam reggel és este. Annyira elkötelezett voltam, hogy a siker érdekében nem átalltam mindezek mellé még Saw Palmetto és Zink tablettákat is szedni. (ezek elvileg másra is jók, habár…)


Az eredmény:

Mivel nincs egy kontroll-én ezért csak tapasztalat szerint, és baromi reálisan a szitu a következő:

Ha csinálod a kúrát napközben, éjszaka fel sem fog tűnni, hogy fogy a hajad és hajmosásnál azt fogod látni, hogy tényleg egyre kevesebb gyűlik össze lefolyóban.

Még egyszer, ez azért van, mert a kezelés alatt észrevétlenül bukod el azt a tömeget, amit aprólékosan heti 1-2 esetleg 3 hajmosásnál látnál viszont egyszerre.


A termék nem árt, de nem jobb hatékonyságú bármely egyéb kereskedelemben megvásáralhtó terméknél!


(*meki-s hajhullás: homlok és halánték területről fokozatosan visszahúzódó terület amit a fodrászok a McDonald’s emblémájára hasonlító forma szerint neveznek)

2014. márc. 21. 09:47
a varga csepp igazán kitűnő,hamar megállítja a hajhullást,nálam legalábbis bejött,csak ajánlani tudom,viszont nyilván érdemes előtte utána járni,nem betegség okozza-e a hajhullást,v szervezetben lévő gyulladás,stb,mert akkor nyilván ez sem segíit...de én amennyi kevés reményt fűztem a Varga termékekhez,olyannyira vált be,tényleg nem kamu,mint pl a sok vitamintabletta,meg hasonlók,amik méreg drágák,de semmit sem érnek...úgyhogy bátran próbáljátok ki,és az egész kúrát csináljátok végig mindenképp,a kétféle varga cseppel/felváltva használva,de ez a használati utasításban úgyis le van írva/és a samponnal együtt!!! ;)
18. Castia (válaszként erre: 15. - Porso)
2012. aug. 26. 00:21
Nekem nem jött be a sampon, az amúgy is gyorsan, 2 nap alatt bezsírosodó hajam még gyorsabban zsírosodott. Nem tudom miért, pedig a csepp annak idején egész jó volt (régen használtam).
2012. júl. 25. 21:45
Sziasztok, nekem is bevált a Varga hajcsepp. Nagyon hullott már a hajam, használtam Revalid hajhullás elleni sampont, hairclinic kapszulát több mint 3 hónapig és nekem ez vált be. Míg hajat mostam/vasaltam kb 50 hajszálam kihullott. Ma már a Varga cseppeknek köszönhetően kb 10 szál. A készítmény hatásai már az első napokban láthatóak :)
16. zsofihusi (válaszként erre: 15. - Porso)
2012. júl. 20. 10:57

A Varga sampon nagyon jó!

Én próbálkoztam már a Revaliddal, és volt némi hatása, de megnőtt a gyomorsavam. Aztán kipróbáltam a Varga Hajcseppet, és nekem nagyon bevált, időnként tartok egy két hónapos kúrát, és a hajam ismét nagyon szép lesz :) És a hajhullást teljesen megállítja. Akinek tudom, ajánlom, mert nagyon jó szer!

Most, hogy mondod, a lábápolót is ki szeretném próbálni, nyáron nem árt néha karban tartani a lábikót is :)

15. porso
2011. nov. 21. 12:01
Sziasztok, most találtam ezt a másik fórumot. Nem mai hozzászólások vannak, de azért próbálkozok! Szóval nekem a Varga Cseppek bejött, már néhány nap után érződött a hatása, de tényleg rendszeresen kell használni. Újra elkezdett hullani a hajam, amikor abbahagytam. Még a samponját nem használtam, de mindenképpen szeretném. Erről van valakinek véleménye? + A lábápolójukra is kíváncsi vagyok... Jó lenne tapasztalatokat hallani róluk!
14. Borsy (válaszként erre: 13. - 5e48d37001)
2009. szept. 10. 19:30
Szia Aninima0611. Gondolod,hogy hormonális? Kb egy hónapja átváltottam a DR IMMUN hajhullás elleni samponra, és hajszeszre. A Varga hajcseppet már nem használom. A háziorvosnál kell kérni beutalót a bőrgyógyászhoz? Vagy csak úgy el lehet menni? Most egyébként úgy látom,hogy sok kicsi babahaj van a fejem tetején. Eddig nem voltak.Szerintem a Dr IMMUN termékektől. Annyira nem hullik a hajam mint előtte,de .... Lehetne jobb is szerintem.
13. 5e48d37001 (válaszként erre: 5. - Borsy)
2009. aug. 5. 07:34

Szió:)

Ha látszódik a fejbőröd,akkor hormonális a hajhullásod,azért tünik kevesebbnek a kihullot haj mennyisége mert a be3dörzdölés után az egyébbként kihullásra váró hajszálak könnyebben távoznak.

El kéne menned egy bőr vagy,hajgyógyászhoz is,mert hormonális hahjullásra már termékeket kell szedni,mint időszakosra.A vargacseppek időszakos vagy gyulladás miatt kialakuló foltos hajhullásra hatásosabb inkább.

És belülről is erősíteni kell szervezeted...

12 éve küszködök hajhullással,ami hormonális,nálam is volt olyan,hogy kilátszott a fejbőröm,most éppen javuló tendenciát mutatok,hosszú távon a varga hajcsepp nekem semmit nem ért

12. Rufan
2009. aug. 4. 22:46
Ja és a stressz tuti benne van a pakliban, meg a jó kis hajszolt étkezés, kevés alvás.
11. Rufan (válaszként erre: 5. - Borsy)
2009. aug. 4. 22:45
Örülök, hogy neked használ. Lehet nekem is használna, de nem bírom minden nap 2x bekenni, mert akkor annyira érezni a szagát rajtam. Én meg azért csak egész nap jövök-megyek és emberek között vagyok. Vagy te is csak úgy oldod meg, hogy gyakrabban mosol hajat???
10. Rufan (válaszként erre: 4. - D4464aaf8a)
2009. aug. 4. 22:42
Gondolom szabadalmaztatott azért nincsenek rajta az összetevők. Persze rá lehetne írni, mert szerintem úgy is az a lényeg milyen arányban, milyen eljárással keverték, tartósították stb., azt meg úgy se tudja senki se kitalálni.
9. Rufan (válaszként erre: 3. - Borsy)
2009. aug. 4. 22:38
Nekem csak hajra való vitaminos kapszulák jöttek be. A hajhullás topicok alatt rengeteget olvashatsz arról , ki mire esküszik.
2009. júl. 30. 15:45

Sziasztok!


Szervízben van a gépem,majd ha elkészül, írok...

2009. júl. 30. 15:21
Én múlt héten kedden kezdtem el a cseppeket használni. Azóta 2X mostam hajat DR IMMUN hajhullás elleni samponnal, + minden nap 2X kenem a cseppekkel a fejbőrömet. Fele annyi nem hullik ki,mint a múlt hét elején. Nekem szerintem a stressz miatt hullik ennyire. Most vesztettem el a munkahelyemet. 5 hete vagyok itthon.Gratulálok a Fiadhoz. :)
6. d4464aaf8a (válaszként erre: 5. - Borsy)
2009. júl. 30. 00:11

Zalaegerszegen közel a nagybuszmegállóhoz van egy bolt, ott szoktam látni egy olyan 45-50-es hölgyet, Akinek a feje teteje teljesen kopasz...


Biztos nagyon bántja, de dolgozi, és Senki nem gúnyolta ki ez miatt...


És egyszer szembe jött velem egy nálam sokkal fiatalabb Csajszi, akinek szintén két nagy üres folt volt a haja helyén...


Pár éve nekem is nagy része kihullott a lelki megpróbáltatásaim, és a stressz miatt, de visszanőtt...


Most a G....Kur. szórófejes hajbalzsammal szoktam néha befújni, azt beissza a haj, nem lesz zsíros, hiába hajolaj tartalma van, és attól valóban megerősödött a hajam...


Igaz, hogy drága, de a haj, a saját haj felbecsülhetetlen érték, és pont a haja az az embernek, Ami a minden pénzt megér...


Azt elveszíteni viszont hatalmas veszteség...


Én is úgy vagyok vele, hogy egy vagyon számomra, mert munkanélküli vagyok, de mint írtam, a hajam, hajunk felbecsülhetetlen érték ahhoz képest...

5. Borsy (válaszként erre: 4. - D4464aaf8a)
2009. júl. 29. 20:24
Nekem egyenlőre úgy néz ki,hogy használ. Sok kis "babahaj" van a fejemen,ami eddig nem volt.Nekem nagyon sok hajam kihullott az elmúlt 5,6 évben. Szégyenlem,de lány létemre látszik a fejbőröm a fejem tetején.Engem nagyon zavar.Az önbizalmam is a béka s..ge alatt van ez miatt!
2009. júl. 29. 18:25

Én 2005-ben bevittem az ÁNTSZ-hez, hogy vizsgálják be, mert nincs rajta, hogy milyen öszetevőket kentem fel a fejbőrömre...

Ugyanis, ahol bekentem vele, ott másnapra foltokban hullott ki a hajam, és azért előtte nem volt olyan...


Aztán találgattam,hogy mi lehet b enne olyasmi, amire allergiás lehetek, és arra jutottam,hogy egyszer egy orbáncfűteát ittam a hurutos köhögésre, ami másnapra "kiverte" a bőröm...


És azt gondoltam, hogy talán orbáncfű is van a VArga hajcseppben...

3. Borsy (válaszként erre: 2. - Rufan)
2009. júl. 29. 17:51
Én minden nap 2 szer használom. Kevésbé hullik a hajam mint egy hete. Neked mi vált be?
2009. júl. 29. 17:48
Én képtelen vagyok minden nap bekenni a fejbőrőm vele, mert olyan büdös leszek tőle. Abba is hagytam. Én nem szeretem, max. heti hajmosás előtt szoktam bekenni. Nem tapasztaltam semmi javulást. Kiváncsi vagyok én is, van-e valaki akinek bevált?
2009. júl. 29. 17:43
sziasztok. Van valaki,akinek jó véleménye van a Varga hajcseppről? Egy hete használom.Mikor lesz látható eredménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook